Mińsk Mazowiecki, Carsed, ul. Warszawska 84

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. mazowieckim.
GREGORY
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2017, 17:33
Samochód: KODIAQ

Mińsk Mazowiecki, Carsed, ul. Warszawska 84

Post autor: GREGORY »

Witam,
postanowiłem założyć nowy temat. Właśnie u tego dealera zamówiłem Kodiaqa. Czy może ma już ktoś doświadczenie z tym salonem

Proszę o stosowanie się do regulaminu, w szczególności z nazwą wątku. --root



Sponsor

Mińsk Mazowiecki, Carsed, ul. Warszawska 84

Sponsor


babelmb
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2017, 13:15
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TSI DSG 4x4

Re: Mińsk Mazowiecki, Carsed, ul. Warszawska 84

Post autor: babelmb »

Ja zamówiłem auto w tym salonie 18/08/2017, a odebrałem 05/12/2017
Zamówienia dokonałem po kilku spotkaniach, jazdach próbnych, kilkudziesięciu mailach u Pana Wojciecha, którego mogę śmiało polecić. Ani razu nie denerwował się albo był nieuprzejmy na moje maile czy telefony. Cały czas uspokajał, wyjaśniał i konkretnie odpowiadała na maila zawsze tego samego dnia. Auto wyprodukowane w piątek 24/11/17 przyjechało do salonu w środę wieczorem następnego tygodnia. Pan Wojciech wjechał autem do salonu i zadzwonił , że mogę obejrzeć auto. Po dokładnym sprawdzeniu zamówienia i auta (na tyle ile można było, ponieważ był w trybie transportowym i cały w foliach) umówiliśmy się na następny dzień na podpisanie dokumentów. W czwartek rano podpisana umowa leasingowa, piątek rejestracja auta i wysłanie dokumentów do VW. Wtorek z samego rana odebrane auto :D
jestem mega zadowolony ze współpracy z salonem. Dodam jeszcze, że wynajęli mi auto zastępcze na czas do odbioru nowego (oczywiście za opłata ;) ). Na pytanie o stan baku przy odbiorze (ojciec kiedyś odbierał właśnie z tego salonu i stanął na skrzyżowaniu, a stacja była po drugiej stronie) powiedziano mi, że dolano 2 litry. Moim zdaniem było to wystarczające z uwagi, że stacja znajduje się po drugiej stronie.
Szczerze polecam i jak będziemy kupować auto dla żony, pewnie wybierzemy się w to samo miejsce :)

grzegorz636
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2020, 19:32
Samochód: karoq 1,6 TDI DSG

Re: Mińsk Mazowiecki, Carsed, ul. Warszawska 84

Post autor: grzegorz636 »

Zgadzam się p.Wojciech to dusza człowiek odbierałem karoq 10.12.20 ale karoq to tragedia 2 razy w ciągu 500 km zaświeciła się kontrolka silnika,wymieniono 2 pompy i dalej się świeci .Dostałem na czas naprawy auto zastępcze i tu wielki szacun dla serwisu

szymon
Posty: 13
Rejestracja: 15 lip 2021, 13:00
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0TDI

Re: Mińsk Mazowiecki, Carsed, ul. Warszawska 84

Post autor: szymon »

A czy ktoś ma doświadczenia z serwisem w tym miejscu? Dobre lub złe :)

szymon
Posty: 13
Rejestracja: 15 lip 2021, 13:00
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0TDI

Re: Mińsk Mazowiecki, Carsed, ul. Warszawska 84

Post autor: szymon »

Odpowiem sam sobie :)
Byłem w sobotę na wymianie oleju. Dodatkowo założyłem chlapacze tył i przód.
Obsługa ok. Robota szybka i prosta, trwało to około godziny.

Można powędkować w trakcie serwisu, dają nawet sprzęt ;)

Obrazek

ODPOWIEDZ