Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na samochód.

Post autor: agnes »

Aeroxik pisze:
30 sty 2017, 6:54
Jeżeli zamówiłaś tapicerkę skórzaną to prawdopodobnie do kwietnia nie dowiesz się terminu produkcji... Ja zamówiłem grubo ponad miesiąc temu i dalej nic nie wiem! W przypadku alcantary terminy w okolicach 10-12 tygodnia.
Dzięki za info.
Niestety skórzana i wersja niekoniecznie standardowa, dlatego jestem bardzo zaniepokojona.
Daj znać, jak będziesz wiedział coś więcej.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na samochód.

Sponsor


Aeroxik
Posty: 89
Rejestracja: 29 gru 2016, 19:00
Samochód: Skoda Superb Kombi 2.0 TSI 280KM, Kodiaq 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Aeroxik »

Właśnie rozmawiałem z dealerem i dziś wskoczył termin na mojego Kodiaqa z tapicerką skorzaną i wentylacją foteli na 19 tydzień produkcji czyli zrobił się maj.
Nie ma źle... :)

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: agnes »

Gratuluję, to chyba niezły termin, byleby utrzymali. Ja też dzwoniłam, ale nic nie wiadomo.
W moim przypadku może być dużo gorzej, ponad miesiąc później składałam zamówienie.

kaludian
Posty: 15
Rejestracja: 31 sty 2017, 14:56
Samochód: Rower

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: kaludian »

Niby nie ma źle, ale maj jest jeszcze odległy. Kto by pomyślał, że tyle trzeba oczekiwać na ten samochód... ;)

Nightingale
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2017, 17:51
Samochód: Skoda Kodiaq

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Nightingale »

Dziś rozmawiałem z kilkoma salonami... jest bardzo duże zainteresowanie autem. Pomimo, że auta nie można fizycznie pokazać, salony sprzedały od kilku do kilkunastu samochodów. Szacowny termin produkcji dla bieżących zamówień kształtuje się pomiędzy 4 - 6 miesięcy. Auta demonstracyjne będą dostarczane do salonów w 2 połowie lutego. Moje auto zamówione na początku grudnia, z pierwszym terminem dostawy na 10 tydzień, dziś w systemie skoczyło na 21 tydzień...:? Auta z silnikami benzynowymi i podstawową konfiguracją będą produkowane w 15 tygodniu. W jednym salonie usłyszałem, że bardzo duże zainteresowanie wróży podobne problemy jakie były z dostawą Superb'a... Skoczyłem też na fora Kodiaqa w innych krajach - podobne komentarze, wróżę opóźnienia...

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: agnes »

Nightingale pisze:
03 lut 2017, 19:19
Dziś rozmawiałem z kilkoma salonami... jest bardzo duże zainteresowanie autem. Pomimo, że auta nie można fizycznie pokazać, salony sprzedały od kilku do kilkunastu samochodów. Szacowny termin produkcji dla bieżących zamówień kształtuje się pomiędzy 4 - 6 miesięcy. Auta demonstracyjne będą dostarczane do salonów w 2 połowie lutego. Moje auto zamówione na początku grudnia, z pierwszym terminem dostawy na 10 tydzień, dziś w systemie skoczyło na 21 tydzień...:? Auta z silnikami benzynowymi i podstawową konfiguracją będą produkowane w 15 tygodniu. W jednym salonie usłyszałem, że bardzo duże zainteresowanie wróży podobne problemy jakie były z dostawą Superb'a... Skoczyłem też na fora Kodiaqa w innych krajach - podobne komentarze, wróżę opóźnienia...
Ciekawe, czy odbierzemy w tym roku :?:
Zaczynam być rozbawiona "przez łzy", tym bardziej, że samochód miałam kupić w pierwszej połowie tamtego roku, ale ujawnili Kodiaqa i rozpoczęło się moje czekanie.
Wygląda na to, że będzie dłuższe niż się spodziewałam...

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: agnes »

Czy u pozostałych Forumowiczów, którzy zamówili auta coś się dzieje :?: zmienia :?: ? jakieś nowe informacje :?:
Może coś bardziej optymistycznego...

Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Skorek »

Jestem właśnie po rozmowie z dealerem i w moim przypadku auto z 10 tygodnia wskoczyło na 9 tydzień produkcji. Więc raczej opóźnienia nie dotyczą wszystkich zamówień.

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: agnes »

Skorek pisze:
04 lut 2017, 16:01
Jestem właśnie po rozmowie z dealerem i w moim przypadku auto z 10 tygodnia wskoczyło na 9 tydzień produkcji. Więc raczej opóźnienia nie dotyczą wszystkich zamówień.
To brzmi dobrze.
Wygląda na to, że wyposażenie ma wpływ na termin i może być to sprawa indywidualna.
Dzięki za informacje :)

Awatar użytkownika
milesia
Posty: 184
Rejestracja: 05 lut 2017, 0:39
Lokalizacja: miasto z lnu słynące
Samochód: KODIAQ Style 1,4 TSI 150kM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: milesia »

Ja dostałam telefon z salonu w piątek późnym popołudniem z infomracją, że rozpoczęcie "narodzin" mojego KODIAQ-a planowane jest na dzień 13 marca a odbiór jeśli nic się nie zmieni po drodze - pierwsza połowa kwiatnia - oszalałam ze szczęścia :D :D :D :D :D
Do miłego
Milesia :P

ODPOWIEDZ