Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Bili
Posty: 228
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:53
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TDI 200KM L&K

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Bili »

Miśki to w każdy kolorze wylądają ładnie. Co ktoś wrzuci to sobie myśle ładny kolor.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


tomnowy
Posty: 558
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: tomnowy »

bo wszystkie Kodiaqi to fajne Miśki:)

vojdeg
Posty: 25
Rejestracja: 28 wrz 2022, 1:03
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K - zamowiony

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: vojdeg »

Bury_Kocur pisze:
19 mar 2023, 9:39
vojdeg pisze:
18 mar 2023, 0:40
Doczekałem się ;)
Jeszcze jedno pytanie - po ilu miesiącach oczekiwania?

Pzdr
Wł.
Zamawiałem 15 września 2022, po 5 miesiącach był już w Polsce u importera, później miałem poslizgi z leasingiem i rejestracja stad dopiero po 15 marca mogłem odebrać ;)

dudu8992
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2023, 19:39
Samochód: Skoda Kodiaq RS

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dudu8992 »

Jak w waszej opinii prezentuje się Kodiaq RS w kolorze Szary steel niemetalizowany?? Zamówiłem go w takim kolorze nigdy nie widząc go na tym samochodzie i nie wiem czy dobrze zrobiłem :)
Zamówienie 19 grudzień. Narazie brak dalszych informacji.

Bili
Posty: 228
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:53
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TDI 200KM L&K

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Bili »

Będzie pięknie, w każdym kolorze jest pięknie.

dzentelman
Posty: 61
Rejestracja: 26 mar 2023, 9:47
Samochód: SUPERB 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dzentelman »

Info z wczoraj - ze czas oczekiwania to max 6 m-cy :) ja planuje zamawiać autko za tydzień - ale jeszcze mam wiele znaków zapytania :)

Bili
Posty: 228
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:53
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TDI 200KM L&K

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Bili »

A ja nadal nic nie wiem, nie mam terminu produkcji. Już aż mi ciągle głupio dzwonić ciągle do sprzedawcy :( . L&K Tdi 200KM z 08.2022. Mówiono mi 9 miesięcy więc jeszcze troszkę w teorii do maja.

dzentelman
Posty: 61
Rejestracja: 26 mar 2023, 9:47
Samochód: SUPERB 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dzentelman »

To jest masakra - ze tyle kasy wydajemy i czekać musimy niewiadomo nawet ile :) ale to właśnie chyba ten max wyznacznik jest najlepszy - ze jak mówią 9 m-cy to czekasz te 9 a potem można zaczynać się dopiero denerwować i martwić :D no i zawracać głowę dilerowi

RobertM
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2023, 22:16
Samochód: 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: RobertM »

Trochę dziwnie to wygląda, znajomy zamówił niemal bliźniaczą wersję Kodiaqa, został zapewniony, że odbiór za maksymalnie 6 miesięcy. Żeby było śmieszniej, ten sam salon, moje zamówienie z lutego czas realizacji 10 miesięcy, a jego złożone miesiąc później 6. Oba terminy wpisane w umowy, pomijam tutaj kwestie rzeczywistej realizacji - nie do przewidzenia, czyli teoretycznie, rozsądniej byłoby złożyć nowe zamówienie i czekać 3 miesiące krócej. Ceny na przestrzeni miesiąca się nie zmieniły więc teoria spiskowa, że droższe robią szybciej nie ma tu zastosowania 😉
W swoim biuletynie Skoda faktycznie informuje, że części nie brakuje, wydajność zakładów praktycznie 100 procent normy, także może oczekujący z długimi terminami zostaną miło zaskoczeni 🙂

Marcin77
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2022, 17:55
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI L&K (190 KM)

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Marcin77 »

Marcin77 pisze:
03 sie 2022, 18:11
Cześć.
U mnie dla zamówienia wprowadzonego do systemu w Sylwestra 2021, data zejścia z linii produkcji pokazuje obecnie 14.10.2022. Model 2.0 TSI L&K z dodatków szyberdach, hak, ergonomiczne fotele, gniazdo C przy szybie, pakiet simply clever, pakiet na bezdroża niby wszystko jest utrzymane. Z ciekawostek, ktoś zamawiał miesiąc wcześniej SportLine i ma produkcje miesiąc po mojej, z kolei model prosty Style przyjechał po 5 miesiącach (nie znam szczegółów wyposażenia)
Wreszcie odebrany. Chyba 15 miesięcy czekania (wyprodukowany koniec lutego 23), termin był ciagle przesuwany. Wyposażenie utrzymane. Cena plus 2 tys. ale w sumie oddana w rabacie na opony zimowe ( i gratisowe przechowanie przez rok). W gratisie także bagażnik na rowery (na 3szt), mata, dodatkowe kątowniki do mocowania bagażu. Jestem zadowolony mimo czasu czekania ale tu w sumie i tak się nie spieszyło mi się.

ODPOWIEDZ