Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
blackgron
Posty: 28
Rejestracja: 19 mar 2019, 10:06
Samochód: Superb III 2.0 TDI 190 KM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: blackgron »

No wiesz jak czytałem wcześniej że ktoś czeka 2,5-3 miesiące na swojego miśka to wydawało mi się, że pewnie w tym czasie RSa nie zrobią ale przynajmniej jakiś termin podadzą. Nawet jak powiedzą że to styczeń przyszłego roku to i tak jest coś więcej niż ciągłe "jeszcze go nie ma w systemie"



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


Katarzyna
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2019, 23:18
Samochód: Skoda Kodiaq 1,5 TSI Style

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Katarzyna »

Witam
Po 9 miesiącach oczekiwania (zamówienie koniec 09.2018, zaliczka 1.10.2018) kontaktach i interwencji skoda polska, telefon od dilera w maju ze co chwile zmieniany w systemie termin produkcji ( 5, 19, 21, 24, 26, 21, 23 tydzień 2019 itp) w ogóle zniknął i nie są w stanie nic powiedzieć cZy wróci czy nie wróci kiedy wróci i czy nie wyskoczy na koniec roku itp ...czeski film to mało , ponieważ sprzedaliśmy auto krótko po złożeniu zamówienia i do tej pory żyliśmy bez, naiwnie licząc ze auto zaraz będzie, męska decyzja co dalej... podanie o zwrot zaliczki , kasa w ciągu dnia na konto i koniec .... powrót do pierwotnego wyboru Hyundai tucson ale akurat nowo wypuszczona wersja nline, biały tak jak chciałam ... cena podobna, od zamówienia do odbioru 10 dni ... misiek w style dalej mi się podoba, ale pokochałam Nline i ciesze się ze tak się złożyło ze w momencie rezygnacji ta wersja pojawiła się na rynku ... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) z samochodu bym nie wychodziła , wykonanie mistrz , zdobienia sportowe klasa, grafitowe klamki i ciemne wnętrze piękne, fotele jak lubie z tylną obudową (którą w miśku choć trochę chciałam zrekompensowac stolikami :)) ... mam nową miłość;) wszystkim miskooczekiwaczom duuuzo cierpliwości i zadowolenia z jazdy, nowe to nowe ;) pozdrawiam Katarzyna Nlina ;)

RobKos
Posty: 321
Rejestracja: 26 kwie 2018, 9:34
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 190KM Style DSG 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: RobKos »

Gratulacje:)

farmer
Posty: 48
Rejestracja: 20 paź 2018, 18:39
Samochód: kodiaq sportline 2.0tsi

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: farmer »

Salon zbankrutował, auta 11miesięcy nie ma, zaliczki nie ma , kontaktu od skody Polska nie ma ktos tu jeszcze narzeka? :D

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Malenstwo8 »

To są naprawdę jakieś jaja. Serio.

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: michalmiko »

farmer pisze:
01 cze 2019, 19:12
Salon zbankrutował, auta 11miesięcy nie ma, zaliczki nie ma , kontaktu od skody Polska nie ma ktos tu jeszcze narzeka? :D
Skoro salon zbankrutował, to raczej nie ma pieniędzy aby wypłacić, bo jest bankrutem. Proste, prawda? :D
To taki żarcik był :lol:

Pani Kasi gratuluję :) Ja to się cieszę, że mojego Kodiaqa zrobili w trzy miesiące od zamówienia, bo prawie rok czekania to stanowczo za dużo, nawet na samochód, który można sobie mocno spersonalizować. Hyundai czy Kia z tego co kojarzę, ma kilka gotowych pakietów i to raczej była kwestia sprowadzenia samochodu od importera ;)

Zbujek
Posty: 36
Rejestracja: 06 sty 2019, 5:48
Samochód: Kodiaq Style 1.5 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Zbujek »

Dziś dostałem telefon do dealera, moje 1.5 dsg ma termin na 29 tydzień (zamówiony 15.01.19), dodatkowo zmieniłem felgi na siriusy i wnętrze ze standardowego style'a na mix, termin na razie aktualny ;)

Kristo32
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2019, 22:45
Samochód: Skoda Kodiaq

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Kristo32 »

Dzisiaj otrzymałem telefon od dealera z informacją, że auto zostało wyprodukowane (wg wcześniejszych ustaleń został wyprodukowany tydzień wcześniej niż zakładano). Oczekuje na wystawienie faktury. W Polsce ma być w terminie do trzech tygodni. Czy ktoś z Was posiada wiedzę dlaczego jest taki długi okres oczekiwania, skoro auto już mogłoby "podróżować" na lawecie do Polski?

JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: JED »

Kolekcjonują auta do wspólnego transportu.
Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

OliwierMTB
Posty: 10
Rejestracja: 03 cze 2019, 17:22
Samochód: Skoda Kodiaq Business 1.5 TSI 110 kW

Oczekiwanie na samochód

Post autor: OliwierMTB »

Witam. Mam sprawę dotyczącą oczekiwania na samochód. Dostałem info, że auto stoi na placu w Czechach i czekają na wystawienie faktury. Wie ktoś ile to zajmie czasu, żeby samochód był już w Polsce?

ODPOWIEDZ