Wrocław, Skoda Centrum Wrocław, al. Brücknera 40-46

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. dolnośląskim.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:28
Samochód: Kodiaq 1.5 TSI manual

Wrocław, Skoda Centrum Wrocław, al. Brücknera 40-46

Post autor: maniek »

Z mojej strony bardzo dobre pierwsze wrażenia, oferta skrojona do potrzeb i konkurencyjna.
Jestem w trakcie oczekiwania na auto... c.d.n.

Ktoś z Was ma jakieś opinie po odbiorze zamówionego samochodu?



Sponsor

Wrocław, Skoda Centrum Wrocław, al. Brücknera 40-46

Sponsor


Pawelen88
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2019, 22:11
Samochód: Skoda kodiaq 2.0 tsi

Re: Wrocław, Skoda Centrum Wrocław, al. Brücknera 40-46

Post autor: Pawelen88 »

Jestem bardzo zadowolony, Pani Ewa ktora doradzala we wszystkim jest bardzo profesjonalna. Zaproponowala kilka rozwiazan, doradzila, zaprezentowała. Odpowiadala na kazde pytanie i chcetnie pomagala w doborze akcesoriów oraz wszystkich formalnosiach. Jestem juz rok po zakupie i jestem zadowolony. Pani Ewa w dalszym ciagu jest chetna do pomocy, ostatnio zalatwila wszystkie formalnosci potrzebne do wydania 3 tablicy rej.
Z czystym sumieniem polecam :)

Cichyq
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:38
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 190PS DSG 4x4 SportLine 2018

Re: Wrocław, Skoda Centrum Wrocław, al. Brücknera 40-46

Post autor: Cichyq »

Mnie próbowali naciągnąć na wymianę kompletu tarcz hamulcowych przy przebiegu 30tys.
Pojechałem do konkurencji aby zweryfikować grubość tarcz.
Nie zacytuję co powiedzieli o serwisie, który mnie próbował naciągnąć, bo to nie nadaje się na publikację.
Powiem, że na tych tarczach zrobiłem już 65tys. i nadal są w dobrej formie i tolerancji grubości.

Nie polecam tego serwisu.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ