Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
WaC
Posty: 637
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: WaC »



Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

Sponsor

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Sponsor


longmanpl
Posty: 232
Rejestracja: 15 cze 2021, 1:16
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: longmanpl »

Tia, i jednocześnie autor twierdzi że w Kodiaqu i Octavii bez problemu może być Canton...

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
WaC
Posty: 637
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: WaC »

Tak, gamonie piszą artykuły i nawet im nie chce sprawdzić stanu faktycznego. Taki ogólny poziom pseudo dziennikarzy. Starczy poczytać artykuły np. o rozgrzewaniu silnika, czyszczeniu szyb, używania klimatyzacji, itp.
Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: chris24 »

Czy ktoś tu czeka na wersję L&K ? Ja jestem tuż przed zamówieniem i nie mogę się zdecydować do koloru i kilku elementów wyposażenia.
Zastanawiam się jaki kolor dobrze wygląda w L&K ? Na razie wstępnie odrzuciłem: czarny, biały, czerwony i ten Lava coś tam ...
Został srebrny brilliant (chyba za jasny dla mnie) i ten nowy szary graphite oraz blue race.
Kiedyś podobał mi się business grey i chciałem go mieć a jest niedostepny teraz. Ten szary graphite widziałem ostatnio w salonie na wersji Style.
Wyglądał dobrze ale czy nie zbyt nudno ? Obok stał Superb L&K w kolorze Quarz przy którym ten graphite wogóle nie wyglądał jak szary ...
Drugi który mi sie podoba to Blue race, na żywo lepiej wygląda niż w konfiguratorze, nie jest taki żarówiaty .
Ale ten kolor widziałem tylko w testowym Sportline i tam wygladał genialnie z czarnymi dodatkami. Czy ktoś widział gdzies wersję L&K w tym kolorze ? Jakieś zdjęcia ?

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: mpirek »

Ja czekam na L&K w szarym grafitowym metalizowanym, kolor rzecz gustu mam czarnego Tiguana więc chciałem odmiany, biały w skodzie mi nie pasił a żonie pozostałe wiec zamówienie poszło na ten którego nie było jak zobaczyć (kolor dopiero wchodział)

chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: chris24 »

mpirek: mam dokładnie tak samo, mam teraz ciemny kolor (Blue storm) To kolor kameleon tak jak Lava - wygląda pięknie gdy auto jest czyste w słoneczny dzień. Chciałem teraz coś praktycznego ale zastanawiam sie czy nie za nudne, Może race blue byłby dobry ale nie widziałem z chromami.

Graphite grey - to chyba ten kolor ? na śniegu wyglada nieźle. Chyba że w Rosji są inne kolory ?

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: mpirek »

Nie, to ten kolor. Na filmach promujących był w nim Style i gdzieś widziałem L&K na zdjęciach. Podoba mi się tak na odległość. Zobaczymy jak będzie już do odbioru. Puki co nie ma daty produkcji. Teraz same 1.5 robią.

balzaak
Posty: 51
Rejestracja: 19 lip 2021, 10:44
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: balzaak »

Sportline z tym szarym graphite i czarnym pakietem wygląda mega na żywo.

U mnie został blue lava, chociaż na zdjęciach czy renderach to ma się nijak do tego jak wygląda naprawdę... Przed FL bym brał brązowy, ale wycofali bo chyba zbyt nudny był :D

FEDEV
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2021, 22:36
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI 190 KM

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: FEDEV »

Szkoda tylko, że niezależnie od wersji przyciemnienie szyb jest na bardzo słabym poziomie :/

chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Ogólne dywagacje w oczekiwaniu na Kodiego

Post autor: chris24 »

Mnie się takie zielonkawe podoba. Plus rolety.

ODPOWIEDZ