Gniazda USB-C

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
domes
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2022, 13:20
Samochód: Skoda Kodiaq 1,5 sportline

Re: Gniazda USB-C

Post autor: domes »

Xysiu pisze:
27 sie 2022, 9:54
Cześć,

Zakupiłem polecanego wyżej pendrive'a Goodram - rzeczywiście idealnie mieści sie pod klapką. Sformatowany fabrycznie, wrzuciłem kilka kawałków MP3 - samochód go zobaczył i super. Pojawił się jednak problem taki, że po wyłączeniu samochodu, praktycznie za każdym razem - gdy ponownie go uruchamiam, auto nie widzi w ogóle plików po wybraniu "Moje media" i jest cisza. Jeśli na uruchomionnym samochodzie wyjmę i włożę tego pendrive'a to zaskoczy i zobaczy zawartość. Sprawdzane na obu portach USB-C. Podobnie miałem już wcześniej z innym, większym fizycznie pendrive'm testowym ale sądzilem ze to kwestia jego "starości". Czy ktoś z Was tak ma/miał? Kodiaq FL z Columbusem - jeśli to ma znaczenie.

Pozdrawiam,

Krzysiek
Cześć, chciałbym podpiąć się pod temat kolegi, mam dokładnie ten sam problem. Sprawdzałem już 3 pendrive'y i za każdym razem ten sam cyrk. Bezpośrednio po podpięciu pena wszystko działa Ok. Po ponownym włączeniu silnika albo nie widzi pendrive'a albo widzi ale nie może odczytać plików. Wyjęcie i włożenie likwiduje wszelkie problemy. Formatowałem peny na FAT oraz NTFS bez zmian. Mam dokładnie ten sam model pendrive'a, który był zamieszczany w wątku. Auto odebrane 2 tygodnie temu, wszystko zakualizowane w aucie. Nie chcę kupować 4 pena bo żona mnie zabije 😁🤣



Sponsor

Re: Gniazda USB-C

Sponsor


bl13
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2021, 8:23
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0tsi 4x4

Re: Gniazda USB-C

Post autor: bl13 »

https://allegro.pl/oferta/pendrive-dual ... 2196471414 ten dziala i nie ma powyzszych problemow :)

tomnowy
Posty: 559
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Gniazda USB-C

Post autor: tomnowy »

kup 4 pena, jak zadziala.powiedz zonie ze kupiles, jak nie zadziala ze pozyczyles od kolegi:).
zamiast za pena moze Cie zabic za to ze kupiles auto co nie czyta penow:)

WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Gniazda USB-C

Post autor: WuWu »

Demonizujecie co najmniej jak ten żartowniś ponury.
- Poszukał byś sobie kogoś.
- Po co. Sam sobie potrafię życie spie......
🤣🤣🤣

Xysiu
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2021, 19:21
Samochód: Kodiaq FL 2.0 TSI L&K

Re: Gniazda USB-C

Post autor: Xysiu »

bl13 pisze:
08 lis 2022, 19:57
https://allegro.pl/oferta/pendrive-dual ... 2196471414 ten dziala i nie ma powyzszych problemow :)
A czy miałeś podobne problemy z innymi modelami?
Może to nie kwestia modelu/marki pendrive'a - u innych model model, ktory mam działa bez tych objawow (specjalnie taki kupilem, polecany).

Krzysiek

domes
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2022, 13:20
Samochód: Skoda Kodiaq 1,5 sportline

Re: Gniazda USB-C

Post autor: domes »

Cześć Krzysiek, napisz proszę czy rozwiązałeś problem u siebie ?

BigDaddy
Posty: 204
Rejestracja: 14 sie 2021, 13:24
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2022 1,5 TSI manual

Re: Gniazda USB-C

Post autor: BigDaddy »

Nie mam pojęcia w czym problem. To ja "wynalazłem" i polecałem tego pena a u mnie działa perfecto. W ustawieniach samochodu ustawiłem żeby muza sama startowała po uruchomieniu auta i tak się dzieje od pół roku. Wyciągałem go raz czy dwa tylko po to żeby muzyki dołożyć.

Xysiu
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2021, 19:21
Samochód: Kodiaq FL 2.0 TSI L&K

Re: Gniazda USB-C

Post autor: Xysiu »

domes pisze:
09 lis 2022, 8:52
Cześć Krzysiek, napisz proszę czy rozwiązałeś problem u siebie ?
Niestety ale nie. Nadal system nie widzi zawartości pendrive'a (samego pendrive 'a) jak go nie przepnę ponownie.

bl13
Posty: 41
Rejestracja: 09 wrz 2021, 8:23
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0tsi 4x4

Re: Gniazda USB-C

Post autor: bl13 »

Xysiu pisze:
09 lis 2022, 3:00
bl13 pisze:
08 lis 2022, 19:57
https://allegro.pl/oferta/pendrive-dual ... 2196471414 ten dziala i nie ma powyzszych problemow :)
A czy miałeś podobne problemy z innymi modelami?
Może to nie kwestia modelu/marki pendrive'a - u innych model model, ktory mam działa bez tych objawow (specjalnie taki kupilem, polecany).

Krzysiek
Tylko tego uzywam w aucie, innego nie podpinalem. Twoich problemow nie mam.

domes
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2022, 13:20
Samochód: Skoda Kodiaq 1,5 sportline

Re: Gniazda USB-C

Post autor: domes »

Cześć, zamówiłem jednak kolejny pendrive'a (tak już 5), ten ostatnio polecony i wszystko śmiga. Odpala się za każdym razem w ostatnio słuchanym miejscu, wszystko działa bez zarzutów. Czyli jednak pen a nie auto robi różnicę. Dzięki i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ