Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Gruchacza 39

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. mazowieckim.
Tomkk
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2017, 13:56
Samochód: Kodiaq 1.4 110 kw

Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Gruchacza 39

Post autor: Tomkk »

W tym tygodniu odebrałem Kodiaqa. Zamówiony 28 luty, także calkiem szybko się udało. O miesiąc wcześniej niż było planowane, a konfiguracja dość indywidualna. Zdecydowanie polecam dealera. Pan Łukasz spisał się na medal przyspieszając nawet wydanie auta.



Sponsor

Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Gruchacza 39

Sponsor


LionHeart
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2017, 22:44
Samochód: VW Tiguan Allspace 2.0 TSI 180 koni

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Gruchacza 39

Post autor: LionHeart »

Ja teżtam zamawiałem swojego 2.0 TSI 14.04. Produkcja tydzień 50, dzisiaj termin na razie potwierdzony. NIe znam pana Łukasza, ja zamawiałem u Pana Tomka. Bardzo miły, kompetentny i co najważniejsze nie probował mnie na siłę uszczęśliwiać typu proszę sobie dobrać to czy tamto, a wręcz on mnie studził mówiąc, żebym się zastanowił czy będę tego aby napewno potrzebował. Bardzo mi sie to podobało. Jestem mu bardzo wdzięczny za uczciwe doradztwo.

janoush
Posty: 90
Rejestracja: 16 sie 2017, 14:06
Lokalizacja: Piaseczno
Samochód: Kodiaq Style 2.0TSI, Astra J 1.6

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Gruchacza 39

Post autor: janoush »

Ja zamówiłem swojego 03.09.2017 z początkowym terminem odbioru - do 30.04.2018.
W listopadzie okazało się, że auto będzie przed Bożym Narodzeniem. Dostałem już nawet VIN. Ale nie było. Termin odbioru przesuwano.
W styczniu (19.01.) okazało się, że mój samochód został sprzedany komuś innemu.
Teraz czekam na nowy i termin produkcji ustalony na 19. tydzień. A kiedy będzie - nie wiadomo.

Więc na razie nie polecam salonu. Praktycznie cały kontakt z salonem jest inicjowany przeze mnie. Raz, czy dwa zdarzyło się, że sprzedawca do mnie zadzwonił. Głównie ze złymi wiadomościami...
janoush

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Gruchacza 39

Post autor: root »

Salon/serwis na Gruchacza już nie istnieje (być może chwilowo i ktoś go przejmie), więc tymczasowo zamykam temat.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

janoush
Posty: 90
Rejestracja: 16 sie 2017, 14:06
Lokalizacja: Piaseczno
Samochód: Kodiaq Style 2.0TSI, Astra J 1.6

Do wszystkich, którzy mieli nieszczęście kupić Kodiaka w Pol-MOT Ursynów

Post autor: janoush »

Witajcie,
jeżeli ktoś zakupił auto w nieistniejącym już salonie POL-MOT Ursynów (ul. Gruchacza), nie robił jeszcze przeglądu gwarancyjnego a ma wykupiony pakiet przeglądów, to zalecam zadzwonić do BOK Skody i dowiedzieć się, czy był on zamówiony przez dilera.

Właśnie parę dni temu byłem na przeglądzie w Piasecznie VW Rowiński-Wajdemajer i okazało się, że pomimo dokumentu pt. Pakiet przeglądów Skoda" nie jest on wpisany do systemu serwisowego VW Group. Musiałem zapłacić za przegląd...
Wysłałem reklamację do BOK Skoda załączając fakturę, umowę o przeglądy i (na wszelki wypadek) stronę z oferty Skody mówiącą o tym, że wszystkim Kodiakom przysługiwał w tym czasie w cenie pakiet przeglądów.

Na szczęście BOK Skoda przyznał mi pakiet przeglądów wpisując go do systemu serwisowego (mam nadzieję...) oraz przyznał mi voucher na części, akcesoria lub usługi serwisowe pokrywające koszt faktury.
janoush

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Gruchacza 39

Post autor: root »

Salon i serwis na Gruchacza znowu działa, ale tym razem pod marką Auto-Wimar. W celu dodania opinii proszę o otwarcie nowego wątku.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Zablokowany