Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Skorek »

A ja byłem 19 września salonie Pół-Mot w W-wie i rozmawiałem ze swoim sprzedawcą, który sprzedał mi Kodiaq i przekazał mi, że wszystkie limity na ten rok mają wykorzystane więc dziwi mocno ta informacja



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


miro.t
Posty: 180
Rejestracja: 27 gru 2016, 12:11
Samochód: Misiek 2.0TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: miro.t »

Poly pisze:
23 wrz 2017, 11:13
miro.t pisze:
22 wrz 2017, 15:15
Właśnie wyszedlem z salonu w którym kupiłem Kodiaczka i powiem szczerze byłem bardzo zaskoczony. Powiedziano mi, że jakbym dziś zamówił Kodiaqa to produkcja za miesiąc, auto w garażu na początku listopada. Chyba nikt nie zamawia auta na koniec roku, lepiej poczekać dwa, trzy miesiące i mieć rok młodsze auto.
A który to salon ?
Welm-Centrum Pszczyna.

Lucky
Posty: 63
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:41
Samochód: Kodiaq SportLine

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Lucky »

Pytanie czy możecie się pochwalić uzyskanymi rabatami, przy zamówieniu w drugiej połowie roku. Ja przy zamówieniu w maju (ale produkcja i odbiór na początku 2018... na moje życzenie) otrzymałem 8,5%. Czy teraz dają więcej?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka


sebur
Posty: 13
Rejestracja: 29 mar 2017, 14:13
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: sebur »

Czekałem, czekałem i się nie doczekałem. Zamówienie z 3.03.2017. Ktoś chętny przejąć w Wawie (2.0 TSI 180 KM Style, DSG, DCC, szklany dach, 7 siedzeń, hak i sporo innych dodatków, biały laser)?
Dziś zamówiłem Tiguana i już nie czekam na Skode.

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: MałGorzata »

Ja też zamawiałam na początku marca i już od trzech miesięcy jeżdzę ;-)
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Wito1985 »

sebur pisze:
26 wrz 2017, 21:56
Czekałem, czekałem i się nie doczekałem. Zamówienie z 3.03.2017. Ktoś chętny przejąć w Wawie (2.0 TSI 180 KM Style, DSG, DCC, szklany dach, 7 siedzeń, hak i sporo innych dodatków, biały laser)?
Dziś zamówiłem Tiguana i już nie czekam na Skode.
A na kiedy masz orientacyjny termin odbioru Tiguana?

LionHeart
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2017, 22:44
Samochód: VW Tiguan Allspace 2.0 TSI 180 koni

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: LionHeart »

Witam Forumowiczów: Dziś wypowiedziałem zamówienie Kodiaqa 2.0 TSI, automat 4x4, zamówiony 14.04. Produkcja tydzień 50.
Skłoniło mnie głównie 2 powody:
1. Wysokie spalanie: NIedawno jechałem Kugą w benzynie i automacie do Austrii. Co mniej wiecej 550km tankowanie. Tu wszyscy piszą, że Kodiaq też jest łakomy, podejrzewam, że zasięg na baku, to mniej więcej jak w Kudze.
2. Usterki: skrzypiace plastiki, blokujace się osłony randów drzwi, problemy z softwarem itp.
Myślę, że gdybym czekał na samochód krocej, to pewnie bym nim jeździł, ale czas zweryfikował moją ocenę tego samochodu.
I raczej nie wezmę żadnego SUV-a, ponieważ znajomego sąsiad kupił żonie II edycję Volvo XC60 235 konny, który pali 16l / 100km benzyny.
Także ten typ tak ma :)
A co do czekania, to na nowe SUV-y Volvo też trzeba czekać ok. 6 mies., a nawet na Audi Q5 z konfiguracji - informacje z salonów.
Przymierzam się do VW Passata lub Audi A4 allroad.
Pozdrawiam wszystkich i pewnie będę tu zaglądał, ale już bez emocji czy dostanę samochód z taką czy inną wadą.

mapec
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2017, 14:46
Samochód: VW, Touran, 1.6 TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: mapec »

LionHeart pisze:
26 wrz 2017, 23:25
Witam Forumowiczów: Dziś wypowiedziałem zamówienie Kodiaqa 2.0 TSI, automat 4x4, zamówiony 14.04. Produkcja tydzień 50.
Skłoniło mnie głównie 2 powody:
1. Wysokie spalanie: NIedawno jechałem Kugą w benzynie i automacie do Austrii. Co mniej wiecej 550km tankowanie. Tu wszyscy piszą, że Kodiaq też jest łakomy, podejrzewam, że zasięg na baku, to mniej więcej jak w Kudze.
2. Usterki: skrzypiace plastiki, blokujace się osłony randów drzwi, problemy z softwarem itp.
Myślę, że gdybym czekał na samochód krocej, to pewnie bym nim jeździł, ale czas zweryfikował moją ocenę tego samochodu.
I raczej nie wezmę żadnego SUV-a, ponieważ znajomego sąsiad kupił żonie II edycję Volvo XC60 235 konny, który pali 16l / 100km benzyny.
Także ten typ tak ma :)
A co do czekania, to na nowe SUV-y Volvo też trzeba czekać ok. 6 mies., a nawet na Audi Q5 z konfiguracji - informacje z salonów.
Przymierzam się do VW Passata lub Audi A4 allroad.
Pozdrawiam wszystkich i pewnie będę tu zaglądał, ale już bez emocji czy dostanę samochód z taką czy inną wadą.
Witaj w klubie :D
Może administrator utworzy osobny wątek? Jest nas więcej coraz.
Ja zamówiłem VW odbiór listopad 2017 z upustem 9%

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: root »

Każdy może utworzyć nowy wątek, nie krępujcie się. Byle w odpowiednim dziale :)
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

sebur
Posty: 13
Rejestracja: 29 mar 2017, 14:13
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: sebur »

Wito1985 pisze:
26 wrz 2017, 22:31
sebur pisze:
26 wrz 2017, 21:56
Czekałem, czekałem i się nie doczekałem. Zamówienie z 3.03.2017. Ktoś chętny przejąć w Wawie (2.0 TSI 180 KM Style, DSG, DCC, szklany dach, 7 siedzeń, hak i sporo innych dodatków, biały laser)?
Dziś zamówiłem Tiguana i już nie czekam na Skode.
A na kiedy masz orientacyjny termin odbioru Tiguana?
Produkcja koniec listopada/początek grudnia. Na święta powinien być. Dodam że to Allspace 7 miejsc.
A Kodiaq nie wiem na kiedy - zdążył się handlowiec zwolnić, z nowym nie mam kontaktu ;-( Ostatnio był 42 tydzień prod., więc za 2 tyg.

ODPOWIEDZ