Upust przy zakupie

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Paweł76
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2018, 18:38
Samochód: SKODA KODIAQ 1,5 TSI

Upust przy zakupie

Post autor: Paweł76 »

Witam wszystkich obecnych i przyszłych posiadaczy niedźwiadków,

Jestem właśnie przed momentem zamówienia wymarzonego autka i pewnie jak każdy chciałby kupić jak najtaniej.
Proszę jeżeli macie jakieś doświadczenie w tym temacie podpowiedzcie gdzie można uzyskać jak najlepszy rabat bo w mojej lokalizacji zaproponowali mi 4% rabatu i powiedzieli ,że więcej nie mogą dać. Na forum czytałem ,że uzyskiwaliście nawet po 6% czy 8% rabatu i czy to był rabat na "Dzień Dobry" czy po dłuższych negocjacjach.
Zakup na osobę prywatną , finansowanie kredyt 50/36 miesięcy , koszt autka z konfiguratora ok. 135 tys

Z góry Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Wszystkich
Paweł
Ostatnio zmieniony 02 gru 2018, 18:55 przez Paweł76, łącznie zmieniany 1 raz.



Sponsor

Upust przy zakupie

Sponsor


Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Upust przy zakupie

Post autor: stingerA6 »

Zapoznaj więcej szczegółów. Leasing, kredyt, flota?
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Paweł76
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2018, 18:38
Samochód: SKODA KODIAQ 1,5 TSI

Re: Upust przy zakupie

Post autor: Paweł76 »

Zakup na osobę prywatną , finansowanie kredyt 50/36 miesięcy , koszt autka z konfiguratora ok. 135 tys

rpp
Posty: 49
Rejestracja: 17 lut 2018, 19:47
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0TSI

Re: Upust przy zakupie

Post autor: rpp »

@Pawel76 - negocjuj rabat nie wnikając w sposób płatności. Da się. U mnie początkowo sprzedawca wpisał w zamówieniu sposób finansowania ale poproszony o wykreślenie zrobił to bez najmniejszego zająknięcia. I finalnie w sumie zmieniłem sposób finansowania (miał być leasing - skończyło się na najmie długoterminowym).

Masz specyfikacje - wyślij ją do kilku dealerów. Ja przeprowadziłem ze 2-3 rozmowy z dwoma dealerami i się dogadałem wyłącznie telefonicznie (link do specyfikacji wysłałem do kilkunastu dealerów - odpowiedziało z 8-10). "Swojego" sprzedawcę zobaczyłem dopiero w dniu kiedy auto stało już na parkingu dealera i chciałem je zobaczyć.

Celuj w mniejsze miasta - mi przykładowo w Warszawie nie udało się nigdzie uzyskać rabatu większego niż 3.5-4%.

Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Upust przy zakupie

Post autor: Malenstwo8 »

rpp pisze:
02 gru 2018, 19:04
@Pawel76 - negocjuj rabat nie wnikając w sposób płatności. Da się. U mnie początkowo sprzedawca wpisał w zamówieniu sposób finansowania ale poproszony o wykreślenie zrobił to bez najmniejszego zająknięcia. I finalnie w sumie zmieniłem sposób finansowania (miał być leasing - skończyło się na najmie długoterminowym).

Masz specyfikacje - wyślij ją do kilku dealerów. Ja przeprowadziłem ze 2-3 rozmowy z dwoma dealerami i się dogadałem wyłącznie telefonicznie (link do specyfikacji wysłałem do kilkunastu dealerów - odpowiedziało z 8-10). "Swojego" sprzedawcę zobaczyłem dopiero w dniu kiedy auto stało już na parkingu dealera i chciałem je zobaczyć.

Celuj w mniejsze miasta - mi przykładowo w Warszawie nie udało się nigdzie uzyskać rabatu większego niż 3.5-4%.
Zrobiłem podobne.
Polecam Bieranowskiego z Bydgoszczy.

FIRCYK
Posty: 67
Rejestracja: 02 lut 2018, 14:15
Lokalizacja: Polska
Samochód: VV TIGUAN II HL 2.0 150HP

Re: Upust przy zakupie

Post autor: FIRCYK »

Dokladnie ja na Warszawie mialem podobnie max 4% a w Mińsku Mazowieckim już było coś w okolice 8% i to po dwóch rozmowach. Tyle że kupilem Tiguana bo dostalem go dużo taniej.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


kadex
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2018, 19:45
Samochód: Skoda Superb 3 Laurin@Klement

Re: Upust przy zakupie

Post autor: kadex »

Ja otrzymałem dzisiaj ok 9% upustu

Paweł76
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2018, 18:38
Samochód: SKODA KODIAQ 1,5 TSI

Re: Upust przy zakupie

Post autor: Paweł76 »

Autko zamówione. Idąc za Waszą radą wysłałem zapytanie do kilku salonów i udało mi się finalnie uzyskać rabat nie co ponad 8%.
Dziękuję za radę i życzę wszystkim szerokiej drogi.

darekgd
Posty: 82
Rejestracja: 06 lis 2018, 12:45
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Skoda fabia1, w drodze Kodiaq 2.0tsi

Re: Upust przy zakupie

Post autor: darekgd »

A mozesz napisac gdzie
Kodiaq 2.0 tsi Laurin&Klement is coming

kadex
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2018, 19:45
Samochód: Skoda Superb 3 Laurin@Klement

Re: Upust przy zakupie

Post autor: kadex »

RexAuto Rzeszów
darekgd pisze:
20 gru 2018, 3:28
A mozesz napisac gdzie

ODPOWIEDZ