Bydgoszcz, Bieranowski, Aleja Jana Pawła II 127

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. kujawsko-pomorskim.
Awatar użytkownika
borek
Posty: 400
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

Bydgoszcz, Bieranowski, Aleja Jana Pawła II 127

Post autor: borek »

Tutaj kupowałem Kodiaqa rok temu. Obecnie byłem na wymianie oleju. Cały proces zakupu prowadzony był przez Pana Piotra Żyłę (tak jak nasz skoczek ;)). Obsługa w pełni profesjonalna, wiedza o aucie również, cały proces wydawania auta bez zastrzeżeń. Po serwisie auto umyte. Polecam !



Sponsor

Bydgoszcz, Bieranowski, Aleja Jana Pawła II 127

Sponsor


TymekF
Posty: 76
Rejestracja: 25 paź 2023, 13:18
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI DSG 200KM 4x4

Re: Bydgoszcz, Bieranowski, Aleja Jana Pawła II 127

Post autor: TymekF »

Ja co prawda nie zamówiłem finalnie od nich, ale miałem miłe spotkanie i ogólnie kontakt z Panem Jackiem Bubiakiem (końcówka 2023 roku).
Przygotował też bardzo fajną ofertę i rabat, finalnie jednak zdecydowałem się na inny salon, ale raczej tutaj już detale decydowały :)
Także co do ogólnego wrażenia + jazdy testowej mogę szczerze polecić.
Warto też pytać o ofertę i rabat, bo na tle innych salonów w okolicy, czy nawet w sąsiednich województwach wypadają bardzo, bardzo dobrze.

zalezi
Posty: 77
Rejestracja: 08 wrz 2021, 20:53
Samochód: Superb w drodze

Re: Bydgoszcz, Bieranowski, Aleja Jana Pawła II 127

Post autor: zalezi »

Ja też miałem dobre wrażenia. Kupiłem auto w leasingu u Pani Biesiadeckiej. Poszło sprawnie bardzo, polecam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ