Mam Zamiar zakupic kodiaq

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Intruz
Posty: 13
Rejestracja: 13 cze 2021, 9:45
Samochód: Kodiaq 2.0 tdi

Re: Mam Zamiar zakupic kodiaq

Post autor: Intruz »

Miska posiadam od tygodnia jestem już nim na wakacjach we Włoszech. Posiadam w nim front assisti z 2 razy wyskoczył komunikat chyba o wyłączeniu - przez chwilę widniał na ekranie duży czerwony znak "asystenta". Jak zjeżdżałem z dużej górki wmiare szybko. Nie wiem czy tak ma być czy to-asystent tylko mnie ostrzegał. Przesiadłem się z Forda Galaxy 7 osobowego i trochę małe dla mnie te auto przy rodzinie 2+3 no ale powoli się przyzwyczajam. Jak kupię obdeleven postaram się według waszych instrukcji dograć "lane assist" i coś jeszcze innego może się uda. może da radę acc dograć z wymianą manetki. Mam front assist light assist i asystent parkowania. Kolega wcześniej w poście pisał że w radiu jak włączam offroad powinienem mieć na wyświetlaczu samochodzik z pomarańczowymi 4 kołami. Ja jednak po włączeniu offroad mam kompas pochylenie opon i wysokość npm. Czy tak ma być czy mam przestazale oprogramowanie? Żonie i dzieciom autko bardzo się podoba mi osobiście brakuje trochę miejsca w bagażniku no ale jak już wspomniałem przesiadka z vana i to kwestia przyzwyczajenia.. Musze dodać że bagaże nasze wszystkie weszły w sam bagażnik zapakowałem nawet croozer zamiast wózka dla dzieci. Więc nie wiem skąd te moje obawy o małym bagażniku. A czy mogę tymienix tylko lusterka i wgrać asystenta martwego Pola? Czy warto wykupić skoda Smart connect? : czyli dane dotyczące jazdy, powiadomienia, informacje, stan pojazdu, drzwi i światła.
Obrazek

Obrazek



Sponsor

Re: Mam Zamiar zakupic kodiaq

Sponsor


ODPOWIEDZ