Keyless protector ?

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Re: Keyless protector ?

Post autor: Xeor^ »

Mieszkam w bloku więc na walizkę raczej mi nie ukradną, ale jak ktoś może z gameboyem podejść i odjechać w ciągu kilku minut moim autem to potrzeba drugiego zabezpieczenia jak np. https://zabezpiecz-auto.pl/urzadzenia/canlock-comfort/



Sponsor

Re: Keyless protector ?

Sponsor


chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Keyless protector ?

Post autor: chris24 »

Xeor^ pisze:
17 lut 2022, 12:12
Mieszkam w bloku więc na walizkę raczej mi nie ukradną, ale jak ktoś może z gameboyem podejść i odjechać w ciągu kilku minut moim autem to potrzeba drugiego zabezpieczenia jak np. https://zabezpiecz-auto.pl/urzadzenia/canlock-comfort/
a jakie tu ograniczenie blok ? jak walizki mają po 1 km zasiegu ? Jak ktoś chce ukraść to pójdzie za tobą pod drzwi.
Nie ukradną jak masz FL i nie bedziesz po mieszkaniu chodził z kluczykiem ale taka sama zasada jest jak ci staną pod domem albo bezpośrednio pod drzwiami.

tomnowy
Posty: 559
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Keyless protector ?

Post autor: tomnowy »

czy ktos moze skorzystal z zabezpieczenia can-lock i je.zamontowal?

tomnowy
Posty: 559
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Keyless protector ?

Post autor: tomnowy »

czy w starej wersji keyless i po FL sa jakies zmiany w dzialaniu? np. teraz po zamknieciu auta kluczykiem, gdy jest w poblizu mozna otworzyc auto, ale jak po zamknieciu kluczykiem i dotknieciu klamki dodtkowo zaryglujemy drzwi, to juz nie otworzymy auta nawet jak kluczyk jest w poblizu. czy modelu przed FL tez tak bylo?

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Keyless protector ?

Post autor: MałGorzata »

Ta zmiana, o której piszesz była przed FL chyba od MY2019.

FL ma też keyless w tylnych drzwiach czego nie było wcześniej.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

BarTech
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2021, 21:17
Samochód: Kodiaq 1.5 DSG Style 2021

Re: Keyless protector ?

Post autor: BarTech »

Dokładnie tak, ja mam MY2021 przed FL i keyless jest we wszystkich drzwiach, a o zamykaniu już pisałem wyżej:
BarTech pisze:
16 lut 2022, 12:29
Możesz też odpowiednio zamknąć auto (pilotem a następnie dotknąć klamki) - to spowoduje wyłączenie funkcji keyless do następnego otwarcia (możesz otworzyć wtedy tylko przyciskiem na pilocie). Funkcja przydatna w miejscach szczególnie narażonych na takie akcje (zależnie od poziomu własnej paranoi ;), np. w centrach handlowych, gdzie faktycznie bywają takie kradzieże), ale też np. na myjni, jeśli masz klapę bagażnika "na kopa" i nie chesz, by się nagle otworzyła w trakcie mycia i machania myjką albo nogami pod tylnym zderzakiem ;)

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Keyless protector ?

Post autor: MałGorzata »

Mogę jeszcze dodać, że Skoda ma obecnie znany problem z najnowszym keyless we wszystkich modelach. Nie działa bezkluczykowe zamykanie w wilgotne dni w niskich temperaturach.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Jaco
Posty: 124
Rejestracja: 07 lis 2021, 21:16
Samochód: Skoda, Superb, 2.0TSI

Re: Keyless protector ?

Post autor: Jaco »

MałGorzata pisze:
08 mar 2022, 22:30
Mogę jeszcze dodać, że Skoda ma obecnie znany problem z najnowszym keyless we wszystkich modelach. Nie działa bezkluczykowe zamykanie w wilgotne dni w niskich temperaturach.
Ja mam taki problem że nie raz drzwi się nie zamykają i rzeczywiście jest to jakiś problem z tym dotykowym otwieraniem i zamykaniem, dzieje się tak w specyficznych warunkach. Bardzo rzadko. Jak byłem w serwisie to nic nie mogli poradzić bo działało. Problem się pojawią id czasu do czasu.
Małgorzata skąd masz te info?

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Keyless protector ?

Post autor: MałGorzata »

Mam ten problem zgłoszony w serwisie. Skoda zna temat i pracują nad rozwiązaniem od strony software'u.
Dotyczy to wszystkich modeli Skody.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

BigDaddy
Posty: 204
Rejestracja: 14 sie 2021, 13:24
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2022 1,5 TSI manual

Re: Keyless protector ?

Post autor: BigDaddy »

U mnie, w przeciągu tych kilku dni odkąd mam auto, raz nie reagowało w ogóle na macanie, raz nie działał tył, dwukrotnie nie mogłem na noc wyłączyć kessy bo po zamknięciu pilotem doknięcie otwierało go ponownie.
Tak, że ten ...

ODPOWIEDZ