Wrocław, Centrum TMT, ul. Horbaczewskiego 75

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. dolnośląskim.
kamilerig
Posty: 29
Rejestracja: 19 mar 2017, 20:07
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Wrocław, Centrum TMT, ul. Horbaczewskiego 75

Post autor: kamilerig »

Hej,

moje zamówienie obsługiwał pan Maciej. Do salonu trafiłem po wizycie w GALLu w celu uzyskania kontroferty. Rabat zamknął się w 10tys przy cenie bazowej 154500, co daje jakieś 6,5%. Do tego dostałęm jeszcze dywaniki (gumowe, oryginalne Kodiaq, bardzo fajne!) i trochę gadgetów.

Obsługa przez cały etap zamówienia na najwyższym poziomie, najpierw zaliczka w wysokości 2tys zł i termin w zamówieniu na lipiec. Po tygodniu znany termin produkcji (13 tydzień - 3 miesiące wcześniej). Potem kontakt telefoniczny przynajmniej raz na 2 tyg (ze strony salonu), z informacją co się aktualnie dzieje z zamówieniem plus ewentualne sugestie czy warto cos zmienic. Byl to okres kiedy Kodiaq wchodzil do oficjalnej produkcji i handlowcy mieli szkolenia w Portugalii i Poznaniu. Po każdym był telefon, z informacją co nowego i że może warto zmienić/dołożyć. DUŻY PLUS!

Sam proces finalizacji zamówienia też przebiegł bardzo sprawnie, do tego stopnia że mogłem np. papiery do leasingu zostawić na szybko u swojego sprzedawcy a potem tylko wpaść złożyć podpisy jak wnioski były gotowe. Potem szybka procedura przekazania auta i mogłem się cieszyć Kodiaqiem :)

Ogólnie jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to fakt że wersję testową (do jazd, nie demo w salonie) dostali bardzo późno, GALL miał o wiele wcześniej i to tam musiałem się udać na jazdę. Ale to chyba leży w gestii centrali, nie salonu.



Sponsor

Wrocław, Centrum TMT, ul. Horbaczewskiego 75

Sponsor


Przemodk77
Posty: 19
Rejestracja: 19 lut 2019, 20:39
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TDI

Re: Wrocław, Centrum TMT, ul. Horbaczewskiego 75

Post autor: Przemodk77 »

Osobiście mam niezbyt miłe wrażenia po wizycie w tym salonie. Sprzedawca, z którym rozmawiałem sprawiał wrażenie średnio zainteresowanego pracą, a o szczegółach technicznych samochodu też miał raczej kiepskie pojęcie.
Do tego jazda testowa, która trwała dosłownie 5 minut i zamknęła się w kwadracie kilku ulic - "pan skręci tutaj, teraz skręci pan w prawo i wracamy...". Porażka. Na mój komentarz odnośnie przebiegu jazdy testowej pan sprzedawca powiedział, że jak mi się nie podoba, to mogę iść do kierownika na skargę, gdyż to jego pomysł. Gratuluję panu kierownikowi super pomysłu, a firmie super kierownika.
Ostatecznie Kodiaqa u nich nie kupiłem. Serwisować też będę u innego dealera, chociaż mieszkam kilka ulic dalej.
Przemodk77
**************************
Brak talentu nie musi człowieka od razu pozbawiać rozumu

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:28
Samochód: Kodiaq 1.5 TSI manual

Re: Wrocław, Centrum TMT, ul. Horbaczewskiego 75

Post autor: maniek »

potwierdzam powyższe,
Zainteresowanie konkurencyjną i konstruktywną sprzedażą klientowi "z ulicy" sprzedawcy było mizerne. Brak jakiejkolwiek elastyczności jeśli chodzi o warunki jazdy próbnej, warunki sprzedaży (rabat dla zainteresowanego klienta przy wizycie w salonie do pięt nie dorasta rabatom "na maila" dealerów z głębi Polski) czy finansowania. Czułem się jakbym rozmawiał z urzędnikiem nie jak ze sprzedawcą.
Dealer nastawiony chyba tylko na floty, nie polecam.

Mike77
Posty: 8
Rejestracja: 06 gru 2019, 22:11
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TDI 150 KM

Re: Wrocław, Centrum TMT, ul. Horbaczewskiego 75

Post autor: Mike77 »

Witam
Również potwierdzam że podejście do klienta raczej słabe. Ja byłem w październiku 2018 to usłyszałem ze nie za bardzo jest o czym rozmawiać bo i tak skończyły się limity produkcyjne więc lepiej przyjść w styczniu jak ruszy produkcja. Na pytanie o podgrzewaną przednią szybę usłyszałem żeby nie zamawiać bo jak będzie mało zleceń to mogę nie doczekać się na samochód. Ostatecznie auto kupiłem w Bydgoszczy

Pawelen88
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2019, 22:11
Samochód: Skoda kodiaq 2.0 tsi

Re: Wrocław, Centrum TMT, ul. Horbaczewskiego 75

Post autor: Pawelen88 »

Potwierdze to co powyzej plus to ze gdy zapytalem o oferte z wyprzedazy rocznika to Pan M. powiedzial abym sobie ja sprawdzil na otomoto. Podziekowalem i kupilem Kodiaqa u konkurencji.

ODPOWIEDZ