Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Wito1985 »

Dla mnie i tak jak narazie najlepiej wypada Mleasing ze względu na brak opłat za zernwtrzne polisy i podobne warunki co alior..



Sponsor

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Sponsor


kamilR
Posty: 318
Rejestracja: 26 mar 2017, 16:40
Samochód: Hyundai Tucson 1.7crdi '15,Koleos 2.0dci 4x4 '17

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: kamilR »

W takim razie tez musze do Mleasing wyslac zapytanie do nich jeszcze nie uderzałem:)

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Wito1985 »

Ja też całkiem przez przypadek tam trafiłem bo nawet nie wiedziałem, że mbank ma leasing.. :)

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 234
Rejestracja: 11 kwie 2017, 11:07
Samochód: Mazda 6

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Carly_pl »

@kamilR i @Wito1985 podeślecie mi później kalkulacje z mLeasing? Może mi też uda się powalczyć z ofertą :)
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Wito1985 »

A na jaki okres bierzesz? Bo ja mam oferty na 6 lat z wykupem 1% i 10%..

Awatar użytkownika
milesia
Posty: 184
Rejestracja: 05 lut 2017, 0:39
Lokalizacja: miasto z lnu słynące
Samochód: KODIAQ Style 1,4 TSI 150kM

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: milesia »

Pytacie jaki leasing wybrałam, do części z Was już wysłałam wiadomości prywatne, postanowiłam przeskanować na jpg-a dokumenty z Alior Leasingu, który wybrałam i podpisałam. Wygrał nieznacznie z BZWBK ale ten drugi miał zdecydowanie za dużą tabelę opłat dodatkowych podczas trwania leasingu, podobnie mój bank od 12 lat (mBank) nie był w stanie mi zaproponować takich warunków jak Alior, gdzie też tabela opłat dodakowych jest gigantyczna. Z tego co wyczytałam w necie zanim podjęłam decyzję Alior postawił w ostatnim czasie na zminimalizowanie dodatkowych opłat, mocną konkurencję ubezpieczenikową ac/oc i porównywalne warunki/procenty samego leasingu. Przypominam, że jeśli już wybierzecie z kilku (ja wybierałam z 8) firm, to na sam koniec możecie jeszcze negocjować tą wg.Was najlepszą ofertę, zawsze parę stówek można zyskać. Czytajcie OWUL-e i TABELE OPŁAT dodatkowych - to najważniejsze.
Acha ja korzystałam m.in ze strony https://www.fmleasing.pl/ gdzie po wybraniu najbardziej odpowiednich leasingodawców możecie wysłać
bezpłatne zapytanie do firmy z prośblą o analizę. Warto się tym zająć ciut wcześniej, bo to sporo pracy, aby wszystko dokładnie przeczytać, przeanalizować i dokonać, wydawać by się mogło, odpowiedniego wyboru, ale to się dowiemy po zakończeniu leasingu.
Jeszcze jedno, przedstawione są 2 oferty ta wyższa - miałam sfinansować jeszcze dodatkowe alumy, ale zrezygnowałam.

MÓJ LEASING w skrócie:
kwota 127100 brutto
czas 47 miesięcy
wpłata własna 25%
wykup auta 20% bo zamierzam go zostawić z uwagi na fakt, że jeżdżę dość mało 8-10tyś./rok
czyli po 4 latach leasingu mój MISIACZEK będzie miał jedynie 40 tyś.km

POWODZENIA w wyborach i może coś Wam pomoże ta moja informacja.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Do miłego
Milesia :P

Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Skorek »

Choć ja wybrałem leasing niskich rat w VW Bank to wielki szacun dla Ciebie Milesia bo moim zdaniem po to właśnie jest forum by takimi konkretami się wymieniać. Moje wyrazy uznania

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Wito1985 »

Potwierdzam, alior dał mi najlepszą ofertę na 6 lat przy wykupie 1% mam opłaty na poziomie 109,38%..

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 234
Rejestracja: 11 kwie 2017, 11:07
Samochód: Mazda 6

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: Carly_pl »

To prawda, Alior teraz ma najlepszą ofertę - wiele osób od nas z tego skorzystało. :)
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

Awatar użytkownika
milesia
Posty: 184
Rejestracja: 05 lut 2017, 0:39
Lokalizacja: miasto z lnu słynące
Samochód: KODIAQ Style 1,4 TSI 150kM

Re: Pochwal się jaki leasing wybrałeś

Post autor: milesia »

Skorek pisze:
12 kwie 2017, 22:58
Choć ja wybrałem leasing niskich rat w VW Bank to wielki szacun dla Ciebie Milesia bo moim zdaniem po to właśnie jest forum by takimi konkretami się wymieniać. Moje wyrazy uznania
Thx...takiej podpwiedzi właśnie mnie brakowało i dlatego spędziłam kilkanaście jak nie kilkadziesiąt godzin na studiowaniu warunków. Rozmawiałam z kolegami (również tu na forum) czy z wykupem czy oddać auto i brać kolejne.
Jeślli ktoś jeszcze poświęci trochę czasu na skan i przygotowanie swoich propozycji, kolejni będą mieli ciut łatwiej, bo i tak każdy z nich będzie przeliczał po swojemu :D
Wrzucę jeszcze inne propozycje (same oferty z owulami i tabelami) innych firm leasingowych, ale to chwilę póniej - czytaj - po Świętach
Do miłego
Milesia :P

ODPOWIEDZ