Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
koniar
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2022, 10:10
Samochód: Peugeot 4007 2,2 HDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: koniar »

mpirek pisze:
01 cze 2022, 17:05
koniar pisze:
31 maja 2022, 20:41
mpirek pisze:
31 maja 2022, 18:40
Mój już na placu u sprzedawcy. Leasing zaakceptowany więc w następnym tygodniu ( w tym zapewne się nie uda - mam jeszcze swoje do oddania) będzie odbiór.
kiedy auto zostało zamówione?
No ja czerwiec 2021 więc się należy jak psu buda :), zamówiłem bagażnik na rowery na hak (brandowany thule) oraz koła zimowe (felgi - Felga aluminiowa 18" TRINITY antracyt, szczotkowana i opony osobno), poza tym zostawiam stare auto w rozliczeniu więc salon zarobi :).
Cena samochodu bez zmian jak w zamówieniu z 2021.
:D :D :D :D aaaaa, czyli mam jeszcze czas. Ja zamówiłem na początku października :P :P :P



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


mielmar
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2021, 19:01
Samochód: Skoda KODIAQ 2.0TDI L&K LavaBlue

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: mielmar »

koniar pisze:
02 cze 2022, 8:41
mpirek pisze:
01 cze 2022, 17:05
koniar pisze:
31 maja 2022, 20:41


kiedy auto zostało zamówione?
No ja czerwiec 2021 więc się należy jak psu buda :), zamówiłem bagażnik na rowery na hak (brandowany thule) oraz koła zimowe (felgi - Felga aluminiowa 18" TRINITY antracyt, szczotkowana i opony osobno), poza tym zostawiam stare auto w rozliczeniu więc salon zarobi :).
Cena samochodu bez zmian jak w zamówieniu z 2021.
:D :D :D :D aaaaa, czyli mam jeszcze czas. Ja zamówiłem na początku października :P :P :P
Pytanie tylko czy nic się z zamówieniem nie zmieni ( cena / opcje wyposażenia ) ze względu na zmianę rocznika modelowego - która pewnie niebawem będzie.

koniar
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2022, 10:10
Samochód: Peugeot 4007 2,2 HDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: koniar »

mielmar pisze:
02 cze 2022, 9:11
koniar pisze:
02 cze 2022, 8:41
mpirek pisze:
01 cze 2022, 17:05


No ja czerwiec 2021 więc się należy jak psu buda :), zamówiłem bagażnik na rowery na hak (brandowany thule) oraz koła zimowe (felgi - Felga aluminiowa 18" TRINITY antracyt, szczotkowana i opony osobno), poza tym zostawiam stare auto w rozliczeniu więc salon zarobi :).
Cena samochodu bez zmian jak w zamówieniu z 2021.
:D :D :D :D aaaaa, czyli mam jeszcze czas. Ja zamówiłem na początku października :P :P :P
Pytanie tylko czy nic się z zamówieniem nie zmieni ( cena / opcje wyposażenia ) ze względu na zmianę rocznika modelowego - która pewnie niebawem będzie.
Mam podobno gwarancję ceny, ale czy to zadziała...to się dopiero okaże

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: mpirek »

Myślę, że bardziej chodzi o gwarancję wyposażenia, co się okaże po aktualizacji cennika i konfiguratora

1wyklak1
Posty: 7
Rejestracja: 29 maja 2022, 14:30
Samochód: Kodiak L&K

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: 1wyklak1 »

Gwarancja jest jedynie dla danego rocznika. Zmienia się Rok Modelowy to przy obecnych wzrostach cen będą podwyżki i cena z rabatem raczej nie do utrzymania.

chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: chris24 »

1wyklak1 : nie mam informacji o takich ograniczeniach gwarancji ceny

lycone
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:36
Samochód: Superb L&K 2.0 TDI 190KM 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: lycone »

Potrzebuję porady. Mam obecnie Superba 2019 r. 4x4, webasto, automat 220KM w dieslu. Samochód ma praktycznie pełne wyposażenie. Przejechałem nim już prawie 100k km. W sierpniu mogę go sprzedać bez podatku.
Myślę teraz nad dwoma opcjami.
Pierwsza to jeździć nim do 200k czyli kolejne 3-4 lata i wtedy wymienić na coś innego.
Druga to sprzedać w dobrych pieniądzach, myślę, że 110 - 120k do osiągnięcia i wziąć w leasing nowego Superba, Kodiaqa a może dołożyć do Highlandera w hybrydzie.

Druga opcja jest spoko bo niskim kosztem zyskuje nowe auto, bo kwotę ze sprzedaży obecnego przeznaczyłbym na maksymalną wpłatę i miał niskie raty na 3-4 lata.

Pierwsza opcja wiadomo. Mam całkiem świeże, sprawdzone auto, które lubię

Co byście zrobili?

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka


hormon
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2022, 17:20
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline, VW Passat B5

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: hormon »

Nowe zawsze lepiej tym bardziej że ceny teraz w górę cały czas. Ja tak zrobiłem że sprzedałem. 2.5 letniego T-Roca i zamówiłem Kodiaqa czekam na auto. Tylko musisz się liczyć z tym że trochę możesz poczekać na nowego mi się udało bo zamawiałem 28.04.2022 a za tydz już ma być produkcja (termin zamrożony). Ale decyzja należy do ciebie

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


Skorba
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2022, 6:56
Samochód: Kodiaq LK 190km,

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Skorba »

hormon pisze:
07 cze 2022, 16:49
Nowe zawsze lepiej tym bardziej że ceny teraz w górę cały czas. Ja tak zrobiłem że sprzedałem. 2.5 letniego T-Roca i zamówiłem Kodiaqa czekam na auto. Tylko musisz się liczyć z tym że trochę możesz poczekać na nowego mi się udało bo zamawiałem 28.04.2022 a za tydz już ma być produkcja (termin zamrożony). Ale decyzja należy do ciebie

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Wow,
możesz zdradzić jaką wersję zamówiłeś że masz produkcję po niespełna 5 tygodniach od zamówienia? zrezygnowałeś z wszystkich dodatków i sama karoserię kupujesz czy to jakieś cuda się dzieją 😇😉🤔🤔🤔🤔

hormon
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2022, 17:20
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline, VW Passat B5

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: hormon »


Skorba pisze:
hormon pisze:
07 cze 2022, 16:49
Nowe zawsze lepiej tym bardziej że ceny teraz w górę cały czas. Ja tak zrobiłem że sprzedałem. 2.5 letniego T-Roca i zamówiłem Kodiaqa czekam na auto. Tylko musisz się liczyć z tym że trochę możesz poczekać na nowego mi się udało bo zamawiałem 28.04.2022 a za tydz już ma być produkcja (termin zamrożony). Ale decyzja należy do ciebie

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Wow,
możesz zdradzić jaką wersję zamówiłeś że masz produkcję po niespełna 5 tygodniach od zamówienia? zrezygnowałeś z wszystkich dodatków i sama karoserię kupujesz czy to jakieś cuda się dzieją ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Zamówiłem Sportline 1.5tsi z hakiem, amundsen, pakiet travel assist high, pakiet Simple cleaver, elektryczna klapa, kessy film z alarmem, praktycznie wszystko to co chciałem jedynie nie mam blondspot i rear trafic assist. Tak wyszło bez żadnych znajomości po półtora tygodnia dostałem info że termin produkcji przyznany a tydz później że zamrożony. Wg info od dealera 24.06 ma być auto u importera na placu

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ