Kodiaq RS

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Pietia_GD
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2023, 14:20
Samochód: Astra

Kodiaq RS

Post autor: Pietia_GD »

Witam,

Rozważam zakup Kodiaqa RS. Rozważam, bo z jednej strony pod koniec roku ma być nowy, choć na ten moment nawet nie jest potwierdzone czy będzie także w wersji RS. A z drugiej na ten moment dostałem ofertę z 3% rabatem, która przy dosyć wysokim koszcie skonfigurowanego RS nie wydaje mi się atrakcyjna. Konfiguracja wychodzi około 250 000 PLN. Dodam, że zależy mi na opcji 7-osobowej. Realną alternatywą jest wyłącznie Tiguan Allspace oraz Mercedes GLB, w podobnym przedziale cenowym, ale jednak Kodiaq jest najbardziej pakowny. Ale doświadczenie pokazuje, że w VW jest znacznie łatwiej o rabat.

I tutaj byłbym wdzięczny za inf. od was - czy w waszej ocenie to jest obecnie max czego można oczekiwać - te 3%? Ewentualnie możecie polecić salon gdzie można otrzymać korzystniejszą ofertę?

Z góry dziękuję



Sponsor

Kodiaq RS

Sponsor


elmiko
Posty: 410
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Re: Kodiaq RS

Post autor: elmiko »

Weź listę adresów mailowych salonów ze strony Skody, wyślij do nich swoją specyfikację i zapytaj o ofertę.
Ja tak zrobiłem i wybrałem najlepszą z nich.

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Kodiaq RS

Post autor: mpirek »

Na FB jest grupa Kodiaqa i tam są m.in. sprzedawcy Skody, czasami jak ktoś pisze o konkretny zakup to wysyłają oferty na priv.
https://www.facebook.com/groups/kodiaqpolska

malypikus
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2021, 8:56
Samochód: Ford s-max 2.0 tdci

Re: Kodiaq RS

Post autor: malypikus »

Zrób tak jak pisze elmiko. Ja zamawiając Kodiaqa 1,5 roku temu wysłałem 30 maili. Rozrzut w rabacie był pomiędzy 2 a 12 %

ODPOWIEDZ