Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: chris24 »

W zasadzie mogę się już formalnie dopisać do kolejki .... zamówiłem 2.0 TSI 4x4 w wersji L&K Graphite Grey

Wg. tego co mówił dealer fabryka po przerwie świątecznej mocno ruszyła ale na razie nie robi nowych aut tylko koncentruje się na dokończeniu tego co na placu. To by się zgadzało z tym co na kamerkach w Hradec Kralove widać.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


longmanpl
Posty: 232
Rejestracja: 15 cze 2021, 1:16
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: longmanpl »

chris24 pisze:W zasadzie mogę się już formalnie dopisać do kolejki .... zamówiłem 2.0 TSI 4x4 w wersji L&K Graphite Grey

Wg. tego co mówił dealer fabryka po przerwie świątecznej mocno ruszyła ale na razie nie robi nowych aut tylko koncentruje się na dokończeniu tego co na placu. To by się zgadzało z tym co na kamerkach w Hradec Kralove widać.
Gdzie zamówileś i jaki rabat ostatecznie udało się wyrwać?
Sprzedwca deklarował jakiś termin ?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka


chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: chris24 »

8%, Kraków Interauto i z gwarancją ceny. Nieco więcej się może i dało ale już nie miałem siły.
Nie deklarował żadnego terminu w zamówieniu, na moje życzenie wpisał 12 miesięcy.
Podobno termin to ciągle duża niewiadoma choć jakaś nadzieja na poprawę jest.
W każdym razie ja mam standardowe zamówienie takie jak było stosowane zawsze że cena może zmienić się jedynie w przypadku zmiany stawki VAT.
Inni dealerzy stosują aneksy wykluczające jakąkolwiek odpowiedzialność dealera odnośnie ceny i wyposażenia i z tego właśnie powodu wybrałem tego a nie innego dealera.
Widziałem też zapisy w aneksach do zamówienia odnośnie terminu realizacji typu: standardowy termin realizacji 12 miesięcy z możliwością skrócenia do 6 miesięcy lub wydłużenia do 18 miesięcy ...

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dratuszny »

chris24 pisze:
07 sty 2022, 12:50
8%, Kraków Interauto i z gwarancją ceny. Nieco więcej się może i dało ale już nie miałem siły.
Nie deklarował żadnego terminu w zamówieniu, na moje życzenie wpisał 12 miesięcy.
Podobno termin to ciągle duża niewiadoma choć jakaś nadzieja na poprawę jest.
W każdym razie ja mam standardowe zamówienie takie jak było stosowane zawsze że cena może zmienić się jedynie w przypadku zmiany stawki VAT.
Inni dealerzy stosują aneksy wykluczające jakąkolwiek odpowiedzialność dealera odnośnie ceny i wyposażenia i z tego właśnie powodu wybrałem tego a nie innego dealera.
Widziałem też zapisy w aneksach do zamówienia odnośnie terminu realizacji typu: standardowy termin realizacji 12 miesięcy z możliwością skrócenia do 6 miesięcy lub wydłużenia do 18 miesięcy ...
Jaka była forma finansowania i kwota zamówienia?
Rabat bardzo fajny:) zwłaszcza na te czasy

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: mpirek »

Też mam zamówienie w Inter Auto i też bez terminu ale z gwarancją ceny

chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: chris24 »

dratuszny: leasing, kwota cennikowo przed upustem ponad 211 k PLN

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: polrob »

chris24 pisze:
06 sty 2022, 18:54
To kolor kameleon. Na żywo widziałem go tylko na Octavii ale było ciemno więc ciężko ocenić ale sam mam od lat w obecnym aucie kolor tego typu (Blue Storm) Czyli taki granat, ciemno niebieski metalki który najlepiej wygląda jak jest czysty i w pełnym słońcu.
W gorszym oświetleniu nawet jak jest czysty to kolor nie ma takiej głębi i czasem nie widać nawet że to metalic. Dodatkowo ciężki w utrzymaniu.
Dlatego teraz raczej chcę coś w stylu Graphite Grey.
Druga sprawa to to jak konkretny kolor pasuje do wersji. W moim przypadku dla L&K na pewno Graphite Grey pasuje , Lava Blue pasuje, Biały i czarny także, zastanawia mnie też błękit race który super wygląda w sportline a w L&K go nie widziałem. Dealer mówił bym nie ryzykował, że nie sprzedał nigdy L&K w tym kolorze. Polecał Grapite grey lub Lava blue. No mam dylemat.
PS
Jaką masz wersję silnikową ?
Tutaj masz zdjęcia auta w L&K w błękit race. Moim zdaniem wygląda świetnie
viewtopic.php?f=15&t=1952

elektrod
Posty: 69
Rejestracja: 29 lis 2017, 17:53
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: elektrod »

Witam. Jakich rabatów można się teraz spodziewać na Kodiaqa przy leasingu na firmę? Na dniach idę zamawiać i nie wiem na ile mogę się spodziewać. Wersja L&K

FEDEV
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2021, 22:36
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI 190 KM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: FEDEV »

ok 7-8% ceny z konfiguratora na firmę w leasing.

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: mpirek »

Jeśli ktoś dostanie info o terminie na L&K z silnikiem 2.0 TSI to prośba o informację który tydzień.

ODPOWIEDZ