Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. dolnośląskim.
bodzioxl
Posty: 169
Rejestracja: 20 sty 2017, 18:49
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda, Kodiaq, Ambition 1,4 TSI, 125kM

Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: bodzioxl »

W salonie realizował moje zamówienie pan Szymon. Od początku nastawił mnie na długie czekanie, nawet miał to być czerwiec 2017r. Auto odebrałem dwa miesiące wcześniej. Rabat dostałem ok 4% wartości samochodu, zaliczkę zapłaciłem w dniu podpisania umowy, takiej wysokości jak mój rabat. Rabat uzyskany bez negocjacji, nie było po za tym możliwości negocjacji ceny. Sprzedawca udzielił mi niezbędnych informacji na temat opcji wyposażenia, promocji w postaci pakietu. W trakcie oczekiwania na zamrożenie, produkcje, transport do Wrocławia i odbiór auta dzwoniłem cztery razy aby uzyskać informacje. Sprzedawca zadzwonił raz po wyprodukowaniu auta. Przy odbiorze pełen profesjonalizm, niezbędne informacje na temat obsługi. Pomoc przy instalacji przydatnych aplikacji. Żadnych problemów technicznych. Salon godny polecenia, pracują całodobowo, miła i profesjonalna obsługa w serwisie, sklepie. Po miesiącu użytkowania wpadła mi karta identyfikacyjna do pracy, między plastiki. Co dla mnie było nie do odzyskania serwis pomógł mi od ręki i bez kosztów. Polecam!!!


bodzioDW Skoda, Kodiaq, Ambition 1,4 TSI, 125kM, 7-os

Sponsor

Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Sponsor


darek69
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2017, 7:35
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI 4x4 Style/volvo s60

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: darek69 »

W tym salonie uzyskałem informację, że żadne rabaty nie wchodzą w grę - zakazuje SKODA, jeśli jakiś dealer takie daje narażony jest na kary!. TMT Centrum dostałem 6% i widzę z forum, że to wcale nie górna granica. Nie polecam.

bodzioxl
Posty: 169
Rejestracja: 20 sty 2017, 18:49
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda, Kodiaq, Ambition 1,4 TSI, 125kM

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: bodzioxl »

A kiedy taką informację uzyskałeś, bo jeśli wtedy co dostałeś 6% w TMT to coś jest nie tak. Ja składałem zamówienie grudzień 2016r i nie było dyskusji, wprawdzie rabat niewielki ale zawsze coś.
bodzioDW Skoda, Kodiaq, Ambition 1,4 TSI, 125kM, 7-os

darek69
Posty: 10
Rejestracja: 08 wrz 2017, 7:35
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI 4x4 Style/volvo s60

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: darek69 »

Pod koniec sierpnia. Po wstępnej konfiguracji w TMT gdzie zaproponowali 3,5% stwirdziłem, ze sprawdzę u konkurencji, a tam takie podejście

Tomala72
Posty: 504
Rejestracja: 12 mar 2017, 13:56
Samochód: Skoda Kodiaq Style 4x4 2,0 TDI 190 KM DSG 7

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: Tomala72 »

Koledzy spójrzcie na swoje opisy samochodów. Może to z tego wynika :?:

Przemodk77
Posty: 19
Rejestracja: 19 lut 2019, 20:39
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TDI

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: Przemodk77 »

Wizyta przedzakupowa w lutym 2019 w celu organoleptycznego obmacania produktu.
Kręciłem się ponad pół godziny po salonie. Nie podszedł do mnie pies z kulawą nogą. Panie na recepcji nudziły się wybitnie. Czyżby to z powodu soboty i ładnej pogody?
Przemodk77
**************************
Brak talentu nie musi człowieka od razu pozbawiać rozumu

Cichyq
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:38
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 190PS DSG 4x4 SportLine 2018

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: Cichyq »

Chciałem kupić Kodiaqa RS w tym salonie.
Byłem tak olewany przez sprzedawców, zbywany, nawet nie chcieli sprawdzić czasu oczekiwania, mówili, że baaardzo długi, nie potrafili powiedzieć ile i próbowali mnie namówić na podstawową wersję 1,5 :D
Pojechałem do konkurencji na Horbaczewskiego, wszystko pięknie posprawdzali, traktowali jak klienta, zdecydowałem się jednak na Sport Line, który mieli na stanie.

darras
Posty: 9
Rejestracja: 05 wrz 2019, 22:28
Samochód: Skoda Kodiaq 150 KM Diesel

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: darras »

W tym salonie kupiłem trzecią skodę ( octavia, superb ) i teraz kodiaq. Sprzedawca P. Sławek poprzednio pomógł mi wybrać supera. Teraz kodiaqa. Pełen fachowiec :) , nic nie narzucał a raczej dobrze doradzał. Po podpisaniu umowy stwierdził , że kodiaq będzie w 2 miesiące......i wiecie był wyprodukowany w ciągu 2 miesięcy. Sam byłem mile zaskoczony. :o W dodatku otrzymałem fajny rabat jako "stary klient" Mogę mu tyklo podziękować. :) :) :)

darras
Posty: 9
Rejestracja: 05 wrz 2019, 22:28
Samochód: Skoda Kodiaq 150 KM Diesel

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: darras »

Aha gdyby ktoś chciał kupić autko w tym salonie to polecam Pana Sławka i jestem ciekaw opinii kupującego. ??? !!!

Cahir
Posty: 107
Rejestracja: 19 kwie 2023, 13:42
Samochód: Skoda Kodiaq Style 1,5 TSI

Re: Wrocław, Gall ICM, ul. Armii Krajowej 46

Post autor: Cahir »

Na recepcji skierowano mnie do pana Artura. Znaczy nie tyle skierowano co: "Tam są sprzedawcy, proszę podejść". To podszedłem i czekałem z 5 min zanim któryś się zainteresuje.
Rozmowa przebiegła chyba normalnie. Spędziłem tam z 30-40 min. wybraliśmy wstępną konfigurację.
Wróciłem do domu i w następny dzień wysłałem meila z kilkoma pytaniami - no i cisza, zero odzewu.
Auto kupiłem w Re-Wo Volumis Motors w Lubiniu.

Ogólnie nie polecam salonu

ODPOWIEDZ