Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
tombecks
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2021, 14:24
Samochód: Inny

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: tombecks »

Zapytam tutaj, zeby nie zakladac nowego tematu.

Ile czasu czekaliscie na zarejestrowanie samochodu przez VWFS? Chodzi o leasing konsumencki.



Sponsor

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Sponsor


biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: biokd »

tombecks pisze:
21 maja 2021, 14:26
Zapytam tutaj, zeby nie zakladac nowego tematu.

Ile czasu czekaliscie na zarejestrowanie samochodu przez VWFS? Chodzi o leasing konsumencki.
Będę mógł się wypowiedzieć niedługo (też mam leasing konsumencki w VWFS), bo właśnie dostałem informację od dilera, że dziś mi się auto wyprodukowało (CP8 osiągnięty) :)
Wg planu za tydz w piątek ma przyjechac do Poznania do Importera, więc pewnie na początku czerwca będzie u dilera w Wieliczce, zapytałem ich czy jest wtedy szansa na odbiór w piątek po Bożym Ciele..

art
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2021, 10:49
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 200 KM L&K MY2021

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: art »

tombecks pisze:
21 maja 2021, 14:26
Zapytam tutaj, zeby nie zakladac nowego tematu.

Ile czasu czekaliscie na zarejestrowanie samochodu przez VWFS? Chodzi o leasing konsumencki.
Równo tydzień :-)

baw
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:09
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: baw »

Auto rejestruje diler, a nie bank. Natomiast najpierw bank musi zaakceptować wniosek, po akceptacji jest podpisanie dokumentów i auto jest rejestrowane przez dilera. Diler zarejestruje auto w 1 dzień, ale bank może dłużej weryfikować podpisaną umowę (czy się wszystko zgadza, podpisy, itp.). Bez akceptacji banku diler nie wyda auta.

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: root »

U mnie samochód rejestrował bank :P
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: biokd »

Chyba podobny problem jak w pierwszym poście wątku, auto u dilera od czwartku ale od piątku nie mogą wygenerować umowy, miała być na dziś (poniedziałek) ale póki co nadal nie mam informacji od dilera... ciekawe ile to potrwa, a jak nie ma umowy to diler nie może zarejestrować auta..

baw
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:09
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: baw »

U mnie (2 tygodnie temu) też nagle padł system do generowania umów. Niestety jak wrócił do życia to zjadło akceptację wniosku leasingowego i się zakolejkował do akceptacji przez analityka. A że zbliżał się weekend i miałem wyjazd, to ponownie gdyby nie handlowiec, bym się nie doczekał.

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: biokd »

A u mnie okazało się, że jest problem, bo domawiałem z miesiąc poźniej isofixa, ale cały czas na ówczesnych warunkach leasingu, które były do końca marca. Teraz okazało sie, że przez isofixa jest jakiś problem bo bank ma cene z isofixem, a wniosek był składany bez isofixa, i teraz oferta ta jest juz nieaktualna, wiec muszą przywrócić poprzednią (już nieaktualną) ofertę, co okazuje się nie jest łatwe, bo przez kilka szczebli decyzyjnych musi przejśc i tak się już buja prawie tydzień.. A obecna oferta jest dużo bardziej niekorzystna, więc mam nadzieję, że to jakoś ruszy na starych warunkach, bo auto stoi w miejscu i umowa też...

baw
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:09
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: baw »

A nie mogą przepchnąć umowy bez isofixa (kwotowo) a Tobie dealer by wystawił fakturę na te 200 zł i byś zapłaci gotówką?

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: biokd »

baw pisze:
01 cze 2021, 23:19
A nie mogą przepchnąć umowy bez isofixa (kwotowo) a Tobie dealer by wystawił fakturę na te 200 zł i byś zapłaci gotówką?
Wlasnie taki był plan, że za isofixa na te 2 stowy bedzie po prostu osobna faktura. Chyba, że po prostu dealer cos zawalił i kręci teraz, bo oferta skladana na tamtem moment jest juz nieaktualna i trzeba ją przywracać w banku a to wymaga czasu bo ktos tego nie dopatrzył wcześniej..

ODPOWIEDZ