Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. łódzkim.
Chochla
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 11:40
Samochód: Tiguan 2.0 TSI 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Chochla »

MILeq pisze:
15 paź 2019, 21:08
Jak chcesz powalczyć z kontrofertami, to nie dawaj pełnych danych salonu, który oferuje taniej, a unikniesz rozczarowań
Sądzisz, że podałem dane salonu? Błąd. Nie podałem.
MILeq pisze:
15 paź 2019, 21:08
No przecie mówię, że podejście ludzkie nie jest złe, ale salon generalnie ma klienta negocjującego w doopie.
A ja mówię, że jest złe. Bo gdyby mnie mieli w dupie, to by mi się nawet nie chciało tutaj zabierać głosu. Niestety nie dosyć, że mieli mnie w dupie, to jeszcze narobili mi koło pióra. I to ja musiałem później świecić oczami przed swoim kumplem, który mnie polecił w innym salonie.
Malenstwo8 pisze:
16 paź 2019, 8:19
Dokładnie. Mówisz, że masz lepszą ofertę i tyle. ja nie dadzą lepszej zamawiasz tam gdzie była najlepsza.
Z doświadczenia - Bednarek robi swoją ofertę i tyle. Ma w doopie inne oferty. Nie to nie. Tak było w moim przypadku.
A w moim było zupełnie inaczej. Dlatego ten salon poszedł na cenzurowane.



Sponsor

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Sponsor


MILeq
Posty: 69
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:46
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TSI DSG Style 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: MILeq »

Chochla,
Negocjacje to jest z reguły trudny temat. Trzeba to robić z umiarem.
Weź znajdź salon, w którym Cię dopieszczą (Gdańsk, Kraków, Poznań i parę jeszcze) i udzielaj się dalej z poradami na forum :).

Weź się napij kielicha i wyluzuj. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chochla
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 11:40
Samochód: Tiguan 2.0 TSI 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Chochla »

MILeq pisze:
16 paź 2019, 21:54
Chochla,
Negocjacje to jest z reguły trudny temat. Trzeba to robić z umiarem.
Kurcze, każdego dnia można się nauczyć czegoś nowego.
MILeq pisze:
16 paź 2019, 21:54
Weź znajdź salon, w którym Cię dopieszczą (Gdańsk, Kraków, Poznań i parę jeszcze) i udzielaj się dalej z poradami na forum :).
Bardzo przepraszam, nie wiedziałem, że w tym wątku możemy się dzielić tylko pozytywnymi wrażeniami. Trochę mnie zmylił ten punkt z regulaminu "Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć."

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: root »

Wszystkie opinie miłe widziane. Byle na temat. Proszę nie robić offtopu.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Chochla
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 11:40
Samochód: Tiguan 2.0 TSI 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Chochla »

To była darcie łacha z mojej strony.
A żeby było jasne to może napiszę trochę dokładniej jak to wyglądało u mnie. Kumpel dał mi namiar na swój "zaprzyjaźniony" salon we Włocławku, gdzie z marszu - bez żadnych negocjacji, zaoferowano mi całkiem konkretny rabat. Pomyślałem, ze fajnie ale może dam szansę Bednarkowi skoro mam ich pod nosem. Wydrukowałem maila z ofertą (żeby było jasne - po uprzednim pozbawieniu jej jakichkolwiek cech i informacji pozwalających na zidentyfikowanie oferenta) i poszedłem z nią do salonu. Powiedziano mi, że niestety ale oni tej oferty nie będą w stanie nawet wyrównać. Pożegnałem się więc myśląc, że sprawa jest zakończona. Po czym po dwóch, czy trzech dniach dzwoni do mnie kumpel z pretensjami, że ostatni raz mnie komukolwiek polecił bo on z kolei dostał telefon od wściekłego właściciela "swojego" salonu z informacją, że skontaktował się z nim "Bednarek" z ryjem, że mu psuje interes i że ich zgłosi do centrali!!! Co się okazało? Że "Bednarek" obdzwonił wszystkich dilerów w promieniu 150km od Łodzi w nadziei, że trafi przypadkiem na tego, który mi zaoferował taką cenę.
Więc niech każdy sobie sam odpowie na pytanie, jakie podejście do klienta ma ten salon.
A w kontekście rady, żebym znalazł sobie salon, który mnie dopieści? Proszę bardzo, napiszę jeszcze raz. Wątarski (zarówno VW jak i Skoda). Wszystko można załatwić telefonicznie lub mailowo. Od razu oferują bardzo dużą zniżkę (no przynajmniej ja mam takie doświadczenia), którą można później jeszcze trochę ponegocjować. Miło, kulturalnie i przyjemnie. Pociąg jedzie 2 godziny. Pracownik salonu wyjeżdża po klienta na dworzec. Przepaść w obsłudze szeroka jak kanion Colorado.

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: MałGorzata »

Chochla pisze:
18 paź 2019, 10:28
Pracownik salonu wyjeżdża po klienta na dworzec.
To mi się podoba :) Takie podejście.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

MILeq
Posty: 69
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:46
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TSI DSG Style 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: MILeq »

Chochla: jeżeli mogę Ci zasugerować, to jeżeli zależy Ci na cenie, to wyślij maila do wszystkich dealerów z samym numerem konfiguracji.
Wybierz ze trzech, którzy będą Ci najbardziej odpowiadali, porozmawiaj z nimi indywidualnie i wybierz najlepszego.

Bednarek, niestety, nie jest tanim salonem, a do negocjacji to już w ogóle. Co do obsługi i kultury osobistej Bednarka, to dałeś sobie sam odpowiedź - z niektórymi się nie warto barować. Podpowiedziałem Ci kilka salonów powyżej, koledzy pewnie coś dorzucą od siebie.

ODPOWIEDZ