Polska i szwedzka turystyka

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Kodiaqiem
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Polska i szwedzka turystyka

Post autor: Malenstwo8 »

@Mans, a jak odbierzesz komentarz w stylu, że Polska to trzeci świat, brud smród i ubóstwo oraz wysypisko śmieci? To Twoje słowa. Nie wstyd Ci?
Nie chcę Ci prawić morałów, ale myślę, że trochę popłynąłeś mówiąc tak o swoim kraju, tym bardziej, że to raczej nie do końca prawda.
Może po prostu zachłystujmy się całym światem, a naszą Ojczyznę olewajmy, bo przecież nasi dziadkowie walczyli o smród brud i ubóstwo. Tak długo jak będziemy się „jarać” obcym, tak długo będzie gorzej u nas.



Sponsor

Re: Polska i szwedzka turystyka

Sponsor


darekgd
Posty: 82
Rejestracja: 06 lis 2018, 12:45
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Skoda fabia1, w drodze Kodiaq 2.0tsi

Re: Polska i szwedzka turystyka

Post autor: darekgd »

Mans może chłopie siedz sobie w szwecji, vel nowej arabii, i proponuje nie udzielać się na forum, po prostu jestes słoikiem ktory z brudnej polski wyjechal do nowego panstwa arabskiego i podziwiej swoich nowych rodakow z nimi jezdzij zwiedzac frzewa i kamienie. Polska to bardzo piekny kraj i daj sobie chlopie spokoj z pisaniem po polsku, odwiedzabia rego syfu
Kodiaq 2.0 tsi Laurin&Klement is coming

Mans
Posty: 814
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Polska i szwedzka turystyka

Post autor: Mans »

Tak gwoli ścisłości jestem Polakiem i puki co mieszkam w Polsce a nie w Szwecji :)
darekgd pisze:
16 lut 2019, 18:24
Mans może chłopie siedz sobie w szwecji, vel nowej arabii, i proponuje nie udzielać się na forum, po prostu jestes słoikiem ktory z brudnej polski wyjechal do nowego panstwa arabskiego i podziwiej swoich nowych rodakow z nimi jezdzij zwiedzac frzewa i kamienie. Polska to bardzo piekny kraj i daj sobie chlopie spokoj z pisaniem po polsku, odwiedzabia rego syfu
No i pozamiatał w polskim stylu :)
Himalaje kultury i polskiej tolerancji
@darekgd rozumowanie Masz myśleć i mówić to co ja ci każę jest chore i dla mnie nie do przyjęcia ;)
Ostatnio zmieniony 16 lut 2019, 19:37 przez Mans, łącznie zmieniany 2 razy.

Mans
Posty: 814
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Polska i szwedzka turystyka

Post autor: Mans »

Malenstwo8 pisze:
16 lut 2019, 17:14
@Mans, a jak odbierzesz komentarz w stylu, że Polska to trzeci świat, brud smród i ubóstwo oraz wysypisko śmieci? To Twoje słowa. Nie wstyd Ci?
@Malenstwo8 nie manipuluj moimi cytatami zostawiając tylko te słowa, które są dla Ciebie wygodne
i zmieniają cały sens mojej wypowiedzi ;)
Nie wstyd Ci :?:

Poniżej masz moje wypowiedzi w niezmienionej formie tak jak je wcześniej napisałem i pod tym się podpisuję ;)
Swojego zdania nie zmienię bo to wszystko szczera prawda ;)
Mans pisze:
14 lut 2019, 9:33
@darekgd turystycznie Polska w porównaniu do Szwecji to niestety trzeci świat :?
A nasze Mazury z tą cudowną krainą nie mają żadnych szans ;)
Mans pisze:
14 lut 2019, 9:33
Polska przy Szwecji i całej Skandynawii to jedno wielkie "wysypisko śmieci ":)
Wystarczy latem wybrać się nad Bałtyk.
Wszędzie Brud smród i ubóstwo o reszcie Polski nie wspominając.
Mazury kiedyś nasza perła w koronie i ostoja ciszy i spokoju a dzisiaj szkoda gadać :(

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Polska i szwedzka turystyka

Post autor: Malenstwo8 »

Zacytowałeś sam siebie. Dokładnie o te słowa mi chodzi?
Gdzie tu manipulacja?
Może nie bylem w Szwecji, ale Ty chyba też nie za dobrze znasz Polskę, skoro nadal twierdzisz, że u nas jest brud. Ja nie twierdzę, że Szwecja nie jest ładna i ekologiczna, ale nigdy nie idważyłbym się Polski nazwać brudnym krajem i podważać jej piękno zarówno geograficzne jak i architektoniczne oraz dorobek kulturowy. Jest naprawdę co zwiedzać i gdzie wypoczywać w tym kraju.

Zablokowany