Kodiaq vs Koleos

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Skakun
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2017, 16:40
Lokalizacja: Katowice
Samochód: Octavia III /Mondeo kombi mk4

Re: Kodiaq vs Koleos

Post autor: Skakun »

KamilR, [złośliwiec mode on] ale nie pracujesz przypadkiem w agencji reklamowej zatrudnionej przez renówkę? ;p
No i pytanie co na tym forum robisz jak jedziesz po skodzie jak po burej suce... :p
[złośliwiec mode off]



Sponsor

Re: Kodiaq vs Koleos

Sponsor


kamilR
Posty: 318
Rejestracja: 26 mar 2017, 16:40
Samochód: Hyundai Tucson 1.7crdi '15,Koleos 2.0dci 4x4 '17

Re: Kodiaq vs Koleos

Post autor: kamilR »

Na forum jestem od marca kiedy to złożyłem zamowienie na Kodiaqa- wtedy Koleosa w PL jeszcze nie było do salonów wszedł w czerwcu, po obejrzeniu i przejechaniu sie Koleosem w czerwcu wycofałem zaliczkę za Kodiaqa I zamówiłem Koleosa. A potrzebowałem zakupić dosyć dużego SUV-a w rozsądnych pieniadzach z dobrym wyposażeniem( założenie budżetu na poczatku było do 100tys. Netto- i w sumie niewiele go przekroczyłem). Z Renault nie mam nic wspólnego i nigdy nie miałem do zeszłego piatku kiedy odebrałem Koleosa:)) i jak narazie jestem w 100% zadowolony z zakupu, przejechane 1000km.

Malenstwo8
Posty: 2591
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Kodiaq vs Koleos

Post autor: Malenstwo8 »

Życzę Ci udanej eksploatacji, natomiast mnie do Rebaulta nikt i nic nie zmusi.

Awatar użytkownika
fonus
Posty: 259
Rejestracja: 10 mar 2017, 9:33
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI ACT 150 KM 2WD DSG Brąz Magnetic

Re: Kodiaq vs Koleos

Post autor: fonus »

Ja też życzę frajdy i bezawaryjności. I dobrze że jesteś dalej na forum Kamil. Oby każdy był zadowolony ze swojego wyboru i umiał podzielić się swoimi uwagami i wrażeniami z dystansem do tego co wybrał i w co wpakował sporo kasy. Każdy z nas ma za sobą jakieś doświadczenia z użytkowania wcześniejszych aut i pewnie to one w duzym stopniu właśnie wpływają na nasze decyzje obecne. Ja miałem megane i espace. Jeden był super a drugi do d..... Dlatego uważam że nie należy się uprzedzać do marki a nawet modelu. Dobrze jest wyciągać wady i zalety na stół. I tak jednak będzie, że dla jednego coś będzie wadą nie do przyjęcia, a dla drugiego bez znaczenia. Dużo tu gra rolę subiektywna ocena.

Skakun
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2017, 16:40
Lokalizacja: Katowice
Samochód: Octavia III /Mondeo kombi mk4

Re: Kodiaq vs Koleos

Post autor: Skakun »

CVT - i to dla mnie kończy dyskusję w powyższym temacie...

pyzian
Posty: 55
Rejestracja: 29 maja 2017, 22:21
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI 190 KM

Re: Kodiaq vs Koleos

Post autor: pyzian »

Ile ludzi tyle opinii. Osobiście omijam francuską motoryzację, ale życzę powodzenia w Koleosie. A prawda jest taka, że zobaczymy po przejechaniu 100 tys. km jak to wygląda - zarówno tu jak i tutaj.
Osobiście wybrałem się oglądnąć Koleosa, ale mi mi nie przypadł do gustu w środku - kwestia gustu.

ODPOWIEDZ