Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Inquis
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2021, 21:42
Samochód: Golf R

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: Inquis »

De gustibus non est disputandum. Wedlug mnie jest za ciężki, a ten zielonkawy odcień zupełnie mi nie pasuje. Z drugiej strony, na kodiaku tego koloru jeszcze nie widzialem. Ty masz być zadowolony;)



Sponsor

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Sponsor


VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: VoytaZ »

Red Velvet albo Black Magic - ja wybierałem tylko spośród tych dwóch. Muszę jednak przyznać ze black Magic w wersji Sportline wyglada zajebiaszczo. Tyle, ze brudzi się od patrzenia. Lava blue wyglada fajnie wg mnie tylko na zdjęciach i w prospektach. W rzeczywistości jest średni. Jeśli chodzi o niebieski to świetnie wyglada Blue Race w wersji Sportline lub L&K. Ale jak już kolega wspomniał rozmowa facetów o kolorach nie ma raczej większego sensu ;)
Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: pstad »


VoytaZ pisze:Ale jak już kolega wspomniał rozmowa facetów o kolorach nie ma raczej większego sensu ;)
Nonwlasie masz do wybory 1 z 3 kolorow
1.Pedalskim
2.Chuj***
3.Zajebist***

Ja mam ten 3 CiObrazek Czyli Bialy moon met. ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: michalmiko »

Inquis pisze:
19 lut 2021, 21:08
Jeśli to blue lava, to ma zielony odcień:) Ja dlatego ten kolor zdyskwalifikowalem.
E tam :) Zielonkawego prawie nie ma, a ten kolor się zajefajnie zmienia. W nocy jest prawie czarny, w dzień niebieski, a w słońcu jeszcze bardziej niebieski :) Jakbym miał brać jeszcze raz Kodiaqa to bym wybierał pomiędzy Lavą, Blue Race i Szarym steel

swiss-mike
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2021, 15:38
Samochód: Octavia RS230

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: swiss-mike »

swiss-mike pisze:
19 lut 2021, 16:43
Dobra, dzis znowu sie karnalem Kodiaq'iem rano przez chwile i zamawiam w przyszlym tygodniu. Auto bedzie w leasingu, wiec w najgorszym wypadku przemecze sie 4 lata ;)
Po drodze byla jeszcze rozkmina, czy nie czekac na fejslift, ale moze sie to przeciagnac, wiec raczej nie.

Taki dziadu wjezdza - niby do odbioru pod koniec maja, ale cala papierologie bede robil dopiero w przyszlym tyg.

Obrazek

Pozdrawiam,

Michal

No i jednak Superb Scout zostal zamowiony - decyzja podjeta niemalze w drodze do salonu 🤷🏻‍♂️ Kodiaq bedzie nastepny, jak sie leasing skonczy za 4 lata 😀

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: D10ni »

swiss-mike pisze:
04 mar 2021, 22:13
No i jednak Superb Scout zostal zamowiony - decyzja podjeta niemalze w drodze do salonu 🤷🏻‍♂️ Kodiaq bedzie nastepny, jak sie leasing skonczy za 4 lata 😀
Skoro prawie w ostatniej chwili, to co przeważyło na stronę Superba?
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: VoytaZ »

Ja to bym Miśka na nic nie zamienił.
Pomimo tego, że zużycie paliwa powinno się podawać w bakach / 1000km.
Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: Malenstwo8 »

Superbowi daleko do Kodiaqa.

Inquis
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2021, 21:42
Samochód: Golf R

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: Inquis »

Pewnie przeważył na nie totalnie nieporeczny drążek skrzyni DSG w kodiaqu😁, albo matrycowe ledy, ew. 280KM, 400Nm i 5 do setki superba😋

swider
Posty: 222
Rejestracja: 09 paź 2019, 15:10
Samochód: Kodiaq RS 240 KM

Re: Kodiaq zamówiony, wtem...Superb

Post autor: swider »

Malenstwo8 pisze:
05 mar 2021, 14:24
Superbowi daleko do Kodiaqa.
Nie zgodzę się, ja przesiadłem się z superbe do kodiaqa i kodiaq w srodku jest ciaśniutki. Kodiaq przewaza w mojej opinii pod tylko 2ma względami, wyżej się siedzi i 7 miejsc w opcji. Bagaznik w kodiaqu podają ze większy niż w superbie ale to przy podsunietych na maxa fotelach tylnych( wiec z tyłu to nawet dzieci juz się nie zmieszcza). Syn 2 latek jak siedzi za mną to "kopie" w fotel a ja mam 178 cm, w superbie to jeszcze z pol metra mial do fotela. Na trasie tez superbem lepiej się jeździło jakoś tak bardziej komfortowo i dostojnie. Ale to moje zdanie. Kodiaq jak dla mnie to mocno podnieiona octavia z wyzsza karoseria ale mniejszym bagażnikiem.

ODPOWIEDZ