~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
babelmb
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2017, 13:15
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TSI DSG 4x4

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: babelmb »

AROO pisze:
28 lis 2017, 15:34
babelmb pisze:
28 lis 2017, 14:05
Osobiście nie uważam Kodiaqa za idealne auto .......
..... Dlatego jestem zadowolony z wyboru miśka i konfiguracji pod siebie, a dokładnie pod rodzinę. Ma to być rodzinne auto. Nie sportowy suv, czy crossover rzucający się w oczy. Dobre praktyczne auto.
W moim przypadku auto wyszło prawie 160 tys. Silnik 2,0 tsi 180km, napęd 4x4, dsg, alcantara, kamera 360 stopni, elektryczna klapa, pakiet podstawowych przeglądów w cenie (choć ciekaw jestem jak to wyjdzie w praktyce). Proszę pokażcie mi auto z takim wyposażeniem i takim bagażnikiem za podobne pieniądze.
babelmb bardzo dobry wybor :)

Mam bardzo podobnie skonfigurowanego Miska I prawde powiedziawszy nie ma na rynku innego auta ktore oferuje takie wyposazenie, ilosc miejsca w podobnych pieniadzach. Auta szukalem prawie rok, mialem juz zamowione inne marki ktore po ogledzinach Kodiqa I po jedzie probnej nim; odmawialem jak najszybciej.
Po ponad 6 miesiacach I przejechanych 22 tys. km ciezko jest znalesc cos do czego mozna sie przyczepic. Nie jest to idealny samochod ale duze rodzinne auto, bardzo pakowne, dobrze wyposazone, w miare ekonomiczne auto; oraz co w moim przypadku mialo dosc spore znaczenie z napedem na 4 papcie.
Nie raz widzialem mine goscia w aucie marki premium jak byl zdziwiony ze jego Audi czy BMW jest wyprzedzane na objezdzane przez Miska czy to na swiatlach czy autorstradzie przy predkosci 180km/h.
Dzięki za opinie :) tym bardziej się cieszę z wyboru auta.



Sponsor

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Sponsor



Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: Malenstwo8 »

Nie jest źle🙂
I jeszcze

batura
Posty: 52
Rejestracja: 22 paź 2017, 16:40
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: batura »

I kolejny polski test Kodiaqa:

kedzier
Posty: 190
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Samochód: Skoda

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: kedzier »

Malenstwo8 pisze:
26 sty 2018, 19:07
Nie jest źle🙂
I jeszcze
Brawo test niby TDI w opsie a na filmie benzynka. Zerknijcie a zegary czy są to z "błotopija"?

mkes
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2017, 23:16
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI L&K

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: mkes »

kedzier pisze:
29 sty 2018, 11:13
Malenstwo8 pisze:
26 sty 2018, 19:07
Nie jest źle🙂
I jeszcze
Brawo test niby TDI w opsie a na filmie benzynka. Zerknijcie a zegary czy są to z "błotopija"?
Wyjaśnienie na Facebooku.

Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: Malenstwo8 »

Ta, że niby Pertyn się walnął.

Tomala72
Posty: 504
Rejestracja: 12 mar 2017, 13:56
Samochód: Skoda Kodiaq Style 4x4 2,0 TDI 190 KM DSG 7

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: Tomala72 »

Koleś zakręcił w temacie i trochę na mój gust wycofuje się okrakiem z tej ewidentnej prowokacji nie przystającej dziennikarzowi który jest notabene polskim jurorem w Car of the year. Przy naprawdę delikatnych jednak niepochlebnych komentarzach na facebooku zachowuje się jak urażona panna i zwyczajnie stroi bufonadę.
Tak rzeczywiście Pertyn ględzi.

Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: Malenstwo8 »

Ale lubię go. Ogólnie to chyba najbardziej rzeczowy dziennikarz motoryzacyjny w Polsce, choć trzeba przyznać, że kuedyś był bardziej krytyczny.

Kodi@q
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2018, 19:15
Samochód: W trakcie kupowania

Re: ~ Skoda Kodiaq Video Testy / Recenzje / Opinie ~

Post autor: Kodi@q »

Prawda jest taka, do recenzji na YT zawsze podchodzę z dystansem. jeżeli sam czegoś nie sprawdzę, to na pewno jakiś Youtuber nie spowoduje u mnie przekonania. Ten akurat fajnie "ględzi", ale wyraża swoje opinie, co uczynił na temat fotela kierowcy. Nie są one na pewno opiniotwórcze.

ODPOWIEDZ