Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
kadex
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2018, 19:45
Samochód: Skoda Superb 3 Laurin@Klement

Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: kadex »

Witam Wszystkich Klubowiczów !

Czy ktoś z was może wie jaki maksymalny rabat mogę uzyskać na dzień dzisiejszy na zakup Kodiaq Laurin&Klement ?

Jaki salon byście polecili?



Sponsor

Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Sponsor


Michał_Wawa
Posty: 86
Rejestracja: 22 paź 2018, 20:03
Samochód: Kodiaq

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: Michał_Wawa »

kadex pisze:
17 lis 2018, 21:35
Witam Wszystkich Klubowiczów !

Czy ktoś z was może wie jaki maksymalny rabat mogę uzyskać na dzień dzisiejszy na zakup Kodiaq Laurin&Klement ?

Jaki salon byście polecili?
Chyba nie ma zbytniego znaczenia jaka wersja. Wg mojego rozeznania max ok 8% rabatu.
Pozdrawiam,

Michał

kadex
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2018, 19:45
Samochód: Skoda Superb 3 Laurin@Klement

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: kadex »

Polecisz jakiś salon z takim upustem ?

wmbodzio3
Posty: 81
Rejestracja: 11 kwie 2018, 20:04
Samochód: Kodiaq

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: wmbodzio3 »

kadex pisze:
17 lis 2018, 22:30
Polecisz jakiś salon z takim upustem ?
Na firmę auto czy na osobe fizyczną?

Z jakich stron Warszawy Jesteś ?

rpp
Posty: 49
Rejestracja: 17 lut 2018, 19:47
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0TSI

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: rpp »

Nie wiem skąd założenie, że kolega jest z Warszawy ale nawet gdyby to moim zdaniem jak szukasz większego rabatu to omijaj dealerów z dużych miast.
Ja zrobiłem tak jak radzą na różnych forach - przygotowałem konfigurację i wysłałem linka do ok. 15 różnych salonów rozrzuconych po całej Polsce. Mimo, że najkorzystniej byłoby mi brać auto w Warszawie to max. rabat jaki dostałem to 3.5%. Poza Warszawą udało się dojść praktycznie do 9% rabatu więc uważam to za niezły wynik.
Bardzo fajny kontakt i najlepszą cenę uzyskałem w dwóch salonach:
- Inter-Welm Bielsko-Biała (kontaktowałem się z p. Tomaszem)
- Autoforum 2 Płock (kontakt z p. Sebastianem)
Obydwa salony wykazały się bardzo profesjonalnym podejściem. Finalnie zamówiłem w Płocku bo miałem bliżej. Po paru miłych rozmowach ze sprzedawcą zmieniłem całkowicie specyfikację i zamiast wersji Style zamówiłem za namową p. Sebastiana Sportline'a. Wg jego wiedzy na tamten moment była to najszybsza opcja dostania auta i tak się stało - od zamówienia do pojawienia się na placu minęły niecałe 2 miesiące !!
Przy samym odbiorze też było super bo p. Sebastian poświęcił nam mnóstwo czasu tłumacząc i pokazując wszystkie "bajery" samochodu.

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: root »

Ja z tego samego powodu kupiłem w Olsztynie, ale w końcu salon z Warszawy wyrównał poziom rabatu. Warto rozmawiać 🙂
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

wmbodzio3
Posty: 81
Rejestracja: 11 kwie 2018, 20:04
Samochód: Kodiaq

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: wmbodzio3 »

rpp pisze:
18 lis 2018, 19:08
Nie wiem skąd założenie, że kolega jest z Warszawy ale nawet gdyby to moim zdaniem jak szukasz większego rabatu to omijaj dealerów z dużych miast.
Ja zrobiłem tak jak radzą na różnych forach - przygotowałem konfigurację i wysłałem linka do ok. 15 różnych salonów rozrzuconych po całej Polsce. Mimo, że najkorzystniej byłoby mi brać auto w Warszawie to max. rabat jaki dostałem to 3.5%. Poza Warszawą udało się dojść praktycznie do 9% rabatu więc uważam to za niezły wynik.
Bardzo fajny kontakt i najlepszą cenę uzyskałem w dwóch salonach:
- Inter-Welm Bielsko-Biała (kontaktowałem się z p. Tomaszem)
- Autoforum 2 Płock (kontakt z p. Sebastianem)
Obydwa salony wykazały się bardzo profesjonalnym podejściem. Finalnie zamówiłem w Płocku bo miałem bliżej. Po paru miłych rozmowach ze sprzedawcą zmieniłem całkowicie specyfikację i zamiast wersji Style zamówiłem za namową p. Sebastiana Sportline'a. Wg jego wiedzy na tamten moment była to najszybsza opcja dostania auta i tak się stało - od zamówienia do pojawienia się na placu minęły niecałe 2 miesiące !!
Przy samym odbiorze też było super bo p. Sebastian poświęcił nam mnóstwo czasu tłumacząc i pokazując wszystkie "bajery" samochodu.
Oj zdziwił byś się jakie rabaty mozna uzyskać w Warszawie. Wszystko zależy z kim rozmawiasz i czy Masz jakieś znajomości. Rabay 10 % bez problemu możliwy w wawie. Oczywiście plus 8000 zł na diesla ( tak było. Obecnie tej promocji już nie ma )

rpp
Posty: 49
Rejestracja: 17 lut 2018, 19:47
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0TSI

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: rpp »

wmbodzio3 pisze:
18 lis 2018, 23:30
Oj zdziwił byś się jakie rabaty mozna uzyskać w Warszawie. Wszystko zależy z kim rozmawiasz i czy Masz jakieś znajomości. Rabay 10 % bez problemu możliwy w wawie. Oczywiście plus 8000 zł na diesla ( tak było. Obecnie tej promocji już nie ma )
Kluczowe w tym jest "jakie masz znajomości" - ja mówię o normalnym podejściu, że zgłaszam się do dealera i ustalam warunki zakupu określonego auta.
Jakby autor tematu miał znajomości to raczej nie zadawałby pytania odnośnie polecanego dealera :-)

kadex
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2018, 19:45
Samochód: Skoda Superb 3 Laurin@Klement

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: kadex »

Na razie maksymalny rabat jaki udało mi się wywalczyć to 8% od kwoty 205000zł . Skoda Katowice
Auta na zamówienie . Czas oczekiwania 4-6 mcy - "płakać mi się chce"
Na stanach 0szt L&K z 2.0 TDI 4x4 DSG
Dziwnie za 2019r doliczają ok 1500zł do cen konfiguracyjnych
Nie mam niestety znajomości w salonach

Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Upust na Kodiaq Laurin&Klement

Post autor: Malenstwo8 »

kadex pisze:
20 lis 2018, 20:20
Na razie maksymalny rabat jaki udało mi się wywalczyć to 8% od kwoty 205000zł . Skoda Katowice
Auta na zamówienie . Czas oczekiwania 4-6 mcy - "płakać mi się chce"
Na stanach 0szt L&K z 2.0 TDI 4x4 DSG
Dziwnie za 2019r doliczają ok 1500zł do cen konfiguracyjnych
Nie mam niestety znajomości w salonach
Przy takim budżecie poszedłbym w Q5. Zobacz jakie masz teraz rabaty na auta z 2018 r. Stoją i czekają.

ODPOWIEDZ