Sportline vs L&K

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Sportline vs L&K

Post autor: biokd »

Jak chcesz się w to bawić to pewnie :) ja byłem na detailingu łącznie z impregnacja skóry w LK I powiedzieli mi ze tak 2 razy w roku powinno się zrobić takie odświeżenie, nie wiem czy się będę na to decydował, skórę mam czarna wiec tak nie widać. Auto i tak oddaje za 4 lata wiec chyba nie będzie mi sie chciało płacić potem co jakiś czas za takie rzeczy, raz na początku wystarczy:)



Sponsor

Re: Sportline vs L&K

Sponsor


Mariolorian
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2021, 12:03
Samochód: Skoda Octavia 3 1.4 TSI BlackLine

Re: Sportline vs L&K

Post autor: Mariolorian »

Ja w sumie chcę kupić auto tak na 10 lat :) W obecnej chwili, ze względu na zmianę pracy i przejście na pracę zdalną moje przebiegi spadły z 29k na 4k rocznie :) Z tego powodu zastanawiam się nawet nad max wyposażonym Kodiakiem RS, bo dzięki czeskiej partii jest benzyna. Jednak jest pewien problem. Firma, w której pracuję ma podpisane umowy z kilkoma dilerami. Są to stałe zniżki, na Skodę 10%, na Merca i BWM 20% a na Audi nawet 21-23%. I tu się zaczyna myślenie, że w tej samej cenie (zakup na osobę prywatną) mogę mieć premium w postaci GLB, X3, Q5. Oczywiście gorzej wyposażone. Jednak koszt zakupu to jedna sprawa. Mimo takiej samej ceny początkowej koszty utrzymania premium przez te 10 lat pewnie będą znacząco wyższe i nie będą wyposażone w żadne wodotryski (kamery 3D, lepsze audio, pełna elektryka siedzeń wraz z wentylacją i brak innych systemów, które w tej cenie będą już w Kodiaqu).

ODPOWIEDZ