My 2019 - co się zmieni

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
tydy
Posty: 59
Rejestracja: 05 kwie 2017, 11:26
Samochód: Kodiaq TSI 2.0

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: tydy »

W Columbusie jest nakładka satelitarna z google



Sponsor

Re: My 2019 - co się zmieni

Sponsor


Awatar użytkownika
przemasik
Posty: 78
Rejestracja: 05 paź 2018, 15:35
Samochód: Skoda Kodiak RS black

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: przemasik »

Na czeskiej stronie już pojawił się konfigurator dla RSa

http://cc-cloud.skoda-auto.com/cze/cze/ ... line=67649
Obrazek
Było kombi Skoda Superb 2.0 TDI SII FL Combi 170KM@200KM :D

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: michalmiko »

Skonfigurowałem sobie podobnie jak mój Style i wyszło mi w przeliczeniu 230 tysięcy :D Nie wiem czy to ten sam kolor co szary Quartz dla "zwykłych" wersji, ale w konfiguratorze wygląda niesamowicie. Tak samo jak ten niebieski :)
Ciekawe, dlaczego później prezentowana wersja vRS przegoniła wersję L&K, o której nawet w czeskim konfiguratorze cisza...?

Mans
Posty: 826
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: Mans »

Jest tylko ukryty pod ikonką zwykłego Kodiaqa ;)

http://cc-cloud.skoda-auto.com/cze/cze/cs-cz/ns7/67119

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: michalmiko »

No zobacz :D Dzięki

Misiu___
Posty: 59
Rejestracja: 20 paź 2018, 23:39
Samochód: Mercedes W 204

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: Misiu___ »

Hej Ja zamówiłem auto 21 lipca pomijam kwestie zmian terminów która to raz pojawia się w propagowanym tygodniu a raz z niego znika...
i tak.... trafiłem na MY 2019 dzięki temu w pakiecie fresh mam kamerkę cofania i dzięki temu "mam" swój wymarzony kokpit virtualny :)
oczywiście brakuje mi jeszcze do kompletu auta i tak kokpit kosztował 1800
nigdy oczywiście nie dotarłem do dnia w którym usłyszałem "TAK PANA AUTO WYPRODUKUJE SIĘ 27 listopda... " albo coś w tym stylu
wybrałem grzaną szybę i kiedy dealer powiedział, że gdyby z niej zrezygnował to auto bym miał za miesiąc, odpowiedziałem tylko, że gdybym nie chciał podgrzewanej szyby to auto już bym miał i raczej byśmy o nim nie gadali
cenę jak na razie mam utrzymaną i idę podpisać umowę leasingową next week bo czytając forum stwierdziłem, że nie chcę zwyżki ceny, a może właśnie to przyspieszy produkcję auta...

Michał_Wawa
Posty: 86
Rejestracja: 22 paź 2018, 20:03
Samochód: Kodiaq

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: Michał_Wawa »

A czy ktoś wie kiedy będą (może są? ) cenniki MY2019? Mam chęć kupić Kodiaqa ale już chyba łatwiej Bentleya kupić... Ja nie wiem co to za firma, która oferuje produkt z czasem oczekiwania jak na narodziny dziecka. Prezes powinien się puknąć w głowę sporym młotkiem mając taką logistykę..

Ps. Dostalem właśnie ofertę na 1.5tsi (bo 1.4 już nie będzie). Oferta jak oferta, pewnie da się taniej, ale czas oczekiwania 6-7 mies. Czyli w praktyce chgw kiedy. (oczywiście na rok 2019 ma być podwyżka cen..)
Pozdrawiam,

Michał

Ethel
Posty: 315
Rejestracja: 21 mar 2017, 9:42
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI DSG Style

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: Ethel »

To samo jest z T-Roc z tym samym silnikiem... Jakaś paranoja. 6 miesięcy oczekiwania i ok. 2700 podwyżki, bo będzie MY2019
Najwyraźniej jest to problem całej Grupy VAG.

Michał_Wawa
Posty: 86
Rejestracja: 22 paź 2018, 20:03
Samochód: Kodiaq

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: Michał_Wawa »

Ale to oznacza, że nie mają chyba w VAG półtora analityka umiejącego dostosować popyt do możliwości produkcji.. W sumie zaskakujące. Mają pewnie skomplikowane, kosztujące tryliony, modele matematyczne w komputerach i nic...
Pozdrawiam,

Michał

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: My 2019 - co się zmieni

Post autor: bubuś »

Ethel pisze:
24 paź 2018, 16:54
To samo jest z T-Roc z tym samym silnikiem... Jakaś paranoja. 6 miesięcy oczekiwania i ok. 2700 podwyżki, bo będzie MY2019
Najwyraźniej jest to problem całej Grupy VAG.
Podwyżki, podwyżki, podwyżki cen.
W końcu okazuje się, że ma to swoje uzasadnienie. VAG potrzebuje mnóstwo kasy m.in. na https://motoryzacja.interia.pl/raporty/ ... Id,2646824 oraz na pokrycie wydatków na wykup w USA kilkuset tysięcy wadliwych diselków.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

ODPOWIEDZ