Crew Protect Assist i boczne poduszki 2 rzędu siedzeń

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Kemot
Posty: 28
Rejestracja: 24 paź 2021, 21:58
Samochód: Kodiaq 1.5 TSI

Crew Protect Assist i boczne poduszki 2 rzędu siedzeń

Post autor: Kemot »

Witajcie,

Analizuję wersję Style Kodiaqa 1.5 DSG i chciałbym mieć też system Crew Protect Assist - testowałem jego działanie na jeździe próbnej i podoba mi się kasowanie luzu pasów bezpieczeństwa. Dla wersji Style jest on w pakiecie Safety wraz z poduszkami bocznymi drugiego rzędu siedzeń oraz Side Assist. Problem polega jednak na tym, że na tylnej kanapie mam "rosnące" foteliki dla dzieci, które dla maksymalnego powiększenia są obszerne i wolałbym jednak nie mieć bocznych poduszek z tyłu. Co więcej, przy moich dzieciach nie mam pewności, że jak już zrezygnujemy z fotelików to nie będą się opierać podczas spania o boczne drzwi. Więc tym bardziej wolałbym nie mieć bocznych poduszek na tylnej kanapie.

W związku z tym mam pytanie czy w Kodiakach FL jest możliwość wyłączenia bocznych poduszek w tylnym rzędzie siedzień? Oczywiście to i tak się nie kalkuje, bo płaci się za poduszki boczne w pakiecie Safety, które się deaktywuje zaraz po odbiorze. Niemniej jednak jest to jakaś opcja.

Kluczowy jest dla mnie również Side Assist więc raczej zamiast pakietu Safety chyba lepiej wybrać Travel Assist High i odpuścić Crew Protect Assist, a zyskując inne systemy bezpieczeństwa. Szkoda, że dla Style nie ma opcji osobnego wyboru Crew Protect Assist za 700PLN jak dla L&K.



Sponsor

Crew Protect Assist i boczne poduszki 2 rzędu siedzeń

Sponsor


ODPOWIEDZ