Covidowe rozważania

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Kodiaqiem
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Covidowe rozważania

Post autor: bubuś »

W dniu 10 czerwca br. odbyła się konferencja mało znanego spoleczeństwu Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców.
Z pewną dozą nieśmiałości siadłem przed monitorem, by posłuchać, co mówią ludzie - lekarze, do których nie mam do końca przekonania, z racji ich merkantylnego podejścia do pacjenta.
Z każdą kolejną minutą relacji, jako zatwardziały antyszczepionkowiec, przeżywałem SZOK i zdumienie, że mimo wszystko znalazło się spore grono osób, realnie patrzących i nazywających po imieniu, to co wyprawia z nami WHO, nasz rząd i Bóg jeden wie, kto jeszcze.
By nie zanudzać zachęcam gorąco do obejrzenia i wysłuchania relacji z tej konferencji
Ok. 60 pierwszych minut wypowiadający się lekarze odkrywają kulisy fałszerstw, niemal przestępczych działań, zaniechań odpowiedzialnych osób. Kolejne ponad 60 minut relacji zajmują odpowiedzi na pytania zadawane przez obecnych na sali dziennikarzy i widzów.
Tę relację można takze obejrzeć na www.psnlin.pl


Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Sponsor

Covidowe rozważania

Sponsor


klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Covidowe rozważania

Post autor: klimas7 »

Czy to forum to miejsce na antyszczepionkowe bzdury?

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Covidowe rozważania

Post autor: D10ni »

Może Kopernik tez była kobietą?
Na szczęście nie ma obowiązku tu zaglądać. A za to jest okazja poznać poglądy innych użytkowników naszych samochodów.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Covidowe rozważania

Post autor: klimas7 »

Czyli Twoim zdaniem mogę wrzucić filmik twierdzący, że Hitler był dobrym człowiekiem i chciał zbawić świat, tylko propaganda żydowska zrobiła z niego potwora, bo to jest okazja do poznania poglądów innych użytkowników forum i nikt nie musi tutaj zaglądać? To po co nam moderacja? Tylko do usuwania reklam? Szerzenie dezinformacji i bazujących na fałszywych źródłach nie mających nic wspólnego z nauką jest szkodliwe i niebezpieczne.

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Covidowe rozważania

Post autor: MałGorzata »

Nie jestem za usuwaniem tego posta. Uważam, że powinien pozostać dla potomnych. Zgadzam się z ostatnim zdaniem kolegi D10ni.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Covidowe rozważania

Post autor: dratuszny »

Czy to forum o Kodiaqu czy jakiś marketing antyszczepionkowy ktoś tutaj urządza???

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Covidowe rozważania

Post autor: dratuszny »

klimas7 pisze:
15 cze 2021, 9:21
Czyli Twoim zdaniem mogę wrzucić filmik twierdzący, że Hitler był dobrym człowiekiem i chciał zbawić świat, tylko propaganda żydowska zrobiła z niego potwora, bo to jest okazja do poznania poglądów innych użytkowników forum i nikt nie musi tutaj zaglądać? To po co nam moderacja? Tylko do usuwania reklam? Szerzenie dezinformacji i bazujących na fałszywych źródłach nie mających nic wspólnego z nauką jest szkodliwe i niebezpieczne.
Zgadzam się z przedmówca, temat do usunięcia, ale widzę że to forum rządzi się swoimi prawami, są równi i równiejsi:)

Online
Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Covidowe rozważania

Post autor: stingerA6 »

Temat w dziale Off Topic - więc o co chodzi?
Kto nie chce ten nie czyta.
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Covidowe rozważania

Post autor: bubuś »

stingerA6 pisze:
15 cze 2021, 15:01
Temat w dziale Off Topic - więc o co chodzi?
Kto nie chce ten nie czyta.
Wszak posta zamieściłem w OFF Topicu, i jak potwierdził to moderator, nikt nikogo nie zmusza do czytania. Jeśli ktoś nie jest w ogóle ciekaw tego, co go otacza i dotyczy, jego praw obywatelskich, to jego sprawa, niech pozostanie w nieświadomości, do końca świata i jeden dzień dłużej (jak to powiada pewien jegomość).
Jestem zaskoczony, niemal zniesmaczony tym, że mimo konstytucyjnego zapisu o wolności słowa i poglądów, są ludzie, którzy za jedynie słuszne uważają tylko info z TVP i TVN, nie chcą poznać zdania, opinii, faktów, podawanych przez osoby (lekarzy, którzy nie lękają się publicznie kwestionować oficjalne stanowiska i działania władz, narażając się na zawodowe szykanowanie) nie sponsorowane, jak cała Rada Medyczna przy premierze naszego rządu, przez koncerny medyczne produkujące szczepionki p. covidowi..
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Covidowe rozważania

Post autor: klimas7 »

Jest zdecydowana różnica pomiędzy rozmową na dowolny temat niezwiązany z Kodiaqiem (czyli offtop), a szerzeniem nieprawdziwych informacji, w dodatku bardzo szkodliwych. To podchodzi pod oszczerstwo, czego zabrania regulamin tego forum (oszczerstwo nie musi być skierowane do osoby).

Teorie spiskowe od zawsze miały powodzenie, w szczególności wśród mniej wyedukowanych osób (ale niestety nie tylko), warto poszukać sobie chociażby jak wyglądała propaganda przeciw elektryczności w roku 1900. Najwidoczniej każde czasy miały swoich foliarzy i to się pewnie nigdy nie zmieni.

Wygląda na to, że moderatorzy tego forum nie widzą w tym nic złego i dalsza dyskusja nie ma sensu, dlatego nie będę zwiększał więcej zasięgu osobom "świadomym" i "nie lękającym się".

ODPOWIEDZ