wynajem krótkoterminowy

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
bartko6600
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 13:07
Samochód: Ford Mondeo

wynajem krótkoterminowy

Post autor: bartko6600 »

Cześć
Jestem zafascynowany Kodiaqiem. Obejrzałem sporo opinii o nim. Jeszcze w 2017 obserwowałem jego wejście ale nie stać mnie na nowego. Dlatego po 4 latach obserwuje rynek jak ceny się zmieniają. Może poleasingowy fajny się znajdzie.
Jednak doszedłem do wniosku, że należy się nim przejechać, bo rzetelna praktyka zweryfikuje moje chłopięce marzenia. Owszem byłem na jeździe próbnej ale to nie to samo co samemu usiąść z kierownicą w ręku i decydować.

I teraz pytanie do Was: Jakie są możliwości by wynająć taki samochód powiedzmy na weekend (gdzie -> wierzcie mi, że szukałem, choć pewnie nie dokładnie). Chcę nim pojechać nad jezioro, wysiać, poczuć jak to jest w mieście, jak jest "nad jeziorem gdzieś głęboko w lesie" i wtedy mam pewność, że to nie tylko marzenia ale faktycznie ten samochód spełnia moje oczekiwania.

Czy wiecie by jakiś sprzedawca, wypożyczający oferował takie usługi? Tak na testy na 2-3dni lub wynajem za forsę (w Warszawie)? Jeśli tak, poproszę o info.



Sponsor

wynajem krótkoterminowy

Sponsor


biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: wynajem krótkoterminowy

Post autor: biokd »

Można, popytaj w salonach, ja dostalem na weekend Kodiaqa przed zakupem, ale dlatego, że u tego dilera zamawiałem auto, to ten wynajem na weekend był bezpłatny, bo normalnie to sobie 1200zł życzą (Kraków). Nawet w BMW dostałem X3 na weekend, dlatego że pytałem o ofertę, którą mi przygotowali, więc byłem "potencjalnym" klientem:)

ODPOWIEDZ