Michałowice - Opacz Kolonia, Auto Wimar Centrum Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 249B

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. mazowieckim.
kierowca1
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2019, 11:35
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TDI

Michałowice - Opacz Kolonia, Auto Wimar Centrum Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 249B

Post autor: kierowca1 »

Drodzy,
nie wiem jak salon, ale serwis fatalny - przyjezdzalem z ta sama usterka 3 razy, nic nie poprawili, nie zdiagnozowali, tylko popatrzyli, popukali. Powtarzalem, zeby sie tym porzadnie zajeli, zatrzymali auto na 2-3 dni w celu porzadnej diagnozy problemu i naprawy, ale nie dociera - na odwal się. Poza tym klient z kim innym sie umawia, u kogo innego zostawia kluczyki a jeszcze ktos inny sie tym autem zajmuje, zero przeplywu informacji.



Sponsor

Michałowice - Opacz Kolonia, Auto Wimar Centrum Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 249B

Sponsor


Peterka
Posty: 324
Rejestracja: 30 mar 2019, 20:12
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 190 KM

Re: Michałowice - Opacz Kolonia, Auto Wimar Centrum Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 249B

Post autor: Peterka »

Czy ktos serwisuje w tym serwisie swoje auto? Jakie macie opinie?
Już jest Kodiaq 2.0 TSI DSG 190KM i 4x4? :)

cola
Posty: 61
Rejestracja: 03 maja 2018, 21:03
Samochód: KODIAQ w planie.

Re: Michałowice - Opacz Kolonia, Auto Wimar Centrum Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 249B

Post autor: cola »

Wymieniałem 2 razy olej w Kodiaq, pomogli w zakupie auta które było w salonie w Tarnowie. Do chwili obecnej nic konkretnego u nich nie robiłem, ale z dotychczasowych kontaktów to ok.

Mmigel
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2021, 17:16
Samochód: Kodiaq 2.0 190km

Re: Michałowice - Opacz Kolonia, Auto Wimar Centrum Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 249B

Post autor: Mmigel »

Ja niestety mogę powiedzieć że nie mam dobrego zdania. Byłem 3 krotnie. Dwa razy na wymianie oleju. Raz na przeglądzie. Za każdym razem to samo. Przychodzę na umówiona wizytę. Brak mojego samochodu na liście. Zamieszanie. Strata czasu na wyjaśnienie. Potem oczekiwanie standard koło 2 godzin. Brak informacji o tym co będzie robione oprócz bo po co... Potem kłamstwo że samochód czeka umyty ... Oczywiście nie umyty. Osoby z serwisu czy obsługi klienta nic nie wiedzą i nie mają wiedzy na tematy którymi się zajmują... Fatalna organizacja pracy.... Poczekalnia w przejściu tak że ciągle musisz zabierać buty by Cię nie podeptali... No i oczywiście inne sprawy błahe jak brak pytania czy może mam ochotę na coś do picia... Brak takiego zaopiekowania się klientem... Wywalone mają po prostu... Czekałem z opinią dwa lata... Napisałem na mapach Googla ... Teraz dzwonią bez przerwy bo chcą wyjaśnić sprawę... Szkoda. Kupowałem tam samochód. A teraz czuję się jak natręt. Mam porównanie z serwisem opla przy Połczyńskiej 33. Powinni wszystkich wysłać tam na przeszkolenie. Tamten serwis był przyjemnością. Ten skody jest przykra koniecznością... Niestety to jest standard w Warszawie z tego co wiem i wkurza mnie to strasznie bo samochód spoko a firma ciule...

ODPOWIEDZ