Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: lighting »

Evvered, zgadzam się z Tobą w 100%. W tym samym salonie zamawiałem w marcu i termin mam stabilny jak skała, pomimo nawet iż dokonywałem 2xzmian (ubogie Ambition -> wyposażony Style) a potem parę drobnych dodatków. Zawsze to był koniec czerwca, bo według słów sprzedawcy "dopóki produkcja się nie zaczęła wszystko można zmieniać".


DO developer

Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


mitchell
Posty: 71
Rejestracja: 17 kwie 2017, 1:16
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4 TSI 150KM DSG Style

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: mitchell »

Nie zgodzę się. Sytuacja z mojego salonu - moje zamówienie z 7 marca, odbiór na dniach, a ktoś inny zamówił na początku kwietnia - produkcja 18 tydzień 2018... ;) Ten sam salon, daty diametralnie różne.

MAV
Posty: 9
Rejestracja: 05 maja 2017, 22:10
Samochód: Kodiaq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: MAV »

salon nie ma znaczenia, zmiany w produkcji mogą również przyspieszyć auto jak i opóźnić ale nie martwił bym się o to, jak masz czekać pół roku to raczej gorzej na tym nie wyjdziesz co najwyżej lepiej.
na pewno będzie trzeba na swoje cudo poczekać ale terminy bardzo odległe we wrześniu najdalej zobaczycie jak się pozmieniają a nowe zamówienia zdarza się , że wskakują również na szybkie okresy .
Ja jak zmieniłem z 2,0TSI na 2,0TDI auto wyprodukowało się prawie natychmiast a był kosmos, oczywiście może być różnie

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: agnes »

A ja czekam i czekam...
Wyprodukowany w 17 tygodniu i jeszcze nie dojechał do dealera (chociaż miał być dzisiaj).
Zażartowałam, że będę musiała go dobrze sprawdzić, bo chyba jest w naprawie blacharskiej ;) , ale handlowiec stwierdził, że taki status, (informujący o szkodach transportowych) wyświetla się w systemie i mojego przypadku nie dotyczy.
Przynajmniej będę miała "alibi" na dokładne sprawdzanie, nie wyłączając grubości powłoki malarskiej.
Mam nadzieję na odbiór w przyszłym tygodniu.

Egon
Posty: 19
Rejestracja: 13 kwie 2017, 20:32
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Egon »

Lucky pisze:
11 maja 2017, 10:59
Mam zastanawiającą informację od kierownika jednego z salonów: "Obecnie
okres oczekiwania jest ok 4 miesięcy lecz nie wiemy jak to będzie wyglądać w
drugim półroczu, czy otrzymamy jakieś dodatkowe kwoty produkcyjne (...)
Myślę , że coś więcej będziemy wiedzieć w okolicach września - października."
Wydaje mi się, iż to stwierdzenie może sugerować, że po wykorzystaniu limitów sprzedaży fabryka może przyznać dodatkowe kwoty produkcyjne... a to może przyspieszyć odbiór!
Lucky to w takim razie przekaz kierownikowi co z moim przypadkiem. Bo zamówienie jedno z pierwszych od pocAtku grudnia a auta nie mam do dziś i jeszcze co najmniej miesiac bede czekal. A nie mam wcale skóry dla niedowiarkow. 2.0tdi 190 km style i pare dodatkow. Te terminy to paranoja. Rozumiem teraz, ale z grudnia?

Virgo7
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2017, 15:56
Samochód: SKODA KODIAQ 2.0 TSI DSG STYLE

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Virgo7 »

od dłuższego czasu nie widać nowych zamawiających ? Przynajmniej tu na forum !!!
Oni mogli by podawać aktualne terminy jakie dostają

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Dual »

W dalszym ciągu zamowiony 28.02.2017 a termin dostawy 01/2018 i narazie nic nie drgnęło.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Gordon
Posty: 40
Rejestracja: 14 maja 2017, 21:10
Samochód: Kodiaq 2.0Tsi DSG

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Gordon »

Do Dual

Tez zamówiłem w tych dniach też 2.tsi Style plus dodatki termin odbioru ostatni sierpien BR. Ciekawe hmyyy

Virgo7
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2017, 15:56
Samochód: SKODA KODIAQ 2.0 TSI DSG STYLE

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Virgo7 »

Przed chwilą byłem w salonie ,niestety termin mi się cofnął z 34 na 36 tydzień , nieznacznie ale wolałbym w drugą stronę
A jeszcze zastanawiam się nad paroma dodatkami ciekawe jak wtedy termin będzie wyglądał

yaga
Posty: 23
Rejestracja: 02 mar 2017, 21:29
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDi 110kW 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: yaga »

Moje zamówienie z 7 marca ma ustalony termin produkcji na 23 tydzień. Zmiana w stosunku do pierwotnego terminu jest niewielka. Najpierw był 25 tydzień, potem w kwietniu wskoczył 24. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to w przyszłym tygodniu już powinien się zmrozić :)

ODPOWIEDZ