Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
vojdeg
Posty: 25
Rejestracja: 28 wrz 2022, 1:03
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K - zamowiony

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: vojdeg »

Bochenos pisze:
28 mar 2023, 14:43
Witam, dostałem dziś info od dealera, że samochód obecnie jest produkowany (2.0 L&K). Jak przewidujecie kiedy mogę spodziewać się odbioru auta? Może też dostawaliście podobne informacje.
U mnie to około 9-14 dni zajęło, bo miałem tylko tydzień a nie dzień produkcji, transport trafił się szybko, później 3-5 dni u importera i był u dealera.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


dzentelman
Posty: 61
Rejestracja: 26 mar 2023, 9:47
Samochód: SUPERB 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dzentelman »

Zmówiłem dziś furę :) ponoć około 6 miesięcy czekania - jak żyć przez te miesiące teraz ;)

Ciekawe czy dealer dostaje jakieś powiadomienie o produkcji auta czy sam musi to kontrolować?
Czy warto i kiedy dopytywać handlowca o status?

Bo tez nie chce me marudzić ale żeby to jakoś nie zostało zapomniane czy przeoczone…

elektrod
Posty: 69
Rejestracja: 29 lis 2017, 17:53
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: elektrod »

"ponoć około 6 miesiecy" może się wydłużyć do 15 miesiecy jak u mnie. I to nie prima aprilis 🤣

dzentelman
Posty: 61
Rejestracja: 26 mar 2023, 9:47
Samochód: SUPERB 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dzentelman »

elektrod pisze:
01 kwie 2023, 13:02
"ponoć około 6 miesiecy" może się wydłużyć do 15 miesiecy jak u mnie. I to nie prima aprilis 🤣
Jak będzie za rok to płakać tez nie będę :) uzbieram większy wkład i tyle :) auto potrzebne mi na wiosnę tak naprawdę. A tak to jeszcze koła zimowe trzeba będzie kupować - tez muszę obadac ten temat… czy u skody brać czy z neta coś zamówić

Petr
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2022, 15:24
Lokalizacja: Olsztyn
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI Style

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Petr »

A jaką wersję i jaki silnik zamówiłeś ?

dzentelman
Posty: 61
Rejestracja: 26 mar 2023, 9:47
Samochód: SUPERB 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dzentelman »

Petr pisze:
01 kwie 2023, 20:28
A jaką wersję i jaki silnik zamówiłeś ?
2.0 TSI 190KM sportline ale trochę dołożyłem rzeczy. Ale żadnych asystentów nie brałem bo nie mam przekonania wiec na pewno bym nie używał tego :]

tomnowy
Posty: 558
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: tomnowy »

co do asystentow to mam caly pakiet oprocz wskaznika zmiany pasa, auto bylo konfigurowane pod zone, po roku jazdy moge stwierdzic ze oprocz aktywnego tempomatu i kamer 360 nic innego na ogol nie jest przydatne lub wogole nie uzywane, nawet zona stwierdzila ze woli auto bardziej analogowe:), asystent parkowania to jak dla mnie porazka, lepsze sa czujniki przo tyl i ewentulanie kamery 360

m_ikolaj
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2023, 17:26
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: m_ikolaj »

Oficjalnie żegnam się z tym wątkiem :) w piątek auto odebrane. Jako gratis za wydłużony czas oczekiwania (czekałem dokładnie 364 dni) dostałem komplet gumowych dywaników i śmietnik do wnęki w drzwiach (przynajmniej tak mi przekazano;)).

Szczęście w nieszczęściu, ze wykupiłem u dealera ubezpieczenie z pakietem szyb - i w dniu odbioru na pierwszej trasie kamień strzelił mi w szybę i zrobił się odprysk ;)

Wszystkim oczekującym życzę wytrwałości - warto ;)


Obrazek

Bili
Posty: 228
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:53
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TDI 200KM L&K

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Bili »

Piękny

dzentelman
Posty: 61
Rejestracja: 26 mar 2023, 9:47
Samochód: SUPERB 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dzentelman »

m_ikolaj pisze:
02 kwie 2023, 17:43
Oficjalnie żegnam się z tym wątkiem :) w piątek auto odebrane. Jako gratis za wydłużony czas oczekiwania (czekałem dokładnie 364 dni) dostałem komplet gumowych dywaników i śmietnik do wnęki w drzwiach (przynajmniej tak mi przekazano;)).

Szczęście w nieszczęściu, ze wykupiłem u dealera ubezpieczenie z pakietem szyb - i w dniu odbioru na pierwszej trasie kamień strzelił mi w szybę i zrobił się odprysk ;)

Wszystkim oczekującym życzę wytrwałości - warto ;)


Obrazek
Pięknie wyglada! :) ale pech z tym kamieniem - i co teraz wymiana szyby w salonie? już rozłąka z nowym autam....

ODPOWIEDZ