USB C

Przydatne porady podczas korzystania z forum
gmjgach
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2023, 12:35
Samochód: Skoda Kodiaq TDI

USB C

Post autor: gmjgach »

Witam,
właśnie odebrałem nowe Kodiaq-a ( Leasing ) i co się okazało , że niby taki sam, ale dużo bajerów mniej. Pomijam latarkę w bagażniku, wysuwane zabezpieczenia na drzwi, czy plastikowe osłony na miejsca połączenia krzesełka dziecięcego. Miałem w schowku w specjalnym urządzeniu kartę z NAVI i wejście na kartę SD na której miałem wgraną muzykę z której słuchałem podczas jazdy - NIE MA ! Były dwa wejścia USB A do którego mogłem podpiąć np. modem mobilny , teraz jest USB C I co teraz mam zrobić ? jak podłączyć ?



Sponsor

USB C

Sponsor


Awatar użytkownika
Marcelus
Posty: 83
Rejestracja: 04 wrz 2022, 22:02
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM 4x4

Re: USB C

Post autor: Marcelus »

Na dzień dobry dobrze by było się przywitać w odpowiednim dziale. A teraz trochę odpowiedzi. Navi się sama aktualizuje przez wbudowany modem czy to gorsze czy lepsze nie wiem bo i tak prawie wcale z niej nie korzystam, google maps się lepiej sprawdza u mnie, co do USB C to można kupić albo adapter na kartę uSD albo na USB A albo co lepsze pendrive USB C i przy okazji odświeżyć bibliotekę przy kopiowaniu, a jeszcze lepiej mieć na smartfonie muzykę i z niego przesyłać. Życie od razu stało się lepsze prawda? Wesołych Świąt i niech wszystko będzie już proste jak przybieranie na wadze w święta :)

Awatar użytkownika
Bury_Kocur
Posty: 161
Rejestracja: 05 lut 2023, 13:44
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki
Samochód: Misio 2,0 l TDI 150 kucyków + DSG

Re: USB C

Post autor: Bury_Kocur »

gmjgach pisze:
07 kwie 2023, 14:54
Witam,
właśnie odebrałem nowe Kodiaq-a ( Leasing ) i co się okazało , że niby taki sam, ale dużo bajerów mniej. Pomijam latarkę w bagażniku, wysuwane zabezpieczenia na drzwi, czy plastikowe osłony na miejsca połączenia krzesełka dziecięcego. Miałem w schowku w specjalnym urządzeniu kartę z NAVI i wejście na kartę SD na której miałem wgraną muzykę z której słuchałem podczas jazdy - NIE MA ! Były dwa wejścia USB A do którego mogłem podpiąć np. modem mobilny , teraz jest USB C I co teraz mam zrobić ? jak podłączyć ?
Witaj Kolego - co chcesz podłączyć ?

Bo jeżeli muzykę to podłącz sobie Pen Drive do złącza USB-C obok gniazda zapalniczkowego - zobacz na fotce jak zrobiłem to u siebie i działa znakomicie a mam tam kilkaset plyt.
pzdr
Wlodek


Obrazek

BigDaddy
Posty: 204
Rejestracja: 14 sie 2021, 13:24
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2022 1,5 TSI manual

Re: USB C

Post autor: BigDaddy »

Nie potrzeba kabelka do pendrive, są w sprzedaży peny mieszczące się pod klapką jak choćby znakomicie funkcjonalny dwustronny (usbA i C) i z OTG pendrive Goodram
Obrazek

ODPOWIEDZ