Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
darekgd
Posty: 82
Rejestracja: 06 lis 2018, 12:45
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Skoda fabia1, w drodze Kodiaq 2.0tsi

Re: Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: darekgd »

06.06.2019


Kodiaq 2.0 tsi Laurin&Klement is coming

Sponsor

Re: Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Sponsor


kodiaq4x4
Posty: 304
Rejestracja: 13 lip 2017, 9:00
Samochód: Skoda, Kodiaq, 2.0 TDI 4x4 DSG 150 KM

Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: kodiaq4x4 »

To bardzo dziwne ze nie podali terminu w salonie. Realizując zamówienie auto jest wpisane w kalendarz. I handlowiec może postać potencjalny termin. Może zamówiłeś u jakiegoś pośrednika?

Michał_Wawa
Posty: 86
Rejestracja: 22 paź 2018, 20:03
Samochód: Kodiaq

Re: Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: Michał_Wawa »

kodiaq4x4 pisze:
17 lis 2018, 12:43
To bardzo dziwne ze nie podali terminu w salonie. Realizując zamówienie auto jest wpisane w kalendarz. I handlowiec może postać potencjalny termin. Może zamówiłeś u jakiegoś pośrednika?
Nie. U chyba największego dealera Skody w Polsce. "Potencjalny" termin handlowiec "być może" będzie mógł w ogóle przewidywać za ok. miesiąc. Dlatego nie pobierają zaliczki bo żeby była zaliczka to trzeba mieć się na co i na kiedy umawiać. A oni mogą się umówić na Skodę ale nie na termin.
Pozdrawiam,

Michał

Misiu___
Posty: 59
Rejestracja: 20 paź 2018, 23:39
Samochód: Mercedes W 204

Re: Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: Misiu___ »

Michał_Wawa pisze:
17 lis 2018, 12:58
kodiaq4x4 pisze:
17 lis 2018, 12:43
To bardzo dziwne ze nie podali terminu w salonie. Realizując zamówienie auto jest wpisane w kalendarz. I handlowiec może postać potencjalny termin. Może zamówiłeś u jakiegoś pośrednika?
Nie. U chyba największego dealera Skody w Polsce. "Potencjalny" termin handlowiec "być może" będzie mógł w ogóle przewidywać za ok. miesiąc. Dlatego nie pobierają zaliczki bo żeby była zaliczka to trzeba mieć się na co i na kiedy umawiać. A oni mogą się umówić na Skodę ale nie na termin.
niezły żart... jak nie zapłaciłeś zaliczki to nie zamówiłeś auta.... tylko tyle powiem :)
heheheheh dealer może powiedzieć dokładnie w których tygodniach idzie ten motor do kodiaqa
to na który termin wpadniesz to inny temat, bo to trochę zależy od tego ile aut w poszczególnych sekcjach produkcyjnych
dla danego silnika - ma zapełnione limity proponuje zapłacić zaliczkę jak najszybciej się da bo do tego czasu zamówienie nie ma szansy
uzyskać konkretnego terminu

chyba że masz aż tak wspaniałomyślnego dealera że zamawia auto "dla siebie" i ryzykuje że go nie zamówisz...
co oczywiście nie ma sensu bo upusty dla klienta są na klienta a nie na dealera...na konkretną zamówioną sztukę...
trochę to w skodzie pogmatwane ale tak to działa... :D

Michał_Wawa
Posty: 86
Rejestracja: 22 paź 2018, 20:03
Samochód: Kodiaq

Re: Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: Michał_Wawa »

Misiu___ pisze:
17 lis 2018, 21:26
Michał_Wawa pisze:
17 lis 2018, 12:58

chyba że masz aż tak wspaniałomyślnego dealera że zamawia auto "dla siebie" i ryzykuje że go nie zamówisz...
Dealer Nic nie ryzykuje. Dał mi jakiś rabat i doskonale wie, że jeżeli mi się znudzi czekanie a auto się kiedyś stworzy to sprzeda je na pniu i to nawet za lepszą cenę niż mnie.
Ja podpisałem zamówienie, z odpowiednimi numerami, ceną i dokładną specyfikacją. Ale bez daty dostarczenia gdyż dealer nie dysponuje działem wróżbitów :)
Pozdrawiam,

Michał

kodiaq4x4
Posty: 304
Rejestracja: 13 lip 2017, 9:00
Samochód: Skoda, Kodiaq, 2.0 TDI 4x4 DSG 150 KM

Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: kodiaq4x4 »

„Nie. U chyba największego dealera Skody w Polsce. "Potencjalny" termin handlowiec "być może" będzie mógł w ogóle przewidywać za ok. miesiąc. Dlatego nie pobierają zaliczki bo żeby była zaliczka to trzeba mieć się na co i na kiedy umawiać. A oni mogą się umówić na Skodę ale nie na termin.”
Michal-wawa coś kręcisz, Jak zamawiałem to sprzedawca sprawdził konfiguracje i określił tydzień dostawy, po tygodniu zmieniliśmy trochę konfiguracje i zmieniła się data. Dokładnie określił datę dostawy. Nie jest to największy dealer w Polsce.

wmbodzio3
Posty: 81
Rejestracja: 11 kwie 2018, 20:04
Samochód: Kodiaq

Re: Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: wmbodzio3 »

Michał_Wawa pisze:
17 lis 2018, 21:44
Misiu___ pisze:
17 lis 2018, 21:26
Michał_Wawa pisze:
17 lis 2018, 12:58

chyba że masz aż tak wspaniałomyślnego dealera że zamawia auto "dla siebie" i ryzykuje że go nie zamówisz...
Dealer Nic nie ryzykuje. Dał mi jakiś rabat i doskonale wie, że jeżeli mi się znudzi czekanie a auto się kiedyś stworzy to sprzeda je na pniu i to nawet za lepszą cenę niż mnie.
Ja podpisałem zamówienie, z odpowiednimi numerami, ceną i dokładną specyfikacją. Ale bez daty dostarczenia gdyż dealer nie dysponuje działem wróżbitów :)

A jaki to Dieler ? Duzo ich nie ma. Wimar?

kodiaq4x4
Posty: 304
Rejestracja: 13 lip 2017, 9:00
Samochód: Skoda, Kodiaq, 2.0 TDI 4x4 DSG 150 KM

Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: kodiaq4x4 »

Ignaszak auto salony Kalisz. Polecam rewelacyjna obsługa podczas sprzedaży oraz 100% serwis. Pierwsza klasa.

Nikon-N1
Posty: 157
Rejestracja: 15 wrz 2018, 10:04
Samochód: kodiaq 2.0 tdi 190 KM

Re: Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: Nikon-N1 »

wmbodzio3 pisze:
17 lis 2018, 22:38
Michał_Wawa pisze:
17 lis 2018, 21:44
Misiu___ pisze:
17 lis 2018, 21:26

Dealer Nic nie ryzykuje. Dał mi jakiś rabat i doskonale wie, że jeżeli mi się znudzi czekanie a auto się kiedyś stworzy to sprzeda je na pniu i to nawet za lepszą cenę niż mnie.
Ja podpisałem zamówienie, z odpowiednimi numerami, ceną i dokładną specyfikacją. Ale bez daty dostarczenia gdyż dealer nie dysponuje działem wróżbitów :)
ja miałem to samo
zamówienie diży rabat brak terminu ale i brak zaliczki
auto po 3 miesiącach jest u dealera

A jaki to Dieler ? Duzo ich nie ma. Wimar?

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Najświeższe zamówienie ☺ - konkurs

Post autor: Malenstwo8 »

Też mialem określony termin na zamówieniu. Nie było dnia, ale miesiąc. Wszystko poszło zgodnie z planem.

ODPOWIEDZ