Falenty/Janki, Bohemia Motors, al. Krakowska 5a

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. mazowieckim.
Padre
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2017, 10:19
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4 TSI ACT 150KM

Falenty/Janki, Bohemia Motors, al. Krakowska 5a

Post autor: Padre »

Swoją podróż od pierwszego spotkania z Kodiakiem po odbiór mam już za sobą, więc kilka słów mogę napisać.
Wylądowałem w Bohemia Motors, bo nikt inny w salonach w Warszawie nie wykazał się na tyle ciekawym podejściem do klienta, by sfinalizować zakup , czy to Auto - Wimar, któremu nic nie zarzucę bo nie mogę, wszystko w 100% czy to kolejne, jak Połczyńska , czy nawet jakiś salon w mieście Łódź.............Chemia pojawiła się w właśnie tutaj i tu dokonaliśmy zakupu.

Od pierwszego telefonu ,aż po odbiór, przez wszystkie kolejne etapy mogę jedynie napisać jedno - godne polecenia miejsce na zakup SKODY. Błąd po stronie Fabryki, oczywiście został załatwiony po myśli klienta bez dodatkowych opłat.

Jak będzie z serwisem , nie wiem, ale nie omieszkam opisać , na tą chwilę, gdyby ktoś poszukiwał osoby kompetentnej jedyne co mogę to rekomendować Panią Katarzynę. W razie gdyby coś, numer telefonu mogę podrzucić na priv lub znajdziecie go na stronie Bohemia Motors Salon Skoda , Krakowska 5A, Falenty.

Jak na razie wielce zadowolony
Padre

p.s.
zamówione auto 12 kwietnia / odbiór nastąpił 5 lipca
negocjacja ceny jak najbardziej, rabat to tajemnica, ale zdradzę , że dobry rabat był ^^
oferta kredytowa dopasowana do naszych potrzeb



Sponsor

Falenty/Janki, Bohemia Motors, al. Krakowska 5a

Sponsor


Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Warszawa, Falenty Bohemia Motors AL. Krakowska 5A

Post autor: Dual »

No coż, ja również miałem przyjemność z Panią Katarzyną. To był moj pierwszy krok po Kodiaqa.
Ale niestety rabat w wysokości 2% to nie to na co liczyłem.
Potem trafiłem na Połczyńską i to już było to.
Być może parę miesięcy później coś się w polityce firmy zmieniło.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Padre
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2017, 10:19
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4 TSI ACT 150KM

Re: Warszawa, Falenty Bohemia Motors AL. Krakowska 5A

Post autor: Padre »

Dual pisze:
18 lip 2017, 20:50
No coż, ja również miałem przyjemność z Panią Katarzyną. To był moj pierwszy krok po Kodiaqa.
Ale niestety rabat w wysokości 2% to nie to na co liczyłem.
Potem trafiłem na Połczyńską i to już było to.
Być może parę miesięcy później coś się w polityce firmy zmieniło.
Raczej się zmieniło, konkurencja robi swoje jednak ^^, ja odbiłem się od Aoto-Wimar i po wielu próbach tam skończyłem.

RobKos
Posty: 321
Rejestracja: 26 kwie 2018, 9:34
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 190KM Style DSG 4x4

Re: Falenty/Janki, Bohemia Motors, al. Krakowska 5a

Post autor: RobKos »

Potwierdzam, że Pani Katarzyna zna się na swojej pracy

ODPOWIEDZ