Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Bury22
Posty: 15
Rejestracja: 11 lip 2022, 16:30
Samochód: Kodiaq FL L&K 2.0TSi

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Bury22 »

Dawid30.06 pisze:
10 lut 2023, 14:25
Bury22 pisze:
10 lut 2023, 10:26
Dziś dobre info spłynęło ;)
Kodi 2.0 Tsi L&K ze wszystkim prócz webasto zamówiony 8 sierpnia właśnie zostal potwierdzony na 10 tydzień produkcji, trzymam kciuki żeby tak wszedł ;)
Zamówienie z 8 sierpnia którego roku? 😂
Czekam na 2.0 TSI panorama, Webasto generalnie maks opcja zamówienie z listopada 2021.

Obecnego roku, zamówienie flotowe wiec moze dlatego szybko i mało tego wczoraj dzwonil Dealer i termin zmienili na 8 tydzień wiec wchodzi za chwilę na taśmę :D
Do tej pory brak informacji o terminie.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


Salon
Posty: 13
Rejestracja: 30 maja 2021, 20:33
Samochód: Skoda Kodiaq

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Salon »

Podbijajm pytanie bo w następnym tygodniu chciałem zareagować na info od handlowca...

"Witam. Mam pytanie do osób które złożyły zamówienia w końcówce 2021 ( ja mam z 5 listopada 2021) . Czy wasz handlowiec zapowiedział że odbierając już w 2023 cena z zamówienia zwiększy się o 8000 zł? Ja zamawiałem u Bieranowskiego w Bydgoszczy i właśnie mnie poinformowali. Nie wie czy to norma czy tylko mój dealer taki zaradny...
Napiszcie jak u Was to wygląda."
Pozdrawiam.
Włodek K.

kijap
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2023, 14:09
Samochód: Skoda Octavia 3

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: kijap »

Salon pisze:
11 lut 2023, 14:07
Podbijajm pytanie bo w następnym tygodniu chciałem zareagować na info od handlowca...

"Witam. Mam pytanie do osób które złożyły zamówienia w końcówce 2021 ( ja mam z 5 listopada 2021) . Czy wasz handlowiec zapowiedział że odbierając już w 2023 cena z zamówienia zwiększy się o 8000 zł? Ja zamawiałem u Bieranowskiego w Bydgoszczy i właśnie mnie poinformowali. Nie wie czy to norma czy tylko mój dealer taki zaradny...
Napiszcie jak u Was to wygląda."
Pozdrawiam.
Włodek K.
Ja zamawiałem w tym salonie we wrześniu.. z racji że ma się (tak obiecali) wyprodukować w 2023 to doliczyli z automatu 2k .. i handlowiec poinformował że jest gwarancja ceny. Domniemam że jeśli zostanie dotrzymana to tylko dlatego że rabat dostałem znikomy. W Twoim przypadku jest już bliżej niż dalej... a można wiedzieć kto Ci sprzedał auto? wystarczy z imienia

Awatar użytkownika
Bury_Kocur
Posty: 176
Rejestracja: 05 lut 2023, 13:44
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki
Samochód: Misio 2,0 l TDI 150 kucyków + DSG

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Bury_Kocur »

kijap pisze:
11 lut 2023, 14:17
(...) z racji że ma się (tak obiecali) wyprodukować w 2023 (...)
A możesz Kolego zdradzić jaką datę otrzymania auta masz na zamówieniu ?

Pzdr
Włodek

kijap
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2023, 14:09
Samochód: Skoda Octavia 3

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: kijap »

Bury_Kocur pisze:
11 lut 2023, 16:59
kijap pisze:
11 lut 2023, 14:17
(...) z racji że ma się (tak obiecali) wyprodukować w 2023 (...)
A możesz Kolego zdradzić jaką datę otrzymania auta masz na zamówieniu ?

Pzdr
Włodek
Równy rok od zamówienia, co do dnia

tc22
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2023, 17:53
Samochód: Style 2.0

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: tc22 »

Witam, Tak informacyjnie - zamawiamy ok 25 listopada 2022 - 2.0 TSI 4x4 DSG style + hak + grzanie kierownicy i siedzeń z tyłu. - 10.02.2023 informacja, że jedzie do salonu i ma być - kasę szykować. Na zamówieniu nie było terminów ani rabatów. Zaliczka/zadatek symboliczny - ale bez też by przeszło. Wszystko załatwione mailem (handlowiec twierdził, że w 6 miesięcy powinien być ale oczywiście nic nie gwarantował). Jak go zarejestruje to uwierzę, że to prawda.

Salon
Posty: 13
Rejestracja: 30 maja 2021, 20:33
Samochód: Skoda Kodiaq

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Salon »

kijap pisze:
11 lut 2023, 14:17
Salon pisze:
11 lut 2023, 14:07
Podbijajm pytanie bo w następnym tygodniu chciałem zareagować na info od handlowca...

"Witam. Mam pytanie do osób które złożyły zamówienia w końcówce 2021 ( ja mam z 5 listopada 2021) . Czy wasz handlowiec zapowiedział że odbierając już w 2023 cena z zamówienia zwiększy się o 8000 zł? Ja zamawiałem u Bieranowskiego w Bydgoszczy i właśnie mnie poinformowali. Nie wie czy to norma czy tylko mój dealer taki zaradny...
Napiszcie jak u Was to wygląda."
Pozdrawiam.
Włodek K.
Ja zamawiałem w tym salonie we wrześniu.. z racji że ma się (tak obiecali) wyprodukować w 2023 to doliczyli z automatu 2k .. i handlowiec poinformował że jest gwarancja ceny. Domniemam że jeśli zostanie dotrzymana to tylko dlatego że rabat dostałem znikomy. W Twoim przypadku jest już bliżej niż dalej... a można wiedzieć kto Ci sprzedał auto? wystarczy z imienia
Mój handlowiec to Maciej który przejął moje zamówienie po Arkadiuszu (który już nie pracuje). Mam dobrą ceną w zamówieniu (2.0 TSI L&K z max wyposażeniem) i gwarancją ceny w mailu od handlowca 🙂. Ale przez to że nie mogli wyprodukować w 2022 to teraz twierdzą że muszą doliczyć 8000 zł bo wszyscy dealerzy tak robią. Więc dlatego tak podpytuję...
Tak jakby to była moja " wina" że dopiero w 2023 łaskawie wyprodukują...
Tyle się naczekałem i tu taki zonk...

Awatar użytkownika
Bury_Kocur
Posty: 176
Rejestracja: 05 lut 2023, 13:44
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki
Samochód: Misio 2,0 l TDI 150 kucyków + DSG

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Bury_Kocur »

kijap pisze:
11 lut 2023, 17:57

Równy rok od zamówienia, co do dnia
No nie jest to budujące...

Ciekawe ile ja będę czekał :(

Mam coraz gorsze myśli....

Pzdr
Włodek

tomnowy
Posty: 559
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: tomnowy »

dla osób z zamowieniem z 2021, wyrazy współczucia oraz szaczunku za wytrwałość.

kijap
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2023, 14:09
Samochód: Skoda Octavia 3

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: kijap »

Salon pisze:
11 lut 2023, 20:48
kijap pisze:
11 lut 2023, 14:17
Salon pisze:
11 lut 2023, 14:07
Podbijajm pytanie bo w następnym tygodniu chciałem zareagować na info od handlowca...

"Witam. Mam pytanie do osób które złożyły zamówienia w końcówce 2021 ( ja mam z 5 listopada 2021) . Czy wasz handlowiec zapowiedział że odbierając już w 2023 cena z zamówienia zwiększy się o 8000 zł? Ja zamawiałem u Bieranowskiego w Bydgoszczy i właśnie mnie poinformowali. Nie wie czy to norma czy tylko mój dealer taki zaradny...
Napiszcie jak u Was to wygląda."
Pozdrawiam.
Włodek K.
Ja zamawiałem w tym salonie we wrześniu.. z racji że ma się (tak obiecali) wyprodukować w 2023 to doliczyli z automatu 2k .. i handlowiec poinformował że jest gwarancja ceny. Domniemam że jeśli zostanie dotrzymana to tylko dlatego że rabat dostałem znikomy. W Twoim przypadku jest już bliżej niż dalej... a można wiedzieć kto Ci sprzedał auto? wystarczy z imienia
Mój handlowiec to Maciej który przejął moje zamówienie po Arkadiuszu (który już nie pracuje). Mam dobrą ceną w zamówieniu (2.0 TSI L&K z max wyposażeniem) i gwarancją ceny w mailu od handlowca 🙂. Ale przez to że nie mogli wyprodukować w 2022 to teraz twierdzą że muszą doliczyć 8000 zł bo wszyscy dealerzy tak robią. Więc dlatego tak podpytuję...
Tak jakby to była moja " wina" że dopiero w 2023 łaskawie wyprodukują...
Tyle się naczekałem i tu taki zonk...

Kolego ale skoro tak długo czekasz i dzwonili z informacjami o dopłacie to znany jest termin produkcji? Co miałeś wpisane w zamówieniu?

ODPOWIEDZ