Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
dawajrapa
Posty: 147
Rejestracja: 19 sty 2017, 20:06
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq TSI

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: dawajrapa »

A czy ktos z Was orientuje sie, jaka historie trzeba miec w przypadku samozatrudnienia/ 1os DG? Tj. Ile miesiecy po rozpoczeciu takiej DG mozna starac sie o leasing? Wartosc auta ok 150k PLN. Z gory dzieki za info.



Sponsor

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Sponsor


kamilR
Posty: 318
Rejestracja: 26 mar 2017, 16:40
Samochód: Hyundai Tucson 1.7crdi '15,Koleos 2.0dci 4x4 '17

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: kamilR »

W przypadku procedury uproszczonej min. 10% własnej wpłaty i DG prowadzona co najmniej 9m-cy.
Procedura standardowa- tu chyba nie ma dolnego limitu ale zdajesz pełna relacje,bilans/ książka p-r, zasw. z ZUS, US, vat7 za ost. 3m-ce lub pit36 za ost. rok i jeszcze cos tam. Ale cos czuje ze tu bedzie min. 3/6m-cy prowadzenia DG. Najlepiej zadzwoń do doradcy i dopytaj:)

Awatar użytkownika
dawajrapa
Posty: 147
Rejestracja: 19 sty 2017, 20:06
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq TSI

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: dawajrapa »

Dzieki, ja mam temat z glowy, bo juz za tydzien produkuja mojego kodiaqa, ale kolega sie podpalil i tez chce zamowic i mocno mysli o leasingu, ale tyle co rozpoczal DG, stad moje pytanie. Czyli min 3 m-ce a reszta to juz indywidualnie.
Dzieki!

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: root »

Zaproś kolegę do nas ;)
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Skorek »

Z racji tego, że zamawiałem 2 auta na firmę musiałem złożyć do weryfikacji PIT-5 za 2015 rok choć auto zamawiane na koniec 2016 oraz zaświadczenie z biura rachunkowego o wpłatach podatku VAT za 3 ostatnie miesiące. Weryfikacja, choć to chyba za duże słowo bo nik niczego nigdzie nie sprawdzał rywala około 5 dni. Przy czym na jedno auto decyzja była natychmiast, a na drugie czekałem właśnie te 5 dni. Procedura uproszczona rozpoczyna się od wpłaty własnej na poziomie 10% i przy jednym aucie wartości 150 tys nie ma najmniejszych problemów

Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 158
Rejestracja: 22 mar 2017, 6:05
Samochód: E39 528i

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Jarek104 »

gdzie Wy leasingi bierzecie że weryfikacja trwa 5 dni???

Max to 12h
działalność musi istnieć 3 miesiące dla wpłaty 30% i 6 m-cy dla 0% wpłąty dla uproszczonki.

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Wito1985 »

Witam wszystkich, ja w oczekiwaniu na swojego Kodiaqa z odbiorem na wrzesień pozbierałem trochę ofert leasingowych i najlepsza oferta wyszła mi z Mleasing..nie wymagają GAPu i co dość ważne nie biorą kasy za polisę ubezpieczeniową wykupioną przez korzystającego jeżeli korzystający zdecyduje się ubezpieczać auto sam od samego początku czyli w mojej sytuacji zaoszczędzam 1500zl netto na samych zgodach na polisę..leasing biorę na 6 lat z wpłatą 20% wykup 1%..

Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 158
Rejestracja: 22 mar 2017, 6:05
Samochód: E39 528i

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Jarek104 »

na 6 lat???

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Wito1985 »

Tak na 6 lat i właściwie koszt leasingu wyszedł mi mniejszy niż w Skodzie na 5..:)

kamilR
Posty: 318
Rejestracja: 26 mar 2017, 16:40
Samochód: Hyundai Tucson 1.7crdi '15,Koleos 2.0dci 4x4 '17

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: kamilR »

Jak to nie wymagają GAP?
A czy mozesz napisac ile masz taniej leasing/ubezpieczenie? w leasingu od VW ubezpieczenie wynosi 3% od wartości...

ODPOWIEDZ