Warszawa, Auto Wimar, ul. Modlińska 224

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. mazowieckim.
Awatar użytkownika
Marcelus
Posty: 83
Rejestracja: 04 wrz 2022, 22:02
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM 4x4

Re: Warszawa, Auto Wimar, ul. Modlińska 224

Post autor: Marcelus »

Ktoś ma jakieś aktualne doświadczenia z serwisem na Modlińskiej? Przeprowadziliśmy się w okolice i w sumie spacerem by można było do nich dojść ale jeśli ciągle partaczą to szkoda nerwów.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Re: Warszawa, Auto Wimar, ul. Modlińska 224

Sponsor


Awatar użytkownika
Bury_Kocur
Posty: 161
Rejestracja: 05 lut 2023, 13:44
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki
Samochód: Misio 2,0 l TDI 150 kucyków + DSG

Re: Warszawa, Auto Wimar, ul. Modlińska 224

Post autor: Bury_Kocur »

Marcelus pisze:
14 sty 2023, 17:39
Ktoś ma jakieś aktualne doświadczenia z serwisem na Modlińskiej? Przeprowadziliśmy się w okolice i w sumie spacerem by można było do nich dojść ale jeśli ciągle partaczą to szkoda nerwów.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka
Tak - mam ... :evil:

Krew mnie ostatnio zalała lub jak kto woli Qrwica nagła mnie trafiła...

Ale po kolei...

Autko moje dobija do 20 tys km i zachciało mi się wymienić w nim po raz trzeci w silniku olej i filtr oraz po raz drugi filtry powietrza - silnikowy + kabinowy.

Pomyślałem sobie, że jak ostatnio wymieniałem na Modlińskiej to i teraz tam wymienię...

I już prawie umówiłem się na serwis, ale w ostatnim odruchu zdrowego rozsądku zapytałem o cenę tej wymiany oleju...

I tu dowiedziałem się kwoty, z której wnioskuję, że w warszawskim Auto-Wimarze komuś na głowę spadło coś bardzo ciężkiego w temacie wzrostu cen za usługi.

To, że firma zmieniła właściciela na Cichy/Zasada czyli de facto kupił ich mercedes to się dowiedziałem z katarynki telefonicznej.

Ale przy okazji tej wymiany właściciela wygląda, że weszły tam także ceny mercedesa - bo jak inaczej rozumieć fakt, jeżeli pół roku temu za wymianę oleju w silniku zapłaciłem w Auto-Wimarze 150 zł a teraz za to samą usługę zażądali > 300 zł ?????

A to znaczy, że kogoś zdrowo tam w tej firmie popierd....ło... :evil:

Usługi oczywiście nie zamówiłem i w ciepłych, żołnierskich słowach powiedziałem panience z serwisu co myślę o takim traktowaniu klientów...

Jak się okazało - ceny w tej firmie zmieniły się w lutym.

Myślę, że jak im klienci odejdą mówiąc to samo co ja powiedziałem to może im powoli - mówiąc językiem prostym "rura zmięknie" i wrócą z księżyca na ziemię zauważywszy, że Skoda to nie Mercedes i to nie tylko cennikowo przy zakupie, ale także w cenach serwisów.

Na razie wymianę oleju + filtrów wykonałem w dobrym, gminnym warsztacie samochodowym za 100 zł i nie wiem w czym wymiana za 300 zł miała by być lepsza - na dodatek - przyjechałem na umówioną godzinę - trwało to pół godziny a nie trzy (jak na Modlińskiej) i nie musiałem jeździć z domu na Modlińską i z powrotem 60 km przebijając się przez urocze warszawskie korki.

I tą wiedzę dedykuję do przemyśleń wszystkim, którym nie daj pan bóg wpadłby do głowy pomysł wykonywania w Auto-Wimarze czynności, które niekoniecznie trzeba tam robić...

Także odpowiadając na Twoje Kolego pytanie - poszukaj sobie jakiegoś serwisu w okolicy, który ma ceny mniej z kosmosu...

A w każdym razie - jak byś już naprawdę musiał robić coś w Auto-Wimarze - to za każdym razie pytaj dokładnie ile (???) liczą sobie za zamawiane usługi i porównuj z cenami w warsztatach prywatnych.

pzdr

Włodek

Awatar użytkownika
Marcelus
Posty: 83
Rejestracja: 04 wrz 2022, 22:02
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM 4x4

Re: Warszawa, Auto Wimar, ul. Modlińska 224

Post autor: Marcelus »

Bardziej chodziło mi o usługi/naprawy gwarancyjne lub z pakietu kiedy nie muszę płacić ani złotówki. Oleje i filtry nie wchodzące do wymiany z pakietu już od dawna robię u sprawdzonego mechanika poza ASO, ale dzięki za opinię.

ODPOWIEDZ