Nieruchomości

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Kodiaqiem
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
Margaretka777
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:10
Samochód: Skoda Superb, 1983cm

Nieruchomości

Post autor: Margaretka777 »

Hejka, mam takie pytanie, czy ktoś z Was ma w planach może kupić nieruchomość za granicą ?



Sponsor

Nieruchomości

Sponsor


Margaretka777
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:10
Samochód: Skoda Superb, 1983cm

Re: Nieruchomości

Post autor: Margaretka777 »

Nikt nie odpowie ? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Nieruchomości

Post autor: MałGorzata »

Może złe forum?
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Nieruchomości

Post autor: WuWu »

Przerabiałem ten temat. Kupisz nieruchomość i będziesz "musiała" tam przynajmniej 2x w roku jeździć. W to samo miejsce. Pomijając możliwość wykorzystania/zniszczenia takiej posesji przez tubylców wg mnie lepiej wydać na dobrego kampera lub przyczepę, zapiąć do kodiaqa i co roku jeździć w inne miejsce i zawsze być u siebie. Są oczywiście jeszcze koszty pól campingowych ale nieruchomość też generuje koszty i to stałe. No chyba że chodzi Ci o inwestycje to nie to forum :).

RobertG7
Posty: 147
Rejestracja: 21 lip 2022, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 4x4

Re: Nieruchomości

Post autor: RobertG7 »

WuWu pisze:
08 mar 2023, 7:24
Przerabiałem ten temat. Kupisz nieruchomość i będziesz "musiała" tam przynajmniej 2x w roku jeździć. W to samo miejsce. Pomijając możliwość wykorzystania/zniszczenia takiej posesji przez tubylców wg mnie lepiej wydać na dobrego kampera lub przyczepę, zapiąć do kodiaqa i co roku jeździć w inne miejsce i zawsze być u siebie. Są oczywiście jeszcze koszty pól campingowych ale nieruchomość też generuje koszty i to stałe. No chyba że chodzi Ci o inwestycje to nie to forum :).
Skąd z góry założona teza, że to ma być nieruchomość wypoczynkowa? Np mieszkać w kamperze cały rok w centralnym regionie Grand Canarii (najlepsze całoroczne temperatury ca. 24'C) to chyba kiepski pomysł :)

WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Nieruchomości

Post autor: WuWu »

RobertG7 pisze:
08 mar 2023, 11:01
WuWu pisze:
08 mar 2023, 7:24
Przerabiałem ten temat. Kupisz nieruchomość i będziesz "musiała" tam przynajmniej 2x w roku jeździć. W to samo miejsce. Pomijając możliwość wykorzystania/zniszczenia takiej posesji przez tubylców wg mnie lepiej wydać na dobrego kampera lub przyczepę, zapiąć do kodiaqa i co roku jeździć w inne miejsce i zawsze być u siebie. Są oczywiście jeszcze koszty pól campingowych ale nieruchomość też generuje koszty i to stałe. No chyba że chodzi Ci o inwestycje to nie to forum :).
Skąd z góry założona teza, że to ma być nieruchomość wypoczynkowa? Np mieszkać w kamperze cały rok w centralnym regionie Grand Canarii (najlepsze całoroczne temperatury ca. 24'C) to chyba kiepski pomysł :)
Bo to nie portal o nieruchomościach a wycieczki autem jak najbardziej są związane z eksploatacją kodiaqa. Nie wiem skąd pomysł o mieszaniu cały rok ...jeszcze na Grand Canari.. A jeśli chodzi o temp to jest takie coś jak klimatyzacja tak samo jak grzanie i wyjazd na narty z przyczepą lub kamperem. Masz lepsze pomysły to odpowiedź Koleżance na pytanie. Pewnie nadal czeka skoro ja nie trafiłem.

Margaretka777
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:10
Samochód: Skoda Superb, 1983cm

Re: Nieruchomości

Post autor: Margaretka777 »

Spoko, dzięki za odpowiedzi. Ja bym chciała mieć i jedno i drugie :P Taka wiem troche zachłanna jestem. Już się troche zorientowałam w temacie. Wszystko zależy od punktu widzenia danej osoby.

Malenstwo8
Posty: 2589
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Nieruchomości

Post autor: Malenstwo8 »

Margaretka777 pisze:
08 mar 2023, 16:20
Spoko, dzięki za odpowiedzi. Ja bym chciała mieć i jedno i drugie :P Taka wiem troche zachłanna jestem. Już się troche zorientowałam w temacie. Wszystko zależy od punktu widzenia danej osoby.
Nie wypowiem się merytorycznie, natomiast życzę powodzenia, bo nam ten sam plan i zamierzam za max 10 lat wyprowadzić się na Dalmację.

RobertG7
Posty: 147
Rejestracja: 21 lip 2022, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 4x4

Re: Nieruchomości

Post autor: RobertG7 »

WuWu pisze:
08 mar 2023, 13:03
RobertG7 pisze:
08 mar 2023, 11:01
WuWu pisze:
08 mar 2023, 7:24
Przerabiałem ten temat. Kupisz nieruchomość i będziesz "musiała" tam przynajmniej 2x w roku jeździć. W to samo miejsce. Pomijając możliwość wykorzystania/zniszczenia takiej posesji przez tubylców wg mnie lepiej wydać na dobrego kampera lub przyczepę, zapiąć do kodiaqa i co roku jeździć w inne miejsce i zawsze być u siebie. Są oczywiście jeszcze koszty pól campingowych ale nieruchomość też generuje koszty i to stałe. No chyba że chodzi Ci o inwestycje to nie to forum :).
Skąd z góry założona teza, że to ma być nieruchomość wypoczynkowa? Np mieszkać w kamperze cały rok w centralnym regionie Grand Canarii (najlepsze całoroczne temperatury ca. 24'C) to chyba kiepski pomysł :)
Bo to nie portal o nieruchomościach a wycieczki autem jak najbardziej są związane z eksploatacją kodiaqa. Nie wiem skąd pomysł o mieszaniu cały rok ...jeszcze na Grand Canari.. A jeśli chodzi o temp to jest takie coś jak klimatyzacja tak samo jak grzanie i wyjazd na narty z przyczepą lub kamperem. Masz lepsze pomysły to odpowiedź Koleżance na pytanie. Pewnie nadal czeka skoro ja nie trafiłem.
Ale to też nie portal o podróżowaniu i karawaningu. Małgorzata zapytała o kupno nieruchomości, a Ty wyjeżdżasz przyczepą...

ODPOWIEDZ