Finalna cena Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Mars
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2023, 0:04
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Ford Mondeo

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: Mars »

Auto musi mieć hak lub chociaż fabryczne przygotowanie pod hak. Te 6 sztuk na otomoto mi nie pasuje. Nawet widać, jakie opusty dają: 4 kzł :).



Sponsor

Re: Finalna cena Kodiaqa

Sponsor


Awatar użytkownika
mackowski30
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2023, 10:27
Lokalizacja: RST / TSA
Samochód: Jeszcze Superb III 2.0 TDI (150KM)

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: mackowski30 »

Zamówienie na moje auto złożone w Piątek, 1.12 i tak to finalnie się wygląda..

Obrazek

paw_mag
Posty: 48
Rejestracja: 29 sie 2023, 10:50
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: paw_mag »

Rabat 15%? Wow! Jak to zrobiłeś?

Awatar użytkownika
mackowski30
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2023, 10:27
Lokalizacja: RST / TSA
Samochód: Jeszcze Superb III 2.0 TDI (150KM)

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: mackowski30 »

paw_mag pisze:
04 gru 2023, 11:36
Rabat 15%? Wow! Jak to zrobiłeś?
Pracuję w firmie produkującej szyby samochodowe OE na pierwszy montaż, między innymi dla Skody.
Z tego tytułu traktowani jesteśmy jako klient "Premium" w związku z czym dostajemy takie rabaty - poniżej krótkie info w tej sprawie od mojego sprzedawcy.

Kwestią upustów proszę się nie przejmować (proszę mnie źle nie zrozumieć) ponieważ Państwo mają najwyższe możliwe upusty. Te upusty nie łączą się z innymi promocjami (jeśli są). Więc nawet jeśli Skoda wprowadzi jakieś upusty np. z powodu zakończenia produkcji danego modelu to upusty, które Państwo posiadają i tak będą wyższe niż ta promocja. Państwa upusty przewyższały nawet upusty wyprzedażowe.

paw_mag
Posty: 48
Rejestracja: 29 sie 2023, 10:50
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: paw_mag »

mackowski30 pisze:
04 gru 2023, 12:26
paw_mag pisze:
04 gru 2023, 11:36
Rabat 15%? Wow! Jak to zrobiłeś?
Pracuję w firmie produkującej szyby samochodowe OE na pierwszy montaż, między innymi dla Skody.
Z tego tytułu traktowani jesteśmy jako klient "Premium" w związku z czym dostajemy takie rabaty - poniżej krótkie info w tej sprawie od mojego sprzedawcy.

Kwestią upustów proszę się nie przejmować (proszę mnie źle nie zrozumieć) ponieważ Państwo mają najwyższe możliwe upusty. Te upusty nie łączą się z innymi promocjami (jeśli są). Więc nawet jeśli Skoda wprowadzi jakieś upusty np. z powodu zakończenia produkcji danego modelu to upusty, które Państwo posiadają i tak będą wyższe niż ta promocja. Państwa upusty przewyższały nawet upusty wyprzedażowe.
To głupio nie skorzystać z takiej okazji :)
P.S. Sprzedawca wspominał coś o terminie produkcji? W niektórych salonach już od miesiąca, dwóch ciężko jest zamówić wersję Sportline.

Awatar użytkownika
mackowski30
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2023, 10:27
Lokalizacja: RST / TSA
Samochód: Jeszcze Superb III 2.0 TDI (150KM)

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: mackowski30 »

paw_mag na chwilę obecną nie mam żadnej takiej informacji, a z tego co wiem, Kodiaq’a właśnie w wersji Sportline mają wycofać jako ostatniego.

Leasing na moje obecne auto kończy się pod koniec Czerwca przyszłego roku, więc mój handlowiec zakłada, że prawdopodobnie wtedy będzie już nowy Kodiaq i, że chcąc zamówić wtedy obecny model, nic nie da się zrobić. Przyjedzie nowy i tyle.

Dlatego zasugerował, że najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie zamówienia możliwie jak najszybciej, co zrobiłem dzięki czemu będzie miał możliwość sterowania tym zamówieniem, czyli ustawieniem produkcji np. na Marzec / Kwiecień przyszłego roku tak, aby auto dojechało na czas, nawet jeśli nowe modele będą powoli wchodzić do sprzedaży.

paw_mag
Posty: 48
Rejestracja: 29 sie 2023, 10:50
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: paw_mag »

mackowski30 pisze:
04 gru 2023, 15:47
paw_mag na chwilę obecną nie mam żadnej takiej informacji, a z tego co wiem, Kodiaq’a właśnie w wersji Sportline mają wycofać jako ostatniego.

Leasing na moje obecne auto kończy się pod koniec Czerwca przyszłego roku, więc mój handlowiec zakłada, że prawdopodobnie wtedy będzie już nowy Kodiaq i, że chcąc zamówić wtedy obecny model, nic nie da się zrobić. Przyjedzie nowy i tyle.

Dlatego zasugerował, że najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie zamówienia możliwie jak najszybciej, co zrobiłem dzięki czemu będzie miał możliwość sterowania tym zamówieniem, czyli ustawieniem produkcji np. na Marzec / Kwiecień przyszłego roku tak, aby auto dojechało na czas, nawet jeśli nowe modele będą powoli wchodzić do sprzedaży.
Z tego co się teraz dowiedziałem, to Sportline ma być produkowany do 19 tygodnia 2024, więc okolice Kwietnia. Akurat się wpasuje :) Jeszcze raz gratuluję ceny no i czekamy :)

Awatar użytkownika
mackowski30
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2023, 10:27
Lokalizacja: RST / TSA
Samochód: Jeszcze Superb III 2.0 TDI (150KM)

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: mackowski30 »

No i dupa, dzisiaj dostałem info, że 2.0 TDI 150KM wypada już produkcji i nie jest już dostępny w Kodiaq'ach.
A więc szybka akcja i próba podmiany na 2.0 TSI 190KM 4x4... jakoś nie jestem do tego przekonany, bo całe życie jeździłem dieslami, a tu przymusowa przesiadka na benzynę... fakt, będzie więcej mocy i 4x4, ale mimo wszystko wolałbym klekota :(

zalezi
Posty: 86
Rejestracja: 08 wrz 2021, 20:53
Samochód: Superb w drodze

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: zalezi »

Ta benzyna lepsza znacznie.
Szybsza, cicha, brak problemów z DPF. No i 4x4. Ta zmiana to najlepsze co mogło ci się trafić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RobertG7
Posty: 148
Rejestracja: 21 lip 2022, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 4x4

Re: Finalna cena Kodiaqa

Post autor: RobertG7 »

zalezi pisze:
09 sty 2024, 16:30
Ta benzyna lepsza znacznie.
Szybsza, cicha, brak problemów z DPF. No i 4x4. Ta zmiana to najlepsze co mogło ci się trafić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oprócz spalania, ale róźnica w cenach silnika i różnica w cenach paliwa to niweluje

ODPOWIEDZ