Porsche inter auto Skoda Bronowice Kraków

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. małopolskim.
Awatar użytkownika
dreamy
Posty: 66
Rejestracja: 16 paź 2023, 21:57
Samochód: Błękitna strzała 2.0TSI Style

Porsche inter auto Skoda Bronowice Kraków

Post autor: dreamy »

Z salonem pierwszy raz miałem do czynienia w 2021roku planując zakup octavi.
Odbyłem wtedy jazdę testową octavia 1.5 i karoqiem 1.5
Nie mieli wtedy 2.0tsi (wersji octavi jaka rozważałem) ale przekazywali mi że spróbują dowiedzieć się który dealer posiada taka.
Jazdy testowe z uwagi na COVID były prowadzone w wariacie udostępnienia samochodu bym sam go przetestował i odstawił im w ciągu 45 min
Odbyłem 1 jazdę karoqiem i 2x octavia

Pan Mateusz kompetentnie zebrał wywiad dotyczący moich potrzeb a następnie pozostawał w kontakcie odpowiadając na moje pytania.
Z pewnych względów niezależnych od salonu nie złożyłem zamówienia.

W październiku 2023 powróciłem do tematu zakupu nowego samochodu
Umówienie jazdy przez stronę polskiego importera to był maraton telefonów z informacją iż przedstawia wniosek do dealera itd
Postanowiłem więc sam skontaktować się z już poznanym salonem, wizyta z jazda testową umówiona na mniej niż tydzień.
Handlowiec pamiętał mnie
Jazda tym razem w wariancie razem z handlowcem aczkolwiek mieli dostępnego kodiaqa tylko w wersji 1.5 więc odbyłem(na moją prośbę ) również jazdę octavia 2.0tsi celem zapoznania się z pracą silnika.
Kalkulacja i pomoc w optymalnej konfiguracji
Rabat ok 5% plus dywaniki
Regularne update dotyczący losów zamówienia
Sprawne załatwienie formalności kredytu VW autobank
Odbiór po 4 miesiącach

W czasie wydania szczegółowe wyjaśnienie obsługi samochodu, aktywacja aplikacji

Jestem zadowolony
Polecam sprzedawcę Mateusz Warso

Jedyne co by mogli zrobić lepiej to atmosfera wydania
Jakieś dekoracje typu kokardka , kwiaty, pralinki czy drobny upominek typu maskotka dla dziecka czy coś z skodowych akcesoriów lifestylowych
Część marek potrafi uświetnić w ten sposób tak uroczysty dzień jak wydanie samochodu przecież nie tak małe pieniądze bo 200 tys



Sponsor

Porsche inter auto Skoda Bronowice Kraków

Sponsor


ODPOWIEDZ