Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. łódzkim.
Muke007
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2017, 17:17
Samochód: Lancia Thema 3.0 V6 Executive

Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Muke007 »

Obsługa jest fatalna i panuje ogólny niedasizm.

Na kulturalną uwagę że podjazd jest oblodzony (2 metry od głównego wejścia do "salonu") pracownik raczył udzielić mi życiowej rady "trzeba uważać jak się chodzi". Rozumiem, że może kobieta właściciela na codzień paraduje w gumoflicach, ale niektórzy chodzą do pracy w półbutach albo szpilkach....

Po przyjściu na umówiona jazdę dostałem info, że ktoś wziął wóz i pojechał na szkolenie. Ja i partnerka straciliśmy ponad po godzinie czasu, bo handlowcowi nie chciało się wykonać jednego telefonu. Ani przepraszam, ani wyjaśnienia...

Dziki salon dla dzikich ludzi.



Sponsor

Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Sponsor


garfild123lodz
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2017, 16:42
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI 140kW 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: garfild123lodz »

czy macie jakieś jeszcze opinie na temat tego salonu, chcemy zakupić Kodiaqa i szukamy salonu rzetelnego...?
dziękuję, pozdrawiam
SKODA ELEKTRYKA :)

W.W.
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2017, 16:31
Samochód: Passat

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: W.W. »

I ja miałem podobnie. Umówiłem się, ale pan handlowiec nie miał czasu i "ktoś wziął samochód". Zaproponował jazdę w innym terminie, ale "przepraszam" nie padło. W drugim terminie, z innym panem handlowcem, jazda się odbyła i było bardzo kulturalnie. Jak widać to nie salon a ludzie, ale w ostatecznym rozrachunku to właśnie tacy ludzie psuja opinie salonu.
Pozdrawiam
WW

Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 158
Rejestracja: 22 mar 2017, 6:05
Samochód: E39 528i

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Jarek104 »

garfild123lodz pisze:
31 sie 2017, 11:01
czy macie jakieś jeszcze opinie na temat tego salonu, chcemy zakupić Kodiaqa i szukamy salonu rzetelnego...?
daleko nie macie do Torunia, zapraszam do mnie :-)

Chochla
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 11:40
Samochód: Tiguan 2.0 TSI 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Chochla »

Odradzam. Pierwszy raz trafiłem tam kilka lat temu kupując Tiguana. Po tym co ten salon wtedy odwalił powiedziałem, że moja noga tam więcej nie powstanie. Złamałem się pół roku temu kupując Kodiaqa. Wniosek ten sam. Trzeciej szansy już nie będzie.
Kupuję drugi samochód u Wątarskiego we Włocławku i jestem więcej niż zadowolony.

MILeq
Posty: 69
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:46
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TSI DSG Style 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: MILeq »

Popieram, aczkolwiek podejście nie jest złe, ale cenę można zdecydowanie gdzie indziej (w wielu salonach w PL) dostać dużo lepszą.
Nawet zbytnio nie podchodzą do negocjacji - jak nie chce klient, to niech sobie idzie.

Więc 12 kurek kupiliśmy gdzie indziej przez ostatnie parę lat...

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Malenstwo8 »

Serwis według mnie jest ok.
Trzeszczała tylna klapa, naprawiali chyba z 4 godziny dopóki nie było ok. Pracowali do 20, a mnie auto wydali o 20:30 po wielu próbach i przejażdżkach.
Ogólnie są drodzy i nastawieni na klienta flotowego.
Kodiaqa zamówiłem dużo taniej u Bieranowskiego w Bydgoszczy i ostatnio Kamiqa również. Nawet nie byłem po Kamiqa u nich, żeby wycenić.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2019, 9:54 przez Malenstwo8, łącznie zmieniany 1 raz.

Chochla
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 11:40
Samochód: Tiguan 2.0 TSI 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Chochla »

MILeq pisze:
03 paź 2019, 21:33
Popieram, aczkolwiek podejście nie jest złe...
Jest złe. Nie mam na myśli tutaj jakiegoś konkretnego sprzedawcy ale podejście do relacji salon-klient a w szczególności do poufności danych dotyczących negocjacji cenowych.

MILeq
Posty: 69
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:46
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TSI DSG Style 4x4

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: MILeq »

Chochla pisze:
04 paź 2019, 8:06
MILeq pisze:
03 paź 2019, 21:33
Popieram, aczkolwiek podejście nie jest złe...
Jest złe. Nie mam na myśli tutaj jakiegoś konkretnego sprzedawcy ale podejście do relacji salon-klient a w szczególności do poufności danych dotyczących negocjacji cenowych.
No przecie mówię, że podejście ludzkie nie jest złe, ale salon generalnie ma klienta negocjującego w doopie.

Jak chcesz powalczyć z kontrofertami, to nie dawaj pełnych danych salonu, który oferuje taniej, a unikniesz rozczarowań, że się handlowcy komunikują między salonami (bo zakładam, że o to chodzi w Twojej wypowiedzi odnośnie poufności) i nie udało Ci się porumakować.

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Łódź, Bednarek, ul. Szczecińska 38a

Post autor: Malenstwo8 »

MILeq pisze:
15 paź 2019, 21:08
Chochla pisze:
04 paź 2019, 8:06
MILeq pisze:
03 paź 2019, 21:33
Popieram, aczkolwiek podejście nie jest złe...
Jest złe. Nie mam na myśli tutaj jakiegoś konkretnego sprzedawcy ale podejście do relacji salon-klient a w szczególności do poufności danych dotyczących negocjacji cenowych.
No przecie mówię, że podejście ludzkie nie jest złe, ale salon generalnie ma klienta negocjującego w doopie.

Jak chcesz powalczyć z kontrofertami, to nie dawaj pełnych danych salonu, który oferuje taniej, a unikniesz rozczarowań, że się handlowcy komunikują między salonami (bo zakładam, że o to chodzi w Twojej wypowiedzi odnośnie poufności) i nie udało Ci się porumakować.
Dokładnie. Mówisz, że masz lepszą ofertę i tyle. ja nie dadzą lepszej zamawiasz tam gdzie była najlepsza.
Z doświadczenia - Bednarek robi swoją ofertę i tyle. Ma w doopie inne oferty. Nie to nie. Tak było w moim przypadku.

ODPOWIEDZ