Jazda w grupie

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Kodiaqiem
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Jazda w grupie

Post autor: pstad »

Witajcie

Zapewne kazdy z was mial jakis wypad " na kilka aut" i nie raz "rozjechanie sie" zwlaszcza w miastach. Od dluzszego czasu chodzi mi po glowie mysl i szukalem troche ale jakos bezskutecznie , naklejek/magnesow na auto , ktore taka jazde moglyby umilic.
Kultura jazdy kierowcow rosnie , dlatego w takiej nalepce widzialbym sens , tym bardziej ze koszty raczej nie powinny byc duze.

Prosilbym Was o jakies propozycje wygladu samego magnesu , jakis rad co na drodze w trakcie jazdy zwracaloby uwage , kolorystyka , napis, jakas grafika.

Ponizej moj projekt ,zrobiniony na szybko w celu pokazania o co mi chodzi.
A moze mamy na forum grafika, pasjonata ktory takowe cos juz ma lub w celech hobbystycznych by zrobil?


Obrazek



Sponsor

Jazda w grupie

Sponsor


Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Jazda w grupie

Post autor: MałGorzata »

Logo świetne i czytelne ale proponuję slogan: 'group ride(riding)' lub 'co-driving'

:)
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Jazda w grupie

Post autor: D10ni »

Przekornie zapytam, co chciałbyś osiągnąć takimi znaczkami poza poczuciem integracji grupy?
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Jazda w grupie

Post autor: pstad »

Wiecej toleancji i zyczliwosci .Z moich jazd po Europie wnioskuje ze kultura jazdy rosnie a kierwcy reaguna na obce blach,ale nie do konca na grupe pojazdow.

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Jazda w grupie

Post autor: MałGorzata »

Super pomysl. Widzisz takie coś i ulatwiasz grupie kontakt wzrokowy :)


Czasem da się to wykryc po rejestracji - pomysł trafiony wg mnie.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Jazda w grupie

Post autor: pstad »

Ten co jezdzi to inwestycje paru zlotych napewno doceni bo zna z doswiadczenia jak taki magnes rozmiaru powiedzmy 20x20 potrafi zycie umilic w obcym kraju ,miescie.
Zgadza sie co do tego ze po rejestracji tez mozna ,ale kierowcy nie sa tak domyslni itd bt szukac kolejnych wokol siebie.
A jazda w korku w obcym miescie przy nie dokonca znanych pasach (ktore nie raz dziwnie wprowadzaja) potrafi byc upierdliwa jadac np w 3 auta.


Zeby nie bylo.
NIE CHCE NiC REKLAMOWAC ANI SPRZEDAWAC
ROBIE TO WYLACZNIE NA SWOJ PRYWATNY UZYTEK i DLA OSOB ZAINTERESOWANYCH.

Jesli uda sie jakos wspolnie opracowac takowe "logo" to oczwiscie zostanie na forum dla wszystkich do pobrania.Potem kazdy kto cgce wysle do firm zajmujacych sie robieniem magnesow i bedzie mial.
Nikogo nie namawiam do niczego a raz jeszcze powiem ze to tylko na uzytek prywatny a nie w zadnych celach biznesowych.

Zalozenie tego posta bylo wypracowanie wspolnego "logo" ,kolorow ,napisu ,grafiki poprzez wybranie zlotego srodka z naszych wspolych doswiadczen,co zwraca uwage na drodze,co w sposob prosty przekaze wiadomisc.

Nie ukrywam ze pomysl.zainspirowany wlasnymi doswiadczeniami na drogach po calej Europie.
Wiele by opowiadac o sytuacjach w ktorych takowy "przekaz" pomoglby w poruszaniu grupa kilku aut.
Osobiscie czesto jezdzimy grupa 3-4 samichody

ODPOWIEDZ