Fotele wentylowane zamiast altancary w sportlinie.

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
poizon71
Posty: 10
Rejestracja: 02 lip 2022, 22:50
Samochód: Kodiaq FL 1.5TSI DSG

Re: Fotele wentylowane zamiast altancary w sportlinie.

Post autor: poizon71 »

Mam Sportline FL z wentylowanymi fotelami. Wyglądają pięknie. Co do wentylacji mam mieszane odczucia. Regulacja 3-stopniowa to jakaś kpina, ponieważ na najwyższym biegu ledwo "wieje". Jest różnica pomiędzy włączoną wentylacją a wyłączoną to fakt, ale na tyle subtelna, że przemyślałbym ponowny zakup tej opcji. Spodziewałem się większego efektu.



Sponsor

Re: Fotele wentylowane zamiast altancary w sportlinie.

Sponsor


Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Re: Fotele wentylowane zamiast altancary w sportlinie.

Post autor: Xeor^ »

poizon71 pisze:
02 lip 2022, 22:54
Mam Sportline FL z wentylowanymi fotelami. Wyglądają pięknie. Co do wentylacji mam mieszane odczucia. Regulacja 3-stopniowa to jakaś kpina, ponieważ na najwyższym biegu ledwo "wieje". Jest różnica pomiędzy włączoną wentylacją a wyłączoną to fakt, ale na tyle subtelna, że przemyślałbym ponowny zakup tej opcji. Spodziewałem się większego efektu.
W upalny dzień czuć różnicę jak ma się wyłączone/włączone wentylowanie, ale potwierdzam, jest ono tak subtelne i delikatne że to powinien być 1 poziom, może 2gi :/ Ciekawe czy da się to zmienić programowo.

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Fotele wentylowane zamiast altancary w sportlinie.

Post autor: mpirek »

W Sportline jest to duża dopłata, w L&K 2400 czy 2500 więc sporo taniej. Ale nie zmienia to faktu lekko wiejącego powietrza na biegu 3, powinno wiać a ledwo smera.

lycone
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:36
Samochód: Superb L&K 2.0 TDI 190KM 4x4

Re: Fotele wentylowane zamiast altancary w sportlinie.

Post autor: lycone »

poizon71 pisze:Mam Sportline FL z wentylowanymi fotelami. Wyglądają pięknie. Co do wentylacji mam mieszane odczucia. Regulacja 3-stopniowa to jakaś kpina, ponieważ na najwyższym biegu ledwo "wieje". Jest różnica pomiędzy włączoną wentylacją a wyłączoną to fakt, ale na tyle subtelna, że przemyślałbym ponowny zakup tej opcji. Spodziewałem się większego efektu.
Ale taki ma być ten efekt. Mocne wianie to proszenie się o kłopoty.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka


poizon71
Posty: 10
Rejestracja: 02 lip 2022, 22:50
Samochód: Kodiaq FL 1.5TSI DSG

Re: Fotele wentylowane zamiast altancary w sportlinie.

Post autor: poizon71 »

lycone pisze:
06 lip 2022, 8:12
poizon71 pisze:Mam Sportline FL z wentylowanymi fotelami. Wyglądają pięknie. Co do wentylacji mam mieszane odczucia. Regulacja 3-stopniowa to jakaś kpina, ponieważ na najwyższym biegu ledwo "wieje". Jest różnica pomiędzy włączoną wentylacją a wyłączoną to fakt, ale na tyle subtelna, że przemyślałbym ponowny zakup tej opcji. Spodziewałem się większego efektu.
Ale taki ma być ten efekt. Mocne wianie to proszenie się o kłopoty.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka
ee tammm... Jeździłem w mietku z wentylowanymi fotelami, mocniej to wiało, czuć był większą ulgę w upał.

elmiko
Posty: 408
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Re: Fotele wentylowane zamiast altancary w sportlinie.

Post autor: elmiko »

poizon71 pisze:
06 lip 2022, 15:13
lycone pisze:
06 lip 2022, 8:12
poizon71 pisze:Mam Sportline FL z wentylowanymi fotelami. Wyglądają pięknie. Co do wentylacji mam mieszane odczucia. Regulacja 3-stopniowa to jakaś kpina, ponieważ na najwyższym biegu ledwo "wieje". Jest różnica pomiędzy włączoną wentylacją a wyłączoną to fakt, ale na tyle subtelna, że przemyślałbym ponowny zakup tej opcji. Spodziewałem się większego efektu.
Ale taki ma być ten efekt. Mocne wianie to proszenie się o kłopoty.

Wysłane z mojego SM-G998B przy użyciu Tapatalka
ee tammm... Jeździłem w mietku z wentylowanymi fotelami, mocniej to wiało, czuć był większą ulgę w upał.
Przejechałem ponad 4kkm z wianiem w zadek w L&K na fotelach ergo przy 30+ stopniach na zewnątrz. Wystarczająco wieje.

ODPOWIEDZ