Warszawa, POL-MOT Auto (obecnie Porsche Inter Auto) , ul. Połczyńska 125

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. mazowieckim.
Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Warszawa, POL-MOT Auto (obecnie Porsche Inter Auto) , ul. Połczyńska 125

Post autor: Dual »

W sumie ja moge zaczac, ale ja jestem nowym klientem Skody.
Dealer to Polmot Warszawa ul. Polczynska.
Przyjety I obsluzony zostalem przez sprzedawce bardzo dobrze, od momentu kompletacji auta do samego zamowienia I wplaty zaliczki mialem pelne doradztwo. Jesli chodzi o cene jestem rowniez b.zadowolony z rabatu.
Jesli chodzi o termin dostawy, to w tej chwili, nie moge sie do konca wypowiadac gdyz nie znam ostatecznego terminu produkcji a od konca lutego juz pare miesiecy uplynelo. Poki co termin na zamowieniu nie zostal jeszcze przekroczony. Ale minus to brak stalego monitoringu terminu przez sprzedawce I informacji dla mnie, to troche mnie denerwuje. No coz w poniedzialek mam miec informacje od sprzedawcy o nowym terminie dostawy, zobaczymy.
Jesli chodzi o przyszly serwis okresowy I gwarancyjny czekam na informacje od Was, gdyz jeszcze nie zdecydowalem gdzie Miska bede serwisowal. Nie mam ze Skoda zadnych doswiadczen.


Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Sponsor

Warszawa, POL-MOT Auto (obecnie Porsche Inter Auto) , ul. Połczyńska 125

Sponsor


Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Połczyńska 125

Post autor: Skorek »

Ponieważ ja również Kodiaq, a nawet dwa zamawiałem w PolMocie na Połczynskiej w Warszawie mogę polecić śmiało ten salon przy zamawianiu aut. Choć nie ustrzegli się błędu przy konfiguracji jednego Kodiaq to rabat,
a także szybkość realizacji zamówienia była na najwyższym poziomie. Poza tym tak jak pisałem w innych postach starali się nadrobić niedociągnięcie i w ramach rekompensaty za brak Ambiente i led dostałem box co w pełni mnie usatysfakcjonowało. Jeżeli chodzi o konkrety to polecam z działu sprzedaży Pana Waldemara, który zna Kodiaq od podszewki ( jak jeszcze auto nie było prezentowane to podrzucał mi nawet strony chińskie ze zdjęciami modelu). Natomiast jeżeli chodzi o sprawy posprzedażowe i np naprawę wyświetlacza to już nie do końca mam tak dobre zdanie. Jest to bardzo duży dealer i problemem jest przepływ informacji co bywa frustrujące dla klienta. Jednak w ogólnej ocenie POLECAM !!!

mitchell
Posty: 71
Rejestracja: 17 kwie 2017, 1:16
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4 TSI 150KM DSG Style

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Połczyńska 125

Post autor: mitchell »

Ja również zamawiałem w POL-MOT Auto, w Warszawie na ul. Połczyńskiej 125.

Sprzedawca - p. Waldek - konkretny, acz chyba mocno zapracowany człowiek. Otrzymałem wszelkie wyjaśnienia, rady przy doborze wyposażenia, informacje o rzeczach mogących mieć negatywny wpływ na czas produkcji. Nie składał obietnic dot. terminu bez pokrycia, raczej był ostrożny w trakcie całego procesu, począwszy od złożenia zamówienia do rychłego odbioru. Cena, którą wynegocjowałem, mi odpowiada. Ostatnio podjechałem porozmawiać o dywanikach, osłonie na tunel i macie do bagażnika, o których zapomniałem przy okazji składania zamówienia - udało się otrzymać je w gratisie.
Jedyny minus, jak mogę w tej chwili wskazać, to fakt zapracowania pana Waldka i raczej rzadkie (o ile w ogóle) kontakty z jego strony. W związku z tym przyjąłem inna strategię i z racji tego, że na Połczyńską daleko nie mam, dość często się tam osobiście pojawiałem. Wtedy zawsze otrzymywałem konkretne informacje. Ostatnio nawet - w żartach - propozycję zatrudnienia (w nawiązaniu do moich częstych wizyt w salonie ;)).
Auto zamówione 7 marca, z taśmy zjechał w minioną środę (3 maja), więc odbiór powinien nastąpić w przeciągu 2 tygodni.
Na temat obsługi posprzedażowej nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, ale z czasem pewnie napiszę i coś w tym temacie.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2017, 21:20 przez mitchell, łącznie zmieniany 1 raz.

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Połczyńska 125

Post autor: Dual »

No cóż ja również u Pana Waldka zamawiałem... ;)
Czyli wielki pozytyw dla niego. Mam nadzieję że w poniedziałek mnie pocieszy ;)
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

JacekJ
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 10:51
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TSI 180 KM DSG 4x4

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Połczyńska 125

Post autor: JacekJ »

Dual pisze:
07 maja 2017, 22:21
No cóż ja również u Pana Waldka zamawiałem... ;)
Czyli wielki pozytyw dla niego. Mam nadzieję że w poniedziałek mnie pocieszy ;)
Cześć - ja też zamawiałem u P. Waldka :) chodź od momentu jak zgolił brodę to go nie poznaję jak wchodzę do salonu, ale nie o tym chciałem ..... też wziałem 2,0 TSI Style i bardzo dużo dodatków - i jak narazie mam termin na 29 tydzień - jak u Ciebie z potwierdzonym terminem?

Edit: Dyskusje o terminach prowadzimy w odpowiednim wątku. --root

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Połczyńska 125

Post autor: Dual »

Byłem dzisiaj w salonie. Pan Waldek naprawdę się stara pomóc. Sam chciałbym mu pomóc mi pomóc, ale mam ograniczone możliwości. Czy ktoś z Was ma może znajomego w fabryce Skody? Niestety narazie termin pozostał na 1 tydz. 2018 r.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

JacekJ
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 10:51
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TSI 180 KM DSG 4x4

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Połczyńska 125

Post autor: JacekJ »

Dual pisze:
08 maja 2017, 22:17
Byłem dzisiaj w salonie. Pan Waldek naprawdę się stara pomóc. Sam chciałbym mu pomóc mi pomóc, ale mam ograniczone możliwości. Czy ktoś z Was ma może znajomego w fabryce Skody? Niestety narazie termin pozostał na 1 tydz. 2018 r.
Wiem, że pracy mają sporo...

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Połczyńska 125

Post autor: Dual »

No coż, w zeszłym tygodniu Pan Waldek do mnie zadzwonił i przekazał świetną wiadomość o przesunięciu terminu z 01/2018 na 38/2017 a potem na 25/2017. Oczywiście zastrzegł że w połowie przyszłego tygodnia będą pewne wieści gdyż w tym czasie mrozi się 25 tydzień produkcji w Kvasinach.
Także dobre wieści jeśli się termin utrzyma będą w przyszłym tygodniu, ale wdzięczny jestem mojemu sprzedawcy za rękę na pulsie i telefon do mnie. Także jeśli wszytko pójdzie dobrze od przyszłego tygodnia może będę mógł planować urlop. ;).
Pan Waldek wspominał, że ma kilku klientów o których stara się specjalnie zadbać ze względu na wydłużone terminy produkcyjne. Fajnie ze mimo braku czasu tak się angażuje. To świadczy o dbałości o swojego klienta, szczególnie, że ma dobrą orientację jeśli chodzi o samo auto.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Awatar użytkownika
WaC
Posty: 637
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Warszawa, POL-MOT Auto, ul. Połczyńska 125

Post autor: WaC »

Porsche Połczyńska Škoda
ul. Połczyńska 125

Polecam z całą odpowiedzialnością.
Moim handlowcem był/jest pan Grzegorz. W sierpniu 2021 roku, podczas składania przeze mnie zamówienia, mówił bez ściemy: "rabat tyle i tyle", więcej nic nie dam, bo nie mam, a nie chcę obiecywać czegoś, z czego będę musiał wycofać się. Termin produkcji październik 2021 - później weryfikacja, ze względu na przerwę w produkcji w Kvasinach. Następnie "kastracja" bez obniżenia ceny:
viewtopic.php?f=17&t=2196&start=10
Reasumując: na prawdę polecam, w mojej skromnej opinii, PIA jest odpowiedzialną firmą dbającą, mimo obiektywnych komplikacji, o dobro klientów (przynajmniej takich jak ja - zwykłych, indywidualnych).
Może to drobiazg, lecz gratisowo dostałem gumowe wykładziny na zimę (o czym nie wiedziałem do chwili odbioru), oprócz tych standardowych tekstylnych. Mała rzecz, a cieszy.
Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

ODPOWIEDZ