Upust przy zakupie

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
MILeq
Posty: 69
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:46
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TSI DSG Style 4x4

Re: Upust przy zakupie

Post autor: MILeq »

Deklarujesz, że masz 5 i więcej na jednoosobową działalność. Na taką dostaniesz 1,5% rabatu dodatkowo.
U mnie nie było problemu, bo u tego dealera kupiliśmy już ponad 10 Skód przez ostatnie kilka lat.



Sponsor

Re: Upust przy zakupie

Sponsor


Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Upust przy zakupie

Post autor: Malenstwo8 »

MILeq pisze:
08 kwie 2019, 13:05
Deklarujesz, że masz 5 i więcej na jednoosobową działalność. Na taką dostaniesz 1,5% rabatu dodatkowo.
U mnie nie było problemu, bo u tego dealera kupiliśmy już ponad 10 Skód przez ostatnie kilka lat.
Warto dodać, że przy rabacie flotowym nie ma znaczenia marka auta, tylko ilość. Marka ma znaczenie przy lojalce.
Mówię na swoim przykładzie. Dostałem rabat flotowy, ale lojalki już nie, bo nie miałem wcześniej żadnej Skody :)

MILeq
Posty: 69
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:46
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TSI DSG Style 4x4

Re: Upust przy zakupie

Post autor: MILeq »

Zgadza się, ilość samochodów się liczy. Skód może być zero dotychczas.

foratus
Posty: 27
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:18
Samochód: Toyota Auris kombi 1,4 D4D

Re: Upust przy zakupie

Post autor: foratus »

Na Kodiaqa można uzyskać upust nawet do 10% (obecnie dodatkowo także 8000zl na TDI) . Czy ktoś się tu orientuje czy w VW jest podobny poziom rabatowania? Myślę o Tiguanie Allspace. Dają teraz 12 000 zł rabatu + dodatkowo rabat od dealera, ja na wstępie dostałem 4% przy zakupie na działalność. Zastanawiam się, czy tak jak w Kodiaq dałoby się dojść do 10% (nie licząc tych 12 tys.)?

FIRCYK
Posty: 67
Rejestracja: 02 lut 2018, 14:15
Lokalizacja: Polska
Samochód: VV TIGUAN II HL 2.0 150HP

Re: Upust przy zakupie

Post autor: FIRCYK »

W lipcu na firmę było max 12 % , oraz 7% normalnie Plus rabat na TDI

foratus
Posty: 27
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:18
Samochód: Toyota Auris kombi 1,4 D4D

Re: Upust przy zakupie

Post autor: foratus »

FIRCYK pisze:
24 kwie 2019, 20:42
W lipcu na firmę było max 12 % , oraz 7% normalnie Plus rabat na TDI
A te 12% to na jakąś flotę, czy także dla jednoosobowych działalności?

FIRCYK
Posty: 67
Rejestracja: 02 lut 2018, 14:15
Lokalizacja: Polska
Samochód: VV TIGUAN II HL 2.0 150HP

Re: Upust przy zakupie

Post autor: FIRCYK »

Zależy jak gadasz. Dostałem takie info od kolegi który sprzedawał mi auto, Ja brałem auto jako osoba fizyczna i po podłączeniu wyszło mi jakieś 8 % . Dodatkowy procent w dniu odbioru w dodatkach znalazłem dwie ryski na zderzaku i docisnołem ich. Ryski usunąłem przy pierwszym myciu.

foratus
Posty: 27
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:18
Samochód: Toyota Auris kombi 1,4 D4D

Re: Upust przy zakupie

Post autor: foratus »

W VW ruszyły teraz rabaty. Na allspace 12 000 zł. Czy ma ktoś wiedzę, czy w Skodzie szykują się również rabaty producenta? Na Allspace poza tymi 12 tys. udało mi się wynegocjować ok. 12% (na firmę, finansowanie poprzez leasing). W Skodzie doszedłem do 9% i każdy dealer mówi, że więcej już nie da rady. Ponadto zauważyłem, że VW Bank daje korzystniejsze warunki finansowania na Allspace w stosunku do Kodiaqa... (103% vs. 105%).
W każdym razie, w tej sytuacji cenowo auta wypadają podobnie.
Rozum podpowiada VW, serce- Skoda. Gdyby Skoda wprowadziła jeszcze jakąś akcje rabatowania, zdecydowałbym się na Kodiaqa. Dylemat- zamawiać VW, czy czekać na podobną akcję rabatową w Skodzie. Może kojarzy ktoś z Was czy cyklicznie o tej porze roku w Skodzie pojawia się jakaś akcja promocyjna?

FIRCYK
Posty: 67
Rejestracja: 02 lut 2018, 14:15
Lokalizacja: Polska
Samochód: VV TIGUAN II HL 2.0 150HP

Re: Upust przy zakupie

Post autor: FIRCYK »

Kolega który mi sprzedawał tiga powiedział mi że na skodę zawsze da gorzej a jak będę chciał audi lepiej niż vw taka polityka cenowa niestety. Mocno się zastanawialem Tiguan czy Kodiaq, po 12000 nie żałuję Tiguana. Jedyne czego może troszkę żałuję to że się spuznilem z zamuwieniem ATEKI, seat wycofał swoje finansowanie 1 dzień przed moim zamówieniem szkoda miałbym 300zł tańszą ratę i auto które pokochałam od pierwszej jazdy.

Awatar użytkownika
ncb
Posty: 109
Rejestracja: 19 maja 2019, 21:38
Samochód: Kodiaq Style 2.0 TSI 190KM DSG 4x4 2019

Re: Upust przy zakupie

Post autor: ncb »

U mnie wyglądało to tak:

Obrazek

ODPOWIEDZ