Mycie i pielęgnacja motocykla

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Kodiaqiem
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Marcin
Posty: 150
Rejestracja: 19 maja 2017, 23:52
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04'; Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Mycie i pielęgnacja motocykla

Post autor: Marcin »

Zajmuję się dziennikarstwem motocyklowym, prywatnie posiadam 848 Evo i Bandita 600. W razie pytań jestem do dyspozycji. Motocykl poleruję i myję średnio 3 razy w tygodniu :) W myśl zasady "Każdy facet dobrze wie, że jego sprzęt wygląda najlepiej gdy jest wypolerowany" :)

Do nabłyszczania lakieru i kolektorów stosuję tylko tempo i miękką szmatkę. Efekt można uzyskać naprawdę bardzo dobry.
Carly_pl pisze:
30 maja 2017, 15:47
Skoro mamy już kącik motocyklowy, to ktoś z Was miał okazję porównać Yamahę MT06N i Hondę Hornet (oba minimum z 2015)? Ostatnio chodzi mi po głowie taki wynalazek :D
Masz na myśli za pewne MT-07. To motocykle klasą mocową sporo niższe od Horneta. Powiedziałbym, że nawet nie do porównania ;) Koniec produkcji Horneta nastąpił w latach 2013/2014. Teraz dopiero pojawił się zastępca CB650F. Ogólnie, japończycy nie chcą już produkować motocykli na rynek europejski ze względu na wyśrubowane normy Euro. Tak też Honda już nie wypuści na Europę nowej 600RR, która będzie dostępna w Stanach. R6 z obecnym modelem ma zakończyć produkcję w 2019 roku. Nadzieja pozostaje w małych nakedach...


Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Sponsor

Re: Mycie i pielęgnacja motocykla

Sponsor


Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 234
Rejestracja: 11 kwie 2017, 11:07
Samochód: Mazda 6

Re: Mycie i pielęgnacja motocykla

Post autor: Carly_pl »

Normy euro zabiją fajne zabawki - nie tylko auta, ale widzę, że jednoślady także :(
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

Marcin
Posty: 150
Rejestracja: 19 maja 2017, 23:52
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04'; Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Mycie i pielęgnacja motocykla

Post autor: Marcin »

Szymon, przede wszystkim jednoślady :(
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 234
Rejestracja: 11 kwie 2017, 11:07
Samochód: Mazda 6

Re: Mycie i pielęgnacja motocykla

Post autor: Carly_pl »

Szkoda :( A jak usłyszałem o 4-cylindrowym silniku w nowym F-type to zrobiło mi się przykro
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

ODPOWIEDZ