Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Przemass
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2021, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Skoda Kodiak

Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Przemass »

Hejka
Mam takie może nietypowe pytanie. A mianowicie mam odebrać nowego Miśka od dilera i w tym momencie powinienem podpisać umowę leasingową. Niestety tu jest szkopuł bo od czwartku jestem informowany że nie da się wydrukować tej umowy. Wina leży podobno po stronie VWFS. Czy ktoś może jest na bieżąco w tym temacie :?: Czy może dopatrywać się drugiego dna :?: :?:
pozdrawiam ;)



Sponsor

Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Sponsor


Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Malenstwo8 »

Mam leasingowane auto w VWFS i to chyba najlepszy leasing jaki miałem. Klarowny, wygodny i tani. Żadnych problemów. Nie wiem co masz na myśli pisząc, że nie można wydrukować umowy. Może drukarka się zepsuła i zbierają na nową 😁

Przemass
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2021, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Skoda Kodiak

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Przemass »

Nie mam ofertę wszystko ok ale mam informacje iż nie da się wygenerować druku umowy ze względu na problemy IT w VWFS więc się dziwie że taka firma ma problem z tak błahą usterką od czwartku . Mogę mniemać że problem leży po stronie dilera i wymyśla problemy ale nie wiem dlaczego. Dlatego moje pytanie. ;)

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Malenstwo8 »

Przemass pisze:
22 mar 2021, 8:46
Nie mam ofertę wszystko ok ale mam informacje iż nie da się wygenerować druku umowy ze względu na problemy IT w VWFS więc się dziwie że taka firma ma problem z tak błahą usterką od czwartku . Mogę mniemać że problem leży po stronie dilera i wymyśla problemy ale nie wiem dlaczego. Dlatego moje pytanie. ;)
Czekaj spokojnie. IT w każdej firmie to stan umysłu 😁

baw
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:09
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: baw »

U mnie jakoś we wrześniu wygenerowali umowę na złego reprezentanta spółki do podpisu. Zmieniliśmy z handlowcem ręcznie. 2 dni później - Leasing nie zaakceptował umowy z naniesionymi poprawkami. Za konieczność ponownego stawiennictwa tylko do podpisu, dostałem pakiet serwisowy gratis od salonu.

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Malenstwo8 »

baw pisze:
22 mar 2021, 10:35
U mnie jakoś we wrześniu wygenerowali umowę na złego reprezentanta spółki do podpisu. Zmieniliśmy z handlowcem ręcznie. 2 dni później - Leasing nie zaakceptował umowy z naniesionymi poprawkami. Za konieczność ponownego stawiennictwa tylko do podpisu, dostałem pakiet serwisowy gratis od salonu.
👍

Przemass
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2021, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Skoda Kodiak

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Przemass »

:D Dzięki pocieszyliście mnie :!: Mam już kupca na moje stare autko a Misiek czeka no i ja też ;)

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Malenstwo8 »

Przemass pisze:
22 mar 2021, 11:40
:D Dzięki pocieszyliście mnie :!: Mam już kupca na moje stare autko a Misiek czeka no i ja też ;)
Będzie dobrze 😉

Przemass
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2021, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Skoda Kodiak

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Przemass »

:D Już jest ok umowa dotarła . Co prawda coś tam jest do poprawy jakieś literówki ale spoko . Pewnie do świąt uda mi się wyjechać Miśkiem do domu :D

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Podpisanie umowy Leasingowej z VWFS

Post autor: Malenstwo8 »

Przemass pisze:
23 mar 2021, 6:05
:D Już jest ok umowa dotarła . Co prawda coś tam jest do poprawy jakieś literówki ale spoko . Pewnie do świąt uda mi się wyjechać Miśkiem do domu :D
No widzisz 🙂

ODPOWIEDZ